Letnia promocja - rabaty do 12% Sprawdź
Aukcje
dla Ukrainy

  • Wiemy, że pomaganie jest fajne.

    Wiemy także jak bardzo ważne jest wzajemne wsparcie, bo dobro to jedyna wartość, która poprzez dzielnie wzrasta. Dlatego w związku z trwająca obecnie wojną w Ukrainie postanowiliśmy zjednoczyć siły w gronie tworzących i propagujących najlepsze polskie wzornictwo, by pomóc próbującym ułożyć sobie życie uchodźcom z Ukrainy. Dlatego wybraliśmy 2 fundacje wspierające ukraińskich Uchodźców w Polsce, którym przekazany zostanie całkowity zysk z naszych działań: Fundacje Ocalenie oraz Fundusz Obywatelski im. H. Wujca .

Sprawdź działania Fundacji Ocalenie!

Sprawdź działania Funduszu Obywatelskiego im. H. Wujca

Sprawdź działania Fundacji Ocalenie!

Sprawdź działania Funduszu Obywatelskiego im. H. Wujca

  • Jak? Licytujemy!

    Dzięki współpracującym z nami markom, które przekazały wybrane produkty na organizowane przez nas licytacje możemy razem dołożyć cegiełkę i wspomóc tych, którzy w Polsce próbują zacząć życie od nowa - ukraińskie rodziny.  Dlatego zachęcamy Was do wzięcia udziału w licytacjach toczących się na platformie Allegro. Licytacje odbywać się będą cyklicznie - w każdy dzień powszedni, aż do końca czerwca pojawiać się będzie kolejna licytacja! Dzięki współpracującym z nami markom, które współwspierają nasza inicjatywę zlicytujemy niemal 50 produktów - wszystkie to przykłady najlepszego polskiego wzornictwa!

  • Bez Was nie byłoby niczego!

    366 Concept, Agnieszka Bar, Borcas, Bujnie, Carpet Decor, Chors, Doki, Fameg, Foonka, Giera Design, Hadaki, IKER, Kaspa, Kolorowe Kable, Loft Decora, Misa Form, Modus Design, Moyha, Mute, Nowy Model, Phormy, Tabanda, TAR, Ummo, VANK, Vola, Vzór, Witamina D projekt – dziękujemy Wam za wsparcie!

Sprawdź nasze wybrane licytacje!