Kwietniki

Osoby, które hodują w swoim domu kwiaty i miniaturowe krzewy, bardzo często zastanawiają się nad tym, dlaczego pomimo odpowiedniej i dobrej pielęgnacji rośliny nie rozwijają się należycie? Jak się okazuje — problemem może być fakt, że dana roślina ma zbyt mały, albo nawet zbyt duży dostęp do światła. Istnieje wiele takich kwiatów, do których prawidłowego rozwoju konieczna jest obecność specjalnego kwietnika. Na szczęście w naszym sklepie internetowym Euforma mogą Państwo wybrać dla siebie nie tylko użyteczne, ale i przede wszystkim dekoracyjne kwietniki do roślin, które w kilka minut odmienią każde wnętrze. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 23

  Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

  Kwietniki Bydgoszcz

  Kwietniki Warszawa

  Kwietniki Gdańsk

  Kwietniki Katowice

  Kwietniki pokojowe — dlaczego warto się na nie zdecydować?

  Jak już wspominaliśmy — zakup odpowiedniego kwietnika sprawia, że mamy możliwość dowolnie regulować nasłonecznienie, a tym samym dopasowywać je pod indywidualne potrzeby danego gatunku. Decydując się na kwietniki pokojowe, nie musimy również martwić się o to, że liście danej rośliny się przypalą - kwietniki z naszej oferty umożliwiają swobodny i bezpieczny wzrost. Warto wspomnieć także o tym, że kwietniki do roślin dobrze zabezpieczają naszą podłogę przed zalaniem, a dodatkowo chronią również przed zwierzętami. Modele, które np. zawiesimy na ścianie, będą niedostępne dla kotów czy innych zwierząt, które bardzo często lubują się w nadmiernym obgryzaniu liści.

  Kwietniki do roślin - modele wiszące i stojące

  Podstawowym rozróżnieniem dla kwietników z naszej oferty jest fakt, że niektóre z propozycji dzielą się na te wiszące, z kolei inne są kwietnikami stojącymi. Te pierwsze są prawdziwym hitem w wyposażeniu wnętrz. Tylko od nas zależy, czy wybrane przez nas kwietniki pokojowe będą wykonane z drewna, z metalu, czy może będą plecione na specjalnych linach. Szeroka oferta naszego sklepu internetowego Euforma.pl sprawia, że każdy z klientów bez problemu dopasuje najlepsze rozwiązanie do swojego wnętrza. Stojące kwietniki sprawdzą się idealnie w tych wnętrzach, w których postawiliśmy na minimalizm i oszczędność dekoracji - wyeksponowanie takiego kwietnika, np. w kącie pokoju albo gdzieś na środku sprawi, że dane pomieszczenie nabierze zupełnie nowego, świeżego i unikatowego charakteru. Propozycje z naszego sklepu zostały stworzone przez najlepszych polskich projektantów, dzięki czemu decydując się na poszczególne modele, mogą mieć Państwo pewność, że stawiają na najlepsze rozwiązania. Czy nowoczesny kwietnik musi zawsze wyglądać nudnie i być nijaki? Udowadniamy, że nie musi tak być!

  Na jaki materiał w przypadku kwietnika najlepiej się zdecydować?

  Tak naprawdę wszystko zależy tutaj już od naszych osobistych preferencji. Wśród propozycji, które cieszą się dużym uznaniem, znajdują się, chociażby kwietniki drewniane. Takie modele mają bardzo wiele zalet. Wśród tych najważniejszych należy wskazać, że drewniane kwietniki są odporne nie tylko na uszkodzenia, ale i na wilgoć. Godne uwagi są również kwietniki metalowe, czyli wyjątkowo dekoracyjne i równie wytrzymałe modele. Klienci bardzo chętnie wybierają także kwietniki z rattanu, czyli palm, które rosną w tropikalnych lasach Dalekiego Wschodu. Rattanowe kwietniki są bardzo elastyczne i wytrzymałe, a przy tym niezwykle ozdobne.

  Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nie od dziś wiadomo, że kwiaty są jedną z najpiękniejszych dekoracji każdego domu. Warto więc zadbać o to, aby były ładnie wyeksponowane, a przy tym miały szansę na prawidłowy rozwój. Kwietniki z naszego sklepu sprawdzą się w domach i mieszkaniach, a także w różnego rodzaju hotelach, biurach, czy restauracjach.