Chodniki dywanowe

Chodniki – funkcjonalny element aranżacji

Chodniki dywanowe, podobnie jak dywany, odgrywają rolę zabezpieczenia podłogi przed zarysowaniami i zabrudzeniami. Od dywanów różnią się zwykle kształtem. Chodniki mają typowo prostokątną, podłużną formę i stanowią pas materiału przechodzący przez środek podłogi lub pokrywający schody wewnętrzne. Chodniki dywanowe są też izolacją przed jej chłodem. Gwarantują przyjemniejsze doznania podczas chodzenia bez obuwia.

Mogą też odgrywać rolę ciekawego elementu dekoracyjnego. Powodują, że wnętrze staje się przytulniejsze i sprawia wrażenie cieplejszego. Wystarczy odpowiednio dopasować chodnik do aranżacji pomieszczenia, by przekształcić go w swoistą ozdobę.

Komfort chodzenia i urozmaicenie wnętrz

Chodniki mogą być produkowane z różnych materiałów, a to przekłada się na ich zróżnicowaną strukturę. Niektóre są miękkie i delikatne, inne twardsze, z bardziej zwartymi włóknami. W każdym przypadku zwiększają jednak komfort chodzenia. Rozłożone na schodach, podnoszą przy okazji bezpieczeństwo chodzenia po poszczególnych stopniach. Różne wersje kolorystyczne i wzornicze chodników pozwalają dopasować je do wnętrza, zmieniając przy tym wrażenia optyczne. Chodniki pasujące do kolorów aranżacji mogą dać wrażenie większej przestrzeni, a ciemne modele uczynią ją mniejszą i bardziej kameralną. To dlatego tak dobrym pomysłem są chodniki dywanowe w przedpokojach. Witając gości, mogą stanowić wizytówkę domu.

Chodniki dywanowe do dowolnego pomieszczenia

Chodniki dywanowe oferowane w Euformie są dostępne w kilku wersjach rozmiarowych i kolorystycznych. Dzięki temu każdy Klient może wybrać produkt najlepiej pasujący do konkretnego pomieszczenia. Stawiamy na chodniki wykonywane ręcznie, co decyduje o ich niewymiernej wartości. Tworzone z prawdziwą pasją i zaangażowaniem, olśniewają oryginalnym designem i zaskakują nieprzeciętną trwałością. Dostępne w kilku rozmiarach, pozwolą wpasować się do wybranego pomieszczenia. Chodniki w Euformie są wykonane z wysokogatunkowej bawełny, którą wyróżnia duża odporność na ścieranie. Dzięki temu doskonale nadają się do przedpokoju, korytarza, holu i na schody wewnątrz domu.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
  • Cena
  • Wyświetlanie jednego wyniku