Drodzy Klienci, nasze salony stacjonarne są czasowo zamknięte więcej informacji

Frej – elegancka i stylowa sofa

Na wyłączność w Euformie.

Jak co roku marka Sits proponuje nam listę nowych modeli, które dołączają do kolekcji ponadczasowych form. W tym roku dołączyła do nich między innymi sofa FREJ, którą będziecie mogli docenić i przetestować w każdym z naszych showroomów.

 

Sofa Frej to model, który wyróżnia się z tłumu. Spośród mnogości modeli, które proponujemy Wam na naszej stronie, jesteśmy pewni, że Frej przyciągnie Waszą uwagę. O jej wyjątkowości stanowi minimalistyczna i dopracowana forma. Sądzimy, że Frej odnajdzie swoje miejsce zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i domach. Jej wyjątkowy charakter sprawia także, że niezależnie od stylu, który preferujecie, Frej z pewnością doskonale go dopełni.

To propozycja dla każdego, kto poszukuje nowoczesnych i prostych linii w sofie, która jednocześnie zapewni Wam niesamowity komfort siedzenia.

Frej

sofa

Mishell
na płozach

stolik

Berta

wazon

Frej

sofa

Mishell
na płozach

stolik

Berta

wazon

Frej to nowoczesność z najlepszym wydaniu. Sofa osadza się na prostej i architektonicznej w formie ramie, którą dopełnia miękka i komfortowa wewnętrzna część siedziska wypełniona pianką wysokoelastyczną. Jej głębokie siedzisko z wysokim oparciem na równi z podłokietnikiem otacza miękkością i komfortem, sprawiając, że zachcecie spędzić w niej długie chwile.

Poza pięknem Frej oferuje nam także możliwość tworzenia spersonalizowanych zestawów. Poza klasycznym wyborem sof oraz gotowymi układami mamy możliwość stworzenia indywidualnego zestawu wybierając spośród dostępnych elementów. W kolekcji Frej znajdziemy także fotel, który doskonale dopełni całości lub sprawdzi się jako samodzielny element. Mając tyle możliwości, pozostaje wybrać zestaw idealnym dla Was.

Frej

sofa

Berta

wazon

Mishell
na płozach

stolik

Cover

dywan

RM58 Soft

fotel

Göteborg

lampa

Frej

sofa

Berta

wazon

Mishell
na płozach

stolik

Cover

dywan

RM58 Soft

fotel

Göteborg

lampa

Detal od zawsze ma znaczenie. Nie inaczej jest w przypadku tego modelu, który spoczywa na metalowych nogach. Ich górna część dodatkowo wyznacza linie sofy, wchodząc w zarys ramy, tym samym delikatnie otaczając ją. Ta prosta i wysoka noga to detal, który dodatkowo wzmacnia charakter sofy oraz kontrast pomiędzy zdecydowaną formą i miękkością.

Spostrzegawcze spojrzenie dostrzeże także eleganckie obszycie okalające sofę w wersji z tkaniną. Jako że Frej to mnogość możliwości, tak w wersji w skórze kedrę zastępuje precyzyjny szew. To szczegóły, które z powodzeniem przykuły naszą uwagę do tego modelu. Mamy nadzieje, że pokochacie Frej tak samo, jak my.

Mając do wyboru tkaniny oraz skóry nie sposób jest nie skusić się, by połączyć te dwie możliwości. Z sofą Frej nie ma nic prostszego! Możecie swobodnie decydować czy miękka część sofy ma być wykonana w skórze, czy tkaninie. Możliwość łączenia tych dwóch materiałów wzmacnia wyjątkowy charakter kolekcji Frej. Wiemy, jednak że łącznie skóry z tkaniną bywa dla niektórych wymagające. Przy wyborze tych dwóch materiałów dobrze jest kierować się podobną tonacją, łącząc tym samym zróżnicowane faktury.

Cała kolekcja Frej:

Czytaj również

Wymarzony dom Barbie
1 miesiąc temu
Jaką pościel dla dziecka wybrać? Na co zwrócić uwagę?
2 miesiące temu
Jaką komodę do salonu wybrać? Inspiracje i aranżacje Euforma
2 miesiące temu
Lot w kosmos: space age
2 miesiące temu
Agnieszka Krajewska
10 trendów na 2023 od marki Vank
2 miesiące temu
vank
Euforma: Bestsellerowe stoły i krzesła
3 miesiące temu