EuformaMebleDodatki

Dodatki do domu

Urządzając mieszkanie, planujesz kolor ścian, rodzaj podłóg i styl mebli. To ważne kwestie, ale nie możesz zapomnieć przede wszystkim o dodatkach. Te nowoczesne potrafią uczynić wnętrze o wiele bardziej interesującym. Wszyscy wiemy o tym, jak bardzo designerskie dodatki są ważne, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie ich szeroką ofertę. Znajdziesz u nas poduszki, które położone na kanapie w salonie, dodadzą wnętrzu przytulności. Wybierzesz z oferty designerskie lustra, dzięki którym garderoba będzie stylowa nie tylko ze względu na Twoje ubrania, ale także wystrój. Znajdziesz u nas dywany pasujące do każdej stylistyki.

Nie zapomnieliśmy o szklanych dodatkach, które umieścisz w kuchni. Nasza oferta jest pełna nowoczesnej ceramiki. Dzięki niej odmienisz każdą jadalnię i uczynisz ją bardziej designerskim wnętrzem. Żebyś mógł zadbać o całokształt tego wnętrza, proponujemy Ci też wyjątkowe obrusy. Jeśli chcesz poznać bliżej naszą ofertę dodatków, zapraszamy do naszych salonów stacjonarnych w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu lub Warszawie (Mokotów).

Jak dobrać dodatki i akcesoria do aranżacji wnętrza?

Nowoczesne dodatki są najszybszym sposobem na odmianę wnętrza. Dzięki nim pomieszczenie, które Ci się znudziło, zyska nowy styl, a spędzanie w nim czasu będzie znów przyjemne. Dobierając akcesoria, nie trzeba trzymać się sztywnych zasad. Designerskie dywany, lustra czy tekstylia sprawdzą się w różnorodnej stylistyce. Jasne wnętrze w skandynawskim stylu wzbogacisz dywanem o geometrycznym wzorze i mocnych kolorach. Nieco monotonną sypialnię szybko skorygujesz, zmieniając pościel na tę z botanicznym wzorem.
Każdy salon, niezależnie od stylu, jaki w nim panuje, odmienisz dzięki nowoczesnym dodatkom, którymi są interesujące i designerskie poduszki. Wybierając te w mocnych kolorach, dodasz wnętrzu nieco intrygującego charakteru. Te granatowe lub w odcieniu butelkowej zieleni doskonale uzupełnią industrialną aranżację, ale sprawdzą się także w salonie urządzonym w skandynawskim stylu, któremu chciałbyś nadać nieco tajemnicy. W naszej ofercie znajdziesz wśród nowoczesnych dodatków także ceramikę. Będzie nie tylko praktycznym elementem, ale również ozdobą. Postawisz ją na stole w jadalni lub wyeksponujesz w witrynie w salonie.