Drodzy Klienci, nasze salony stacjonarne są czasowo zamknięte więcej informacji

Bydgoski wieczór z Nobonobo i Un’common

Dwa lata po ostatnim otwartym wydarzeniu w naszym bydgoskim salonie Euformy  ponownie spotkaliśmy się z naszymi gośćmi na wieczorze dla architektów i projektantów wnętrz. W wieczór wypełniły opowieści o nowościach marki Nobonobo oraz inspiracjach twórców marki Un’common, a wszystko to w niesamowitej atmosferze wypełnionej gwarem rozmów!

 

 

 

Tego wieczoru nasi Goście poprowadzili dwie porywające prezentacje. Właściciele marki Nobonobo opowiedzieli o tym, jak tworzy się meble o niecodziennym designie przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, w tym z wykorzystaniem gęsiego pierza.  Nobonobo pokazało także swoje nowości – inspirowaną schyłkiem lata w Portugalii sofę Margo, będącą częścią kolekcji o tej samej nazwie, oraz znane już szerszej publiczności i uwielbiane w designerskich zestawieniach elementy kolekcji Wadi – fotel wraz z pufą.

Właściciele marki Un’common opowiedzieli natomiast o tym, skąd wzięła się w nich miłość do marmuru oraz co jest dla nich największą inspiracją. Wspomnieli także o początkach tworzenia firmy, o tym jakie wyzwania stoją przed rodzinnym przedsiębiorstwem, a także jak przebiega proces projektowy.

Zgodnie z tradycją odbyła się także uwielbiana przez nas i naszych Gości loteria wizytówkowa. Rozlosowane zostały nagrody ufundowane przez Nobonobo, Un’common oraz Euformę.

Oprócz zaproszonych producentów gwiazdą wieczoru stała się nasza euformowa ścianka!

 

Wieczór umiliły nam autorskie drinki przygotowane przez Elixir,  a wytrawny poczęstunek oraz małe co nieco zapewniła Sowa Cafe.

Kwiaty do naszych wazonów zapewnił Ster na Kwiaty .

Dziękujemy wszystkim  Gościom za świetną zabawę i cudowny wieczór w doborowym towarzystwie!

Zdjęcia: k.baczki Tomasz Bakuła

Czytaj również

Wymarzony dom Barbie
1 miesiąc temu
Jaką pościel dla dziecka wybrać? Na co zwrócić uwagę?
2 miesiące temu
Jaką komodę do salonu wybrać? Inspiracje i aranżacje Euforma
2 miesiące temu
Lot w kosmos: space age
2 miesiące temu
Agnieszka Krajewska
10 trendów na 2023 od marki Vank
2 miesiące temu
vank
Euforma: Bestsellerowe stoły i krzesła
3 miesiące temu