Salon Euforma we Wrocławiu

Stało się! W połowie stycznia nastąpiło długo oczekiwane otwarcie wrocławskiego salonu Euformy. Po wielu miesiącach wypełnionych ciężka pracą i oczekiwaniem oficjalnie przecięliśmy wstęgę w naszym nowym salonie w stolicy Dolnego Śląska.

Euforma to sieć salonów stworzona w koncepcji multibrandu, dystrybuująca najlepsze wzornictwo polskich producentów. W naszym portfolio znajduje się obecnie ponad 80 czołowych polskich marek tworzących meble, oświetlenie i dodatki.  Euforma to miejsce dla osób ceniących polskie, dobre wzornictwo, wysoką jakość produktów i partnerską współpracę.

Wrocławski Salon to już piąty, po działających w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach i Warszawie, punkt, w którym najlepsze polskie marki jednoczą się pod szyldem Euformy.  Projekt salonu stworzyła – tak jak w przypadku naszych wcześniejszych lokalizacji – Marta Koniczuk.  I tym razem w projekcie został wykorzystany kontekst lokalności, jednak we wrocławskim przypadku inspiracje są unikatowe.  Koncept pomieszczenia oparty jest także na zastosowaniu białych brył tworzących bryłę sufitu oraz strefy wnętrza.  Jak mówi o projekcie jego autorka „Projekt wnętrza salonu oparty jest o spotkanie bryły architektonicznej budynku z wrocławskim modernizmem. Kontekst elewacji, który tworzy ramę dla witryny salonu, stał się polem obserwacji rytmów i płaszczyzn. Kompozycja bieli, światła i powietrza to gra form i mas, opowieść o ciężarze i lekkości. Wnętrze gra tutaj jak instrument prezentujący bogatą ofertę salonu”.

Jak w każdym z salonów Euformy, tak i we wrocławskim salonie, znalazła się również uwielbiana przez współpracujących z nami architektów i projektantów wnętrz strefa wzorników i próbek materiałowych.  Ten niezwykle kreatywny obszar został wydzielony przy pomocy białych regałów i ekranów, co pozwala na swobodne rozmowy z architektów z klientami w spokojnej atmosferze.

A kto jeszcze nie odwiedził Wrocławskiego Salonu Euformy , koniecznie musi nadrobić tą nieobecność! Nasi Doradcy już czekają!

Czytaj również

Materiały tapicerskie. Pielęgnacja i użytkowanie.
5 dni temu
Jesienne dodatki
2 tygodnie temu
Meble outdoor – jak wybrać?
3 tygodnie temu
Jak urządzić funkcjonalny pokój młodzieżowy?
4 tygodnie temu
Salon Euforma w Bydgoszczy
1 miesiąc temu
Meble z litego drewna. Pielęgnacja i użytkowanie.
1 miesiąc temu