Drodzy Klienci, nasze salony stacjonarne są czasowo zamknięte więcej informacji

Jak wyeksponować kolekcję

Książki, muzyka, filmy, sztuka – ile pasji i zainteresowań,  tylu kolekcjonerów. Jednym z elementów dostarczających satysfakcję ze zbierania, jest odpowiednia ekspozycja swojej kolekcji. W końcu to czysta przyjemność, móc z dumą prezentować swoją pasję innym.

Zwyczajny regał czy gablota wystarczą do płyt czy książek. To oczywiste. Ale oprócz zbiorów, równie ważne są meble, na których je przechowujemy. Znacznie więcej radości sprawia, kiedy nasza kolekcja znajduje się w zaszczytnym miejscu. Odpowiednia ekspozycja od razu zwróci uwagę na wyjątkowość naszego hobby.

Najłatwiejszy wybór mają fani płyt winylowych. Wygodne rozwiązanie oferuje Plywood Project – kolekcja komód i regałów Frisk skutecznie łączy boxy winylowe z bardziej tradycyjnymi półkami i szafami. Rozpiętość kształtów i wymiarów robi wrażenie – znajdą tu coś dla siebie zarówno wieloletni melomani, jak i ci dopiero rozbudowujący swoją kolekcję.

Frisk

regał

Frisk

regał

Frisk

regał

Frisk

regał

Frisk

komoda

Frisk

komoda

A co jeżeli posiadamy rozrastającą się bibliotekę książek? Oczywiście ustawiamy je na regale. Kapitalnym rozwiązaniem będą nieregularne kształty Jordenu od Treborda albo seria Apex Wood Republic.  Faworytem autora jest bezapelacyjnie A Letter Loft Decory – trudno wyobrazić sobie bardziej klimatyczne rozwiązanie dla domowej biblioteczki!

Jorden

regał

Jorden

regał

Jorden

regał

Jorden

regał

Apex.lit

regał

A Letter

regał

Apex.lit

regał

A Letter

regał

Fanom odważniejszych kształtów w oko wpadnie DYNKS Tabandy. To modułowy regał, którego największą zaletą jest możliwość dowolnego montażu i  przerabiania.  Warto jednak pamiętać, żeby nie przesadzać z ilością ciężkich tomów – maksymalne obciążenie dla pojedynczego modułu to 5 kg. Oczywiście, nie będzie to stanowić problemu w przypadku naszej kolekcji Blu-Ray!

A co jeżeli chcemy naszą kolekcję zawrzeć na półkach ściennych? Z pomocą przychodzi NOWYMODEL.ORG z modelem Happy. Te eleganckie półki będą przyciągać wzrok do naszych zbiorów nie tylko za dnia. Projektant Happy, Karol Starczewski, wyposażył półki w ledowe lampy. Tym sposobem, nawet w nocy nasza kolekcja będzie prezentować się olśniewająco!

Dynks

regał

Dynks

regał

Happy

półka

Erosion

półka

Happy

półka

Erosion

półka

Sprawdź podobne produkty

Czytaj również

Wymarzony dom Barbie
1 miesiąc temu
Jaką pościel dla dziecka wybrać? Na co zwrócić uwagę?
2 miesiące temu
Jaką komodę do salonu wybrać? Inspiracje i aranżacje Euforma
2 miesiące temu
Lot w kosmos: space age
2 miesiące temu
Agnieszka Krajewska
10 trendów na 2023 od marki Vank
2 miesiące temu
vank
Euforma: Bestsellerowe stoły i krzesła
3 miesiące temu