Aukcje
dla Ukrainy

  • Wiemy, że pomaganie jest fajne.

    Wiemy także jak bardzo ważne jest wzajemne wsparcie, bo dobro to jedyna wartość, która poprzez dzielnie wzrasta. Dlatego w związku z trwająca obecnie wojną w Ukrainie postanowiliśmy zjednoczyć siły w gronie tworzących i propagujących najlepsze polskie wzornictwo, by pomóc próbującym ułożyć sobie życie uchodźcom z Ukrainy. Dlatego wybraliśmy 2 fundacje wspierające ukraińskich Uchodźców w Polsce, którym przekazaliśmy całkowity zysk z naszych działań: Fundacje Ocalenie oraz Fundusz Obywatelski im. H. Wujca .

Sprawdź działania Fundacji Ocalenie!

Sprawdź działania Funduszu Obywatelskiego im. H. Wujca

Sprawdź działania Fundacji Ocalenie!

Sprawdź działania Funduszu Obywatelskiego im. H. Wujca

  • Jak? Licytytowaliśmy!

    Dzięki współpracującym z nami markom, które przekazały wybrane produkty na organizowane przez nas licytacje mogliśmy razem dołożyć cegiełkę i wspomóc tych, którzy w Polsce próbują zacząć życie od nowa - ukraińskie rodziny.  Licytacje odbywały się w serwisie Allegro - łącznie odbyło się 37 licytacji!

  • Bez Was nie byłoby niczego!

    366 Concept, Agnieszka Bar, Borcas, Bujnie, Carpet Decor, Chors, Doki, Fameg, Foonka, Giera Design, Hadaki, IKER, Kaspa, Kolorowe Kable, Loft Decora, Misa Form, Modus Design, Moyha, Mute, Nowy Model, Phormy, TAR, Ummo, VANK, Vola, Vzór, Witamina D projekt – dziękujemy Wam za wsparcie!

W ramach tych działań zebraliśmy łącznie 14933,72 zł  która to suma zasiliła już konta Fundacji Ocalenie i Funduszu Obywatelskiego im. Henryka Wujca. Dziękujemy!