Letnia promocja - rabaty do 12% Sprawdź

Wyjątkowe wnętrza dla Twojego biznesu

Poznaj ofertę B2B

Inspirujemy, radzimy, prezentujemy oraz dostarczamy kompletne rozwiązania tym, którzy szukają oryginalnego i funkcjonalnego wyposażenia dla swoich inwestycji. Niezależnie od skali Twojego zapotrzebowania, nasz zespół wsparcia rynku kontraktowego znajdzie dla Ciebie indywidualne rozwiązanie. Bazując na naszym doświadczeniu oraz wyróżniającym się polskim wzornictwie, z sukcesem współpracujemy z hotelami, restauracjami, biurami, wyposażamy przestrzenie użyteczności publicznej oraz mniejsze przedsiębiorstwa. Poznaj wszystkie szczegóły współpracy z nami pod adresem: biznes@euforma.pl

Paulina Nierebińska

Zespół wsparcia sprzedaży

Porozmawiajmy

Jak działamy?

 • Analiza potrzeb

  Nasz zespół jest naszą siłą, dlatego powiedz, czego potrzebujesz, a my we wszystkim Ci pomożemy. Analizujemy, pytamy, szukamy dla Ciebie niecodziennych rozwiązań. Wiemy, że w definiowaniu przestrzeni biurowych najważniejsze jest podejście, restauracyjne wnętrza poza pięknem, to przede wszystkim trwałość, natomiast przy aranżacji wnętrz hotelowych, poza najlepszym wykończeniem, zagwarantujemy Ci rozwiązania spełniające najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Nasze realizacje oraz referencje są najlepszym dowodem naszej pracy. Chcielibyśmy, abyś i Ty nam zaufał. Nasz doświadczony i bez wątpienia wyróżniający się zespół, pokaże Ci rozwiązania najlepsze dla Twojego projektu. Zrzeszamy blisko 70 polskich producentów, dlatego jesteśmy pewni, że wspólnie stworzymy niepowtarzalne wnętrza.

 • Aranżacja

  Zaaranżujemy dla Ciebie przestrzeń kreatywnie i w zrównoważony sposób. Wiemy, że dobrze zaaranżowane wnętrze wpływa na efektywność oraz podnosi motywacje do działań, dlatego tak ważne jest podejście do projektu. Wnikliwa analiza potrzeb oraz zaangażowanie, to gwarant zrównoważonej przestrzeni do pracy. Stworzymy dla Ciebie przyjazne i efektywne przestrzenie biurowe.

 • Realizacja i monitorowanie

  W trakcie realizacji zamówienia, nieprzerwanie jesteśmy z Tobą w kontakcie, informując o postępach w pracy. Cenimy sobie rzetelność i właśnie taki jest nasz zespół, który zapewni Ci dostawę mebli na miejsce inwestycji oraz ich sprawny montaż.

 • Wsparcie posprzedażowe

  Jesteśmy dla Ciebie także po zakończonym projekcie. Zapewniamy pełne wsparcie po okresie sprzedaży i montażu. Opracowaliśmy specjalny serwis posprzedażowy, by mieć pewność, że dobrze wykonaliśmy swoją pracę.

Referencje

Poznaj opinie naszych klientów

Korzyści ze współpracy: Projektanci

 • SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA Doświadczony i profesjonalny zespół, który przygotuje dla Ciebie wycenę wraz z ofertą jeszcze tego samego lub następnego dnia.
 • WIELOZADANIOWOŚĆ Odpowiemy na potrzeby dotyczące wnętrz publicznych oraz prywatnych. Poza katalogowym działaniem wykonujemy także zlecenia niestandardowe. Uwielbiamy wyzwania.
 • BAZA WIEDZY Posiadamy pełną bibliotekę wzorników, modeli 2D/3D, kart produktowych. Wszystko dostępne dla Ciebie.
 • WYPOŻYCZENIA Nasze salony są także dla Ciebie, dlatego chętnie wypożyczamy meble i dodatki na potrzeby sesji zdjęciowych.
 • SPOTKANIA Organizujemy spotkania Architektów by rozmawiać o inspiracjach, nowościach i trendach w branży.
 • WSPÓŁPRACA Nasz program współpracy EUFORMA I ARCHITEKCI to także atrakcyjne warunki współpracy handlowej.
 • WSPARCIE PR Nasze media społecznościowe to miejsce gdzie dzielimy się naszymi realizacjami. Chętnie opracowujemy materiały prasowe w porozumieniu z Tobą.
Porozmawiajmy

Korzyści ze współpracy: Inwestorzy

 • SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA Nasz doświadczony zespół wsparcia rynku kontraktowego wie, jak ważna jest analiza potrzeb i precyzja działania, dlatego spotkamy się z Tobą na miejscu inwestycji, wykonamy wstępne pomiary pomieszczenia. Dostarczymy także potrzebne materiały, próbniki czy meble pokazowe.
 • WIELOZADANIOWOŚĆ Odpowiemy na potrzeby kontraktowe. Poza katalogowym działaniem wykonujemy także zlecenia niestandardowe. Uwielbiamy wyzwania.
 • PREZENTACJA Naszym standardowym działaniem na spotkaniach z Tobą jest prezentacja wcześniej wyselekcjonowanych modeli. Przybliżamy możliwości modyfikacji standardowych i tych na specjalne zamówienie, dostosowując mebel do oczekiwań. Wiemy także, jak skomplikowany bywa proces decyzyjny, dlatego pozostawiamy możliwość wypożyczenia mebla w ramach testowania go.
 • ZASIĘG Nie czekaj, by skontaktować się z nami. Działamy kompleksowo na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju.
 • WSPÓŁPRACA Nawiązując z nami długofalową współpracę, możecie liczyć na jej atrakcyjne warunki. Chętnie omówimy szczegóły działań na jednym z naszych wspólnych spotkań.
 • LEASING To jedna z metod, dzięki której już teraz możesz błyskawicznie i w niebywale atrakcyjnej cenie wyposażyć biuro, hotel czy restauracje, zachowując dobrą kondycję finansową firmy.
Porozmawiajmy

Napisz do nas!

jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami!