Drodzy Klienci, nasze salony stacjonarne są czasowo zamknięte więcej informacji

Beza Projekt? Pysznie!

Beza od razu kojarzy się z przepysznym, słodkim, kruchym ciachem rozpływającym się w ustach, rozkosz dla podniebienia! Wymaga jednak profesjonalizmu, doświadczenia, odpowiedniego podejścia oraz dobrej znajomości podstaw i tajników cukiernictwa.

Podobnie jest z dobrym designem i projektowaniem jako procesem. A kiedy połączymy ze sobą dobry design i bezę, bez wątpienia jako produkt końcowy otrzymamy Beza Projekt!

Anna Łoskiewicz – Zakrzewska oraz Zofia Strumiłło – Sukiennik to absolwentki wydziału Wzornictwa Przemysłowego warszawskiej ASP. Wspólnie założyły pracownię – Beza projekt. Przez 10 lat zajmowały się wzornictwem, architekturą wnętrz oraz tworzeniem i projektowaniem mebli.

Studio wyróżniało się innowacyjnym podejściem, dowcipem, wysoką jakością, ciekawą estetyką. Ich myśl przewodnia to promocja polskiego designu.

Choć dziś zdecydowały się na karierę solową, a strona głosi, że „ktoś zjadł bezę”😊, projekty wpisały się na dobre, jako ikony dobrego wzornictwa.

Mleko i Miód

Projekt stworzony na potrzebę Ministerstwa Spraw Zagranicznych miał być formą upominku, który będzie elegancki, nowoczesny, ale też nawiązujący do tradycji.

Zestaw składa się z miodu, kubka, łyżeczki do miodu oraz podstawki z przepisem na napój. Porcelanowy kubek w kształcie kanki na mleko, łyżeczka do miodu „ma kształt pióra wieszcza, opisującego krainę mlekiem i miodem płynącą”.

Oryginalny pomysł, dbałość o detale, zarys plastra miodu, całość spójna i dopracowana.

Każdy szczegół –  siatka czy wybór surowca dobrany został tak, aby podkreślić lokalność koncepcji.

Mleko i Miód

Mleko i Miód

Mleko i Miód

Mleko i Miód

Projekt Separator przestrzenny

Niezwykły koncept stworzenia przestrzeni osobistej, prezentowanego podczas Łódź Design Festival 2012. Geometryczna forma ramki 3D, która ma odseparować fragment przestrzeni.

Zachęca do aktywności z przestrzenią wokół, której się otaczamy. Cykl zdjęć powstały we współpracy z Jackiem Kołodziejskim prezentują wnętrza polskich domów, mieszkań czy też fragmenty ogrodów z użyciem separatora pokazując jego odświeżające, demaskujące czy też czasem śmieszne działanie.

Separator przestrzenny

Separator przestrzenny

Separator przestrzenny

Separator przestrzenny

Kolekcja Roll

Dla nas Duet Zofii i Anny znany ze współpracy z marką mdd. Rodzina mebli ROLL to połączenie stylu działania pracowni pomiędzy sztuką a designem wraz z ideą producenta chcącego stworzyć oryginalny i nowoczesny projekt, prezentujący się doskonale, nie tylko we wnętrzach biurowych.

Roll

stolik

Roll

pufa

Roll

pufa

Stilt

regał

Stilt

regał

Roll

stolik

Roll

stolik

Roll

stolik

Stilt

sofa

Roll

sofa

Roll

ławka

Roll

stolik

Roll

stolik

Roll

stolik

Stilt

sofa

Roll

sofa

Roll

ławka

Roll

stolik

Roll

pufa

Roll

sofa

Roll

stolik

Roll

pufa

Roll

sofa

Beza projekt dla dzieci

Kolejne projekty to między innymi Projekt Plaster, nazwa pochodzi od elementów konstrukcyjnych, które wyglądem odwołują się do plastrów z apteczki ratunkowej. Pomysł miał przywoływać uśmiech ale, też aktywować do działania „majsterkowiczów”.

Nie zabrakło również projektów dedykowanych dla najmłodszych odbiorców, Jeż, to koncept przygotowany na zlecenie Fundacji Form i Kształtów. Skierowany bezpośrednio na edukacje i aktywną zabawę od lat najmłodszych.

Zestaw Plaster - konstrukcja

Zestaw Plaster - konstrukcja

Zestaw Plaster

Zestaw Plaster - konstrukcja

Jeż

Jeż

Obecnie Zofia Strumiłło – Sukiennik dalej rozwija marki SPLOT oraz BIEL. Zajmuje się również szeroko pojętym projektowaniem.

Anna Łoskiewicz – Zakrzewska projektuje wnętrza oraz design we własnej firmie Loskiewicz.Studio.

Życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj również

Wymarzony dom Barbie
1 miesiąc temu
Jaką pościel dla dziecka wybrać? Na co zwrócić uwagę?
2 miesiące temu
Jaką komodę do salonu wybrać? Inspiracje i aranżacje Euforma
2 miesiące temu
Lot w kosmos: space age
2 miesiące temu
Agnieszka Krajewska
10 trendów na 2023 od marki Vank
2 miesiące temu
vank
Euforma: Bestsellerowe stoły i krzesła
3 miesiące temu