EuformaMebleDla roślin

Dla roślin

Oferujemy Państwu wyjątkowe produkty, które powstały specjalnie z myślą o tym, aby w możliwie najestetyczniejszy sposób zaprezentować różnego rodzaju kwiaty, czy minikrzewy. Znajdą Państwo u nas nie tylko kwietniki, ale i specjalne akcesoria, dzięki którym nie tylko pielęgnacja, ale i przechowywanie oraz eksponowanie roślin nie będzie żadnym problemem. Propozycje, które przygotowaliśmy, są dziełem najlepszych, polskich projektantów, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że inwestują w najlepsze rozwiązania. Modele z tej kategorii będą doskonałym rozwiązaniem nie tylko do domów rodzinnych, czy mieszkań. Z całą pewnością sprawdzą się również w różnego rodzaju biurach, hotelach, czy innych obiektach, w których spędza czas dużo osób.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Akcesoria dla roślin, na które warto zwrócić uwagę

W ofercie naszego sklepu internetowego Euforma znajdą Państwo między innymi wyjątkowe worki dekoracyjne w kolorze ołowiu, dzięki którym każda aranżacja wnętrza będzie prezentowała się o wiele przyjemniej. W tego typu workach z powodzeniem można umieścić wiele roślin. Dzięki temu, że oferujemy nie tylko wiele kolorów tych produktów, ale i różne rozmiary — bez problemu dopasują Państwo najlepszy worek dla swojej roślinki. Warto wspomnieć również o tym, że te akcesoria dla roślin zostały wykonane z impregnowanej celulozy — materiał jest nie tylko elastyczny, ale i bardzo wytrzymały, a w swoim wyglądzie przypomina skórę. Zaleca się, aby doniczka została w pierwszej kolejności umieszczona w osłonce, a później w woreczku. Wśród akcesoriów dla roślin, które oferujemy, produktami godnymi zainteresowania są także bulwy, czyli kule do nawadniania. Te kule są inspirowane formą kalarepy. Wykonane są z krystalicznego szkła laboratoryjnego i prezentują się przepięknie w doniczce, a przy tym dostarczają danej roślinie odpowiednią i potrzebną ilość wody. Jeżeli szukają Państwo minimalistycznych i ekologicznych pojemników, to w tej kategorii polecamy nasze pojemniki NOMAD, które są dostępne wielu kolorach. Zostały wykonane z impregnowane papieru, dzięki czemu są nie tylko bardzo wytrzymałe, ale i wodoodporne..

Kwietniki dla roślin, obok których trudno przejść obojętnie

W Euformie znajdą Państwo również bardzo szeroki wybór kwietników. Przygotowaliśmy zarówno designerskie modele, które sprawdzą się idealnie w nowoczesnych mieszkaniach, jak i takie egzemplarze, które z powodzeniem mogą zostać wykorzystane podczas aranżacji tradycyjnych wnętrz. Wszystkie nasze propozycje są bardzo dekoracyjne, dzięki czemu z całą pewnością odmienią każde pomieszczenie, w którym je Państwo umiejscowią. W Euformie mogą Państwo zakupić zarówno kwietniki wiszące, jak i stojące. Te stojące modele polecamy przede wszystkim do większych pomieszczeń — nic też nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się od razu na kilka modeli. Mnogość kolorów, wykończeń i kształtów sprawia, że bez większego trudu dopasują Państwo najlepsze rozwiązania do swojego domu, mieszkania, biura, restauracji, czy hotelu.

Dlaczego warto zainwestować w nasze produkty dla roślin?

Polecamy Państwa uwadze zarówno akcesoria, jak i kwietniki — z ich pomocą wyeksponowanie kwiatów i miniaturowych krzewów tak, aby prezentowały się możliwie najlepiej — jest banalnie proste. Te stylowe propozycje odmienią każde wnętrze, a swoim wykonaniem spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.