Dodatki z rabatem -10% Sprawdź

Jak wyeksponować kolekcję

Książki, muzyka, filmy, sztuka – ile pasji i zainteresowań,  tylu kolekcjonerów. Jednym z elementów dostarczających satysfakcję ze zbierania, jest odpowiednia ekspozycja swojej kolekcji. W końcu to czysta przyjemność, móc z dumą prezentować swoją pasję innym.

Zwyczajny regał czy gablota wystarczą do płyt czy książek. To oczywiste. Ale oprócz zbiorów, równie ważne są meble, na których je przechowujemy. Znacznie więcej radości sprawia, kiedy nasza kolekcja znajduje się w zaszczytnym miejscu. Odpowiednia ekspozycja od razu zwróci uwagę na wyjątkowość naszego hobby.

Najłatwiejszy wybór mają fani płyt winylowych. Wygodne rozwiązanie oferuje Plywood Project – kolekcja komód i regałów Frisk skutecznie łączy boxy winylowe z bardziej tradycyjnymi półkami i szafami. Rozpiętość kształtów i wymiarów robi wrażenie – znajdą tu coś dla siebie zarówno wieloletni melomani, jak i ci dopiero rozbudowujący swoją kolekcję.

Frisk

regał

Frisk

regał

Frisk

regał

Frisk

regał

Frisk

komoda

Frisk

komoda

A co jeżeli posiadamy rozrastającą się bibliotekę książek? Oczywiście ustawiamy je na regale. Kapitalnym rozwiązaniem będą nieregularne kształty Jordenu od Treborda albo seria Apex Wood Republic.  Faworytem autora jest bezapelacyjnie A Letter Loft Decory – trudno wyobrazić sobie bardziej klimatyczne rozwiązanie dla domowej biblioteczki!

Jorden

regał

Jorden

regał

Jorden

regał

Jorden

regał

Apex.lit

regał

A Letter

regał

Apex.lit

regał

A Letter

regał

Fanom odważniejszych kształtów w oko wpadnie DYNKS Tabandy. To modułowy regał, którego największą zaletą jest możliwość dowolnego montażu i  przerabiania.  Warto jednak pamiętać, żeby nie przesadzać z ilością ciężkich tomów – maksymalne obciążenie dla pojedynczego modułu to 5 kg. Oczywiście, nie będzie to stanowić problemu w przypadku naszej kolekcji Blu-Ray!

A co jeżeli chcemy naszą kolekcję zawrzeć na półkach ściennych? Z pomocą przychodzi NOWYMODEL.ORG z modelem Happy. Te eleganckie półki będą przyciągać wzrok do naszych zbiorów nie tylko za dnia. Projektant Happy, Karol Starczewski, wyposażył półki w ledowe lampy. Tym sposobem, nawet w nocy nasza kolekcja będzie prezentować się olśniewająco!

Dynks

regał

Dynks

regał

Happy

półka

Erosion

półka

Happy

półka

Erosion

półka

Sprawdź podobne produkty

Czytaj również

Dobry Wzór 2022
1 tydzień temu
Drewniane ikony
4 tygodnie temu
Anna Żebracka
Skąd bierze się drewno?
4 tygodnie temu
Klaudia Chodur
Stół od kuchni
4 tygodnie temu
Monika Filipiak
Pani Jurek
2 miesiące temu
Anna Żebracka
Źródło mebli z duszą
2 miesiące temu
Monika Filipiak