Dla roślin

Oferujemy Państwu wyjątkowe produkty, które powstały specjalnie z myślą o tym, aby w możliwie najestetyczniejszy sposób zaprezentować różnego rodzaju kwiaty, czy minikrzewy. Znajdą Państwo u nas nie tylko kwietniki, ale i specjalne akcesoria, dzięki którym nie tylko pielęgnacja, ale i przechowywanie oraz eksponowanie roślin nie będzie żadnym problemem. Propozycje, które przygotowaliśmy, są dziełem najlepszych, polskich projektantów, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że inwestują w najlepsze rozwiązania. Modele z tej kategorii będą doskonałym rozwiązaniem nie tylko do domów rodzinnych, czy mieszkań. Z całą pewnością sprawdzą się również w różnego rodzaju biurach, hotelach, czy innych obiektach, w których spędza czas dużo osób.

Znajdź nasze DLA ROśLIN również stacjonarnie

Dla roślin Bydgoszcz

Dla roślin Warszawa

Dla roślin Gdańsk

Dla roślin Katowice

Akcesoria dla roślin, na które warto zwrócić uwagę

W ofercie naszego sklepu internetowego Euforma znajdą Państwo między innymi wyjątkowe worki dekoracyjne w kolorze ołowiu, dzięki którym każda aranżacja wnętrza będzie prezentowała się o wiele przyjemniej. W tego typu workach z powodzeniem można umieścić wiele roślin. Dzięki temu, że oferujemy nie tylko wiele kolorów tych produktów, ale i różne rozmiary — bez problemu dopasują Państwo najlepszy worek dla swojej roślinki. Warto wspomnieć również o tym, że te akcesoria dla roślin zostały wykonane z impregnowanej celulozy — materiał jest nie tylko elastyczny, ale i bardzo wytrzymały, a w swoim wyglądzie przypomina skórę. Zaleca się, aby doniczka została w pierwszej kolejności umieszczona w osłonce, a później w woreczku. Wśród akcesoriów dla roślin, które oferujemy, produktami godnymi zainteresowania są także bulwy, czyli kule do nawadniania. Te kule są inspirowane formą kalarepy. Wykonane są z krystalicznego szkła laboratoryjnego i prezentują się przepięknie w doniczce, a przy tym dostarczają danej roślinie odpowiednią i potrzebną ilość wody. Jeżeli szukają Państwo minimalistycznych i ekologicznych pojemników, to w tej kategorii polecamy nasze pojemniki NOMAD, które są dostępne wielu kolorach. Zostały wykonane z impregnowane papieru, dzięki czemu są nie tylko bardzo wytrzymałe, ale i wodoodporne..

Kwietniki dla roślin, obok których trudno przejść obojętnie

W Euformie znajdą Państwo również bardzo szeroki wybór kwietników. Przygotowaliśmy zarówno designerskie modele, które sprawdzą się idealnie w nowoczesnych mieszkaniach, jak i takie egzemplarze, które z powodzeniem mogą zostać wykorzystane podczas aranżacji tradycyjnych wnętrz. Wszystkie nasze propozycje są bardzo dekoracyjne, dzięki czemu z całą pewnością odmienią każde pomieszczenie, w którym je Państwo umiejscowią. W Euformie mogą Państwo zakupić zarówno kwietniki wiszące, jak i stojące. Te stojące modele polecamy przede wszystkim do większych pomieszczeń — nic też nie stoi na przeszkodzie, aby zdecydować się od razu na kilka modeli. Mnogość kolorów, wykończeń i kształtów sprawia, że bez większego trudu dopasują Państwo najlepsze rozwiązania do swojego domu, mieszkania, biura, restauracji, czy hotelu.

Dlaczego warto zainwestować w nasze produkty dla roślin?

Polecamy Państwa uwadze zarówno akcesoria, jak i kwietniki — z ich pomocą wyeksponowanie kwiatów i miniaturowych krzewów tak, aby prezentowały się możliwie najlepiej — jest banalnie proste. Te stylowe propozycje odmienią każde wnętrze, a swoim wykonaniem spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.