EuformaProjektanciBeza projekt

Beza projekt

Studio Beza Projekt założone zostało w 2011 przez Annę Łoskiewicz-Zakrzewską i Zofię Strumiłło-Sukiennik, absolwentki wydziału Wzornictwa Przemysłowego warszawskiej ASP. Studio Beza projektuje elementy małej architektury, meble, a także wnętrza.
Założycielki studia mogą pochwalić się dużym doświadczeniem zawodowym zdobywanym przy współpracy z międzynarodowymi firmami, jak również z instytucjami państwowymi i kulturalnymi m.in. Ministerstwem Spraw Zagranicznych, Muzeum Narodowym w Warszawie, Zachętą Narodową Galerią Sztuki.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

  Dowcip, prostota oraz nowatorskie myślenie to znaki rozpoznawcze Beza Projekt.

  W portfolio Anny i Zofii znajduje się szeroka gama odważnych i nowatorskich projektów, często wykorzystujących najnowsze technologie i wysokiej jakości materiałami.

  Pracownia stara się wykorzystywać tradycyjne, rzemieślnicze techniki, a w jej aranżacjach wnętrz często znaleźć można ręcznie wykonane elementy.
  Kolekcja Roll to pierwszy produkt stworzony dla marki .mdd. Przy projekcie współpracowała też utalentowana absolwentka ASP w Krakowie Agata Starmach związana z Beza Projekt od 2018 roku.

  Prace stworzone przez studio Beza Projekt były publikowane na łamach takich magazynów jak: „Milk Decoration”, „Label Magazine” czy też na portalach internetowych takich jak Dezeen czy też „Wallpaper”.

  Beza Projekt została uhonorowana takimi nagrodami jak:
  Nominacja na Festiwalu Cannes Lions za projekt „Mleko i Miód” w 2012 roku
  Pierwsza nagroda w konkursie make me! na Łódź Design Festival (2013)
  Nagroda Kreator Roku magazynu Design Alive (2013)
  Nagroda must have! na festiwalu w Łodzi (2015)
  Złoto Klubu Twórców Reklamy za projekt nagrody dla Tatrzańskiego Parku Narodowego w kategorii Design (2016)
  Nagroda w konkursie Office Superstar (2017) – główna nagrodą w kategorii przestrzeni biurowych małych biur firmowych za projekt wnętrza agencji „Hand Made”.