Poduszki prostokątne

Ożywienie wystroju wnętrza może nastąpić na wiele sposobów. Pożądane jest, aby innowacje oraz zmiany przez nas wprowadzane miały także aspekt praktyczny. Ten ostatni jest realizowany przez poduszki. W naszym sklepie internetowym Euforma znajdą Państwo poduszki ozdobne, które będą się doskonale prezentowały w każdym wnętrzu. W naszych działaniach postawiliśmy na jakość przed ilością, z tego względu oferowane produkty są towarami z najwyższej półki. Gwarantujemy, że zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających osób.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 76 wyników

  24 z 76
  Wczytaj następne 24 produktów
  Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

  Poduszki prostokątne Bydgoszcz

  Poduszki prostokątne Warszawa

  Poduszki prostokątne Gdańsk

  Poduszki prostokątne Katowice

  Dlaczego prostokątna poduszka prezentuje się aż tak dobrze?

  Na rynku dostępnych jest mnóstwo rodzajów poduszek, które różnią się od siebie wieloma cechami. Jednym z głównych wyznaczników, na podstawie którego można dokonać podziału poduszek, jest ich kształt. Państwa uwadze polecamy prostokątne poduszki ozdobne. To właśnie wspomniany kształt i doskonale dobrane proporcje długości do wysokości sprawiają, że opisywane poduszki są bardzo subtelne i eleganckie. Z tego względu uświetnią Państwa salon, sypialnię, kuchnię, jak również nadadzą się do użycia jako dodatki dekoracyjne w holach hotelowych oraz poczekalniach. Co więcej, nadają się również do wyeksponowania w każdym miejscu dzięki jakości ich wykonania. Za dostarczanie towarów do Euformy są odpowiedzialni wyłącznie renomowani polscy producenci, których filozofia prowadzenia biznesu oparta jest na jakości, nie zaś wspomnianej już ilości. Z kolei za ciekawy kształt i wzornictwo, którymi cechują się prostokątne poduszki ozdobne, odpowiedzialni są polscy projektanci dodatków dekoracyjnych. Jeśli zestawimy wspomniane cechy z ręczną pracą, która jest wkładana w każdą realizację, otrzymamy produkt wyjątkowy, który będzie służył przez całe lata, dając przy tym wiele radości.

  Jak wykonane są prostokątne poduszki dekoracyjne?

  Prostokątne poduszki dekoracyjne są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Często do ich produkcji jest używana tkanina tapicerska o wysokiej klasie ścieralności. Wkład, który ma poduszka prostokątna, nie powoduje reakcji alergicznej. Istotna jest także gramatura poszczególnych aranżacji, która sprawia, że produkt jest przyjemny w dotyku. W naszym sklepie internetowym designerskie prostokątne poduszki dekoracyjne są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Poszewki naszych poduszek nadają się do prania w pralce, a wkład jest wyjmowany przez rozpięcie suwaka. Nadmienić trzeba, że suwak jest ukryty przed wzrokiem, aby nie psuć walorów estetycznych. Dla najbardziej wyszukanych gustów przygotowaliśmy prostokątne poduszki ozdobne, których poszewka została wykonana z wełny merynosów. Materiał ten sprawia, że miejsce, które zostanie ozdobione przez taką poduszkę, nabiera prestiżu oraz robi dobre wrażenie. Oprócz tego wełna z merynosów jest bardzo miękka i przytulna. Warto także wspomnieć o niespotykanym wypełnieniu części z naszych poduszek. Stanowi je bowiem łuska gryki, która powoduje mikromasaż w trakcie użytkowania poduszki.

  Co jeszcze skrywają prostokątne poduszki dekoracyjne?

  Poduszka dekoracyjna prócz tego, że przyjemnie się na nią patrzy, ma zastosowanie praktyczne, gdyż jest bardzo wygodna. Dzięki temu każdy może zwiększyć swój komfort siedzenia lub leżenia, poprzez położenie jej za sobą. W naszej ofercie występują produkty w jednolitym kolorze, jak i ozdobione przez ciekawy haft lub nadruk na poszewce. Te ostatnie przyczyniają się do oryginalności oraz stylu, które Państwo otrzymują wraz z zakupem poduszki.