Euforma Kontrakt

Inspirujemy, radzimy, prezentujemy oraz dostarczamy kompletne rozwiązania tym, którzy szukają oryginalnego i funkcjonalnego wyposażenia dla swoich inwestycji.

W naszym portfolio znajduje się ponad 80 czołowych polskich marek tworzących meble, oświetlenie oraz dodatki.

Euforma Kontrakt

Niezależnie od skali Twojego zapotrzebowania, nasz zespół wsparcia rynku kontraktowego znajdzie dla Ciebie indywidualne rozwiązanie.

Euforma Kontrakt

Bazując na doświadczeniu i unikatowym polskim wzornictwie, z sukcesem współpracujemy z hotelami, restauracjami, biurami, wyposażamy przestrzenie użyteczności publicznej oraz przedsiębiorstwa. Poznaj szczegóły współpracy z nami pod adresem: biznes@euforma.pl

W Euformie stawiamy na kompleksową realizację usługi i długotrwałe współprace.

Analizujemy potrzeby i tworzymy ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb, dbamy o przebieg zamówienia i wpieramy na każdym etapie realizacji projektu.

 

Euforma Kontrakt

Jak działamy?

 • Analiza potrzeb

  Nasz zespół jest naszą siłą, dlatego powiedz, czego potrzebujesz, a my we wszystkim Ci pomożemy. Analizujemy, pytamy, szukamy dla Ciebie niecodziennych rozwiązań. Wiemy, że w definiowaniu przestrzeni biurowych najważniejsze jest podejście, restauracyjne wnętrza poza pięknem, to przede wszystkim trwałość, natomiast przy aranżacji wnętrz hotelowych, poza najlepszym wykończeniem, zagwarantujemy Ci rozwiązania spełniające najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Nasze realizacje oraz referencje są najlepszym dowodem naszej pracy. Chcielibyśmy, abyś i Ty nam zaufał. Nasz doświadczony i bez wątpienia wyróżniający się zespół, pokaże Ci rozwiązania najlepsze dla Twojego projektu. Zrzeszamy blisko 70 polskich producentów, dlatego jesteśmy pewni, że wspólnie stworzymy niepowtarzalne wnętrza.

 • Aranżacja

  Zaaranżujemy dla Ciebie przestrzeń kreatywnie i w zrównoważony sposób. Wiemy, że dobrze zaaranżowane wnętrze wpływa na efektywność oraz podnosi motywacje do działań, dlatego tak ważne jest podejście do projektu. Wnikliwa analiza potrzeb oraz zaangażowanie, to gwarant zrównoważonej przestrzeni do pracy. Stworzymy dla Ciebie przyjazne i efektywne przestrzenie biurowe.

 • Realizacja i monitorowanie

  W trakcie realizacji zamówienia, nieprzerwanie jesteśmy z Tobą w kontakcie, informując o postępach w pracy. Cenimy sobie rzetelność i właśnie taki jest nasz zespół, który zapewni Ci dostawę mebli na miejsce inwestycji oraz ich sprawny montaż.

 • Wsparcie posprzedażowe

  Jesteśmy dla Ciebie także po zakończonym projekcie. Zapewniamy pełne wsparcie po okresie sprzedaży i montażu. Opracowaliśmy specjalny serwis posprzedażowy, by mieć pewność, że dobrze wykonaliśmy swoją pracę.

Napisz do nas!

jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami!

  Zapisz mnie na dedykowaną listę:

  Referencje

  Poznaj opinie naszych klientów