EuformaProjektanciBeza projekt

Beza projekt

Studio Beza Projekt założone zostało w 2011 przez Annę Łoskiewicz-Zakrzewską i Zofię Strumiłło-Sukiennik, absolwentki wydziału Wzornictwa Przemysłowego warszawskiej ASP. Studio Beza projektuje elementy małej architektury, meble, a także wnętrza.
Założycielki studia mogą pochwalić się dużym doświadczeniem zawodowym zdobywanym przy współpracy z międzynarodowymi firmami, jak również z instytucjami państwowymi i kulturalnymi m.in. Ministerstwem Spraw Zagranicznych, Muzeum Narodowym w Warszawie, Zachętą Narodową Galerią Sztuki.

Dowcip, prostota oraz nowatorskie myślenie to znaki rozpoznawcze Beza Projekt.

W portfolio Anny i Zofii znajduje się szeroka gama odważnych i nowatorskich projektów, często wykorzystujących najnowsze technologie i wysokiej jakości materiałami.
Pracownia stara się wykorzystywać tradycyjne, rzemieślnicze techniki, a w jej aranżacjach wnętrz często znaleźć można ręcznie wykonane elementy.
Kolekcja Roll to pierwszy produkt stworzony dla marki .mdd. Przy projekcie współpracowała też utalentowana absolwentka ASP w Krakowie Agata Starmach związana z Beza Projekt od 2018 roku.
Prace stworzone przez studio Beza Projekt były publikowane na łamach takich magazynów jak: "Milk Decoration", "Label Magazine" czy też na portalach internetowych takich jak Dezeen czy też "Wallpaper".

Beza Projekt została uhonorowana takimi nagrodami jak:
Nominacja na Festiwalu Cannes Lions za projekt "Mleko i Miód" w 2012 roku
Pierwsza nagroda w konkursie make me! na Łódź Design Festival (2013)
Nagroda Kreator Roku magazynu Design Alive (2013)
Nagroda must have! na festiwalu w Łodzi (2015)
Złoto Klubu Twórców Reklamy za projekt nagrody dla Tatrzańskiego Parku Narodowego w kategorii Design (2016)
Nagroda w konkursie Office Superstar (2017) – główna nagrodą w kategorii przestrzeni biurowych małych biur firmowych za projekt wnętrza agencji "Hand Made".

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
  • Cena
  • Wyświetlanie wszystkich wyników: 4