Drodzy Klienci, nasze salony stacjonarne są czasowo zamknięte więcej informacji

Salon Euforma w Bydgoszczy

Najstarszy salon Euforma zlokalizowany jest w budynkach dawnej bydgoskiej fabryki obuwia Kobra, na niemal 200m2 prezentując najlepsze polskiego wzornictwo: meble, oświetlenie i dodatki z oferty Euformy. W ostatnim czasie doczekał się nowej sesji zdjęciowej w obiektywie Kąty Proste – Fotografia Wnętrz. Przyznacie, że jak na seniora trzyma się całkiem dobrze!

Euforma to sieć salonów stworzona w koncepcji multibrandu, dystrybuująca najlepsze wzornictwo polskich producentów. W naszym portfolio znajduje się obecnie ponad 80 czołowych polskich marek tworzących meble, oświetlenie i dodatki.  Euforma to miejsce dla osób ceniących polskie, dobre wzornictwo, wysoką jakość produktów i partnerską współpracę.

Bydgoski Salon Euforma był pierwszym z działających w Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu i Warszawie, punktem w którym najlepsze polskie marki zjednoczyły się pod szyldem Euformy.  To właśnie tam po raz pierwszy w historii Euformy pojawiła się ściana pokazująca najlepsze naszym zdaniem dostępne na polskim rynku krzesła. Co ciekawe pierwszym meblem który pojawił się w salonie w Bydgoszczy w celach ekspozycyjnych był ikoniczny fotel RM58 marki Vzór! Swego czasu służył także jako element naszego pierwszego polowego biura!

Dziś wnętrze bydgoskiego salonu zupełnie nie przypomina tego, w którym prawie 8 lat temu rozpoczynaliśmy jedną z najciekawszych przygód naszego życia – przygodę z polskim wzornictwem! Wiele zmieniło się we wnętrzu naszego bydgoskiego salonu, w tym nasza oferta. Od początku są z nami takie marki jak Noti, Fameg, Paged czy Comforty. Z czasem dołączyli do nas, by zadomowić się w ofercie Salak Studio, Wood Republic, Miloni czy Phormy.

Jak w każdym z salonów Euformy, tak i w bydgoskim salonie, znajduje się również uwielbiana przez współpracujących z nami architektów i projektantów wnętrz strefa wzorników i próbek materiałowych.  Ten niezwykle kreatywny obszar zbudowany jest na podstawie klasycznego konceptu  – rozmowy przy stole, co pozwala na swobodne rozmowy z architektów z klientami w spokojnej atmosferze.

A kto jeszcze nie odwiedził bydgoskiego Salonu Euformy, koniecznie musi nadrobić tą nieobecność! Nasi Doradcy już czekają!

Czytaj również

Wymarzony dom Barbie
1 miesiąc temu
Jaką pościel dla dziecka wybrać? Na co zwrócić uwagę?
2 miesiące temu
Jaką komodę do salonu wybrać? Inspiracje i aranżacje Euforma
2 miesiące temu
Lot w kosmos: space age
2 miesiące temu
Agnieszka Krajewska
10 trendów na 2023 od marki Vank
2 miesiące temu
vank
Euforma: Bestsellerowe stoły i krzesła
3 miesiące temu