Drodzy Klienci, nasze salony stacjonarne są czasowo zamknięte więcej informacji

AQForm, magia rzemiosła i nowoczesności

Jak połączyć jeden z najbardziej tradycyjnych materiałów przemysłu oświetleniowego z nowoczesną technologią LED? Z odpowiedzią przychodzi Aqform w najnowszej współpracy z czeskim studiem Dechem. To już druga współpraca tego duetu w historii marki. Ostatnim wspólnym projektem była kolekcja Modern Glass, której fanami jesteście w równie wysokim stopniu, jak my. Dzisiaj zatem o najnowszym owocu tej współpracy – kolekcji opraw Modern Ball.

Doskonałość kuli jest nieprzebranym motywem interpretacji. To forma, która nigdy nie traci, a z pewnością nieskończenie zyskuje. Nie jest zatem zaskoczeniem, że studio Dechem wraz z Aqform właśnie kule wzięli na warsztat. Jej elegancja i wysublimowanie połączona z technologią LED została skupiona aż w trzech rodzajach opraw: zwieszanej, kinkiecie i natynkowej.

Historia tych opraw to miesiące intensywnej pracy na wielu poziomach projektowania. Do stworzenia kolekcji potrzeba było 1.5 roku wytężonej pracy. Modern Ball to zatem połączenie, które idealnie przenika ze sobą technologię i rzemiosło. Lampy wykonano z ręcznie produkowanego szkła z opracowanym maszynowo aluminium, które zachwyca precyzyjnością wykonania.

Modern Ball
zwieszany

lampa

Modern Ball
zwieszany
poczwórny

lampa

Modern Ball
zwieszany
podwójny

lampa

Modern Ball
zwieszany
podwójny

lampa

Modern Ball
zwieszany
potrójny

lampa

Modern Ball
zwieszany

lampa

Modern Ball
zwieszany
poczwórny

lampa

Modern Ball
zwieszany
podwójny

lampa

Modern Ball
zwieszany
podwójny

lampa

Modern Ball
zwieszany
potrójny

lampa

Czy poszukiwaliście kiedyś lamp kul, których forma jest rozświetlona niemalże idealnie i niezmącona cieniami? Wiemy, że nie wszystkie poszukiwania mogły zakończyć się sukcesem. Z ratunkiem jednak przychodzi nowa kolekcja Aqform. Zapewniamy, że sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagającym. W kolekcji Modern Ball osiągnięto równowagę wizualną z doskonałą formą, dzięki czemu klosz odpowiada niemalże w 100% światłu emitowanemu przez źródło światła. Oznacza to zatem, że klosz jest równomiernie oświetlony, oddając tym samym precyzję wykonania lampy. Jednocześnie jest to oprawa, która doskonale oświetli każde pożądane do tego miejsce jak choćby jadalniany stół, recepcja lub posłuży jako uzupełniające wnętrze oświetlenie, dodając tym samym przytulności. Mleczny klosz poza dostarczeniem wizualnej uczty jest także przyjazny dla wzroku i miękko rozprasza światło.  Jego połączenie z precyzyjnie opracowaną podstawą pozostawia nam także możliwość zmiany koloru oprawy wedle wzornika.

Modern Ball
zwieszany

lampa

Modern Ball
natynkowy

lampa

Modern Ball
zwieszany

lampa

Modern Ball
natynkowy

lampa

Michaela Tomiskowa i Jakub Jandourek ze studia Dechem zagwarantowali projektowi świeże spojrzenie na tradycyjny materiał, jakim jest szkło oraz doświadczenie w pracy z nim. Aqform uzupełniając bazę wiedzy technicznej, dostarczyło swoje wieloletnie doświadczenie na rynku i pewność powodzenia. Modern Ball poza niezaprzeczalną estetyką łączy w sobie także szybki i łatwy montaż. Niezależnie od tego, którą z rodzin opraw wybierzecie ich klosz zawsze, jest montowany w ten sam sposób.

 

Jesteśmy przekonani, że dobrze dobrane oświetlenie do wnętrza może być jednym ze sposobów na wzmocnienie jego siły i charakteru. Dobrze doświetlone wnętrze to także piękne wnętrze. Spośród niezliczonej ilości lamp dostępnych na rynku są takie, które kradną nasze serce i cieszą oko, nawet gdy w danej chwili nie rozświetlają swoim blaskiem. Modern Ball to oprawy, które zaspokoją Wasze potrzeby i zmysły. Pozwolimy sobie zatem sądzić, że wysuwają się na wyżyny współczesnej klasyki wśród oświetlenia. Odwiedźcie naszą stronę, żeby przyjrzeć się wszystkim nowoczesnym kulom od Aqform.

Pozostałe produkty z kolekcji:

Czytaj również

Wymarzony dom Barbie
1 miesiąc temu
Jaką pościel dla dziecka wybrać? Na co zwrócić uwagę?
2 miesiące temu
Jaką komodę do salonu wybrać? Inspiracje i aranżacje Euforma
2 miesiące temu
Lot w kosmos: space age
2 miesiące temu
Agnieszka Krajewska
10 trendów na 2023 od marki Vank
2 miesiące temu
vank
Euforma: Bestsellerowe stoły i krzesła
3 miesiące temu