lustra stojące

W dzisiejszych czasach trudno jest wyobrazić sobie dom lub mieszkanie, w którym nie ma lustra. Ma ono funkcje bardzo praktyczną, gdyż pozwala na co dzień skorygować i poprawić w odpowiednim czasie swój wygląd, aby nienagannie prezentować się podczas spotkania z innymi ludźmi, a oprócz tego — po prostu dobrze wyglądać. W naszym sklepie internetowym Euforma prezentujemy mnóstwo rozwiązań i nowatorskich pomysłów na lustra w roli głównej. Bogata oferta, którą dla Państwa przygotowaliśmy, sprawi, że nawet najbardziej wymagające osoby znajdą w niej coś dla siebie i nie będą rozczarowane.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

  Dlaczego warto zdecydować się na nowoczesne lustro stojące?

  W Euformie postawiliśmy w pierwszej kolejności na jakość dostarczanych produktów. Z tego względu współpracujemy wyłącznie z renomowanymi polskimi producentami. Z kolei za wygląd towarów z naszego sklepu są odpowiedzialni polscy projektanci. To właśnie ich pomysły oraz pasja sprawiają, że lustra stojące nie są kolejnym, zbędnym przedmiotem zapełniającym przestrzeń, ale mają swój niepowtarzalny design oraz charakter. Każde z luster, do którego zakupu zachęcamy, jest wykonywane z dużą starannością. Wybierając modele z Euformy, mogą być Państwo pewni, że stawiają na najlepsze rozwiązania do swoich wnętrz.

  Lustro stojące — w jaki sposób jest wykonane?

  Designerskie lustra stojące, które Państwu oferujemy, są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Są nimi doskonale wykonane szkło oraz srebro, którego warstwą jest pokryte lustro. W naszej ofercie dostępnych jest także wiele finezyjnych ram, w które wspomniane lustra zostały wstawione. Należą do nich zarówno materiały naturalne tak jak wysokiej jakości drewno, jak i bardziej połyskliwe stopy metali. Z tych ostatnich wskazać można na zastosowanie chromowanej stali oraz aluminium, których połysk i blask przyciąga oko. Ramy w niektórych produktach okalają całość lustra, nie pozostawiając szczelin i tworząc solidną klasyczną konstrukcję. Niektóre z aranżacji z kolei zostały zrobione w ten sposób, że rama nie przylega idealnie do lustra, tworząc estetyczną i proporcjonalną szczelinę. Ramy przybierają różne kształty i formy, do których należą zarówno te bardziej prostokątne, jak i te bardziej obłe. Na uwagę zasługują także modele, które nie mają ramy, ale tworzą jedną, jakby odlaną całość. Wsporniki, na których lustra stoją, są bardzo wytrzymałe i zapewniają całkowitą stabilność. Opisywane elementy mają zarówno konstrukcje bazy, na której całe lustro jest oparte, jak i wysuwanego z konstrukcji wspornika. Ten ostatni umożliwia na modyfikowanie kąta, pod którym niektóre z luster stojących mogą być ustawione.

  Lustra, w których nie sposób się nie zakochać

  Nowoczesne lustro stojące będzie cieszyło wzrok przez długie lata. Jest to zagwarantowane przez to, że w Euformie nie tworzymy produktów sezonowych, a to przekłada się na to, że nasze towary nie wychodzą z mody. Tym samym ich wartość nie spadnie wraz z upływem czasu, przy niezmiennie wzbudzanym zachwycie związanym z korzystaniem z lustra. Oferujemy produkty najwyższej jakości, co powoduje, że wymagają one stosownej pielęgnacji. Do konserwacji i czyszczenia naszych luster stojących powinny być stosowane łagodne środki czyszczące. Czyszczenie powinno z kolei odbywać się z użyciem papieru lub ściereczki.

  Lustra stojące to bardzo praktyczne elementy, które spełniają także rolę dekoracyjną. Najbardziej funkcjonalnym modelem są wysokie lustra o długości minimum 170 cm, w których można się przejrzeć w całości – od stóp aż po nakrycie głowy. Dzięki temu można z łatwością sprawdzić stylizację i poprawić swój wygląd tuż przed wyjściem z domu.

  Długie lustra sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, również w łazience. W szczególności w tej o mniejszym metrażu, w której optycznie powiększą przestrzeń, gdy zostaną zawieszone na ścianie i w całości widoczne tuż po przekroczeniu progu.