Otwarcie Salonu we Wrocławiu

Miniony weekend był jednym z najlepszych w historii Euformy – dziękujemy Wam za niesamowita frekwencję i cudowną atmosferę w czasie piątkowego otwarcia wrocławskiego salonu!

W piątek, 14 stycznia, po wielu miesiącach wypełnionych ciężka pracą i oczekiwaniem oficjalnie otworzyliśmy nasz nowy salon we Wrocławiu. Bardzo cieszymy się z tak licznych odwiedzin wrocławskich architektów i projektantów wnętrz. Równie liczną grupą, która pojawiła się w czasie otarcia salonu, byli przedstawiciele współpracujących z nami Producentów. Cały salon wypełniła atmosfera doskonałej zabawy i interesujących rozmów, a to wszystko za sprawą naszych Gości. W trakcie wieczoru pojawił się także gość specjalny – Pan Andrzej Hubka, który zaprojektował budynek wrocławskiego Pegaza – miejsca, w którym obecnie mieści się nowo otwarty salon Euformy. Była także z nami Marta Koniczuk -architektka wnętrz i wykładowczyni gdańskiej ASP, autorka koncepcji wnętrza Wszystko to odbyło się wśród najlepszego polskiego designu, w towarzystwie dobrej muzyki, pysznego jedzenia i trunków.

 

 Gośćmi Specjalnymi wieczoru byli Nikodem Szpunar oraz duet projektowy Pawlak&Stawarski. W czasie niezwykle ciekawej dyskusji opowiedzieli nam o tajnikach pracy projektanta, swoich marzeniach i zmorach, a także krótko podsumowali swoją drogę do tego, w jaki sposób stali jednymi z najważniejszych projektantów w Polsce.  Dyskusję poprowadziła nasza niezastąpiona kierowniczka wrocławskiego salonu – Aleksandra Meller.

Dziękujemy dziękujemy również naszym producentom, którzy tego wieczora przekazali wyjątkowe prezenty dla odwiedzających nas architektów i projektantów wnętrz. AQForm, Bejot, mdd Office, Meble NOTI, Paged Meble, Profim, Comforty, LABRA light thinking, LOFT Decora, LOFTLIGHT, Marbet Style, Swallow’s Tail Furniture, 366 Concept – Retro Furniture, Borcas, Chors, FAMEG, Ikershop.com, Nobonobo, SITS , Trebord – dzięki Wam ten wieczór był jeszcze bardziej wyjątkowy!

Wieczór umilił nam rozgrzewający poczęstunek który przygotował  Kocharz.pl. Pojawiły się także drinki przygotowywane przez Gentleman’s Drink Bar. Unikatowe kompozycje kwiatowe zapewniła Svala Events & Decor. Wszystko sfotografowała My Favourite Human.

Dziękujemy, że byliście tego wieczora z nami i zapraszamy Was do częstych wizyt! ❤

Czytaj również

Wymarzony dom Barbie
8 miesięcy temu
Jaką pościel dla dziecka wybrać? Na co zwrócić uwagę?
8 miesięcy temu
Jaką komodę do salonu wybrać? Inspiracje i aranżacje Euforma
8 miesięcy temu
Lot w kosmos: space age
8 miesięcy temu
Agnieszka Krajewska
10 trendów na 2023 od marki Vank
8 miesięcy temu
vank
Euforma: Bestsellerowe stoły i krzesła
10 miesięcy temu