Świece

Rozmaite dodatki potrafią urozmaicić pomieszczenie oraz dodać mu świeżości. To właśnie niepozorne oraz drobne elementy sprawiają, że coś wygląda dobrze oraz estetycznie. Cała gama dodatków jest dla Państwa dostępna w naszym sklepie internetowym Euforma. Naszym celem jest dostarczanie designerskich produktów najwyższej jakości, które pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na nowoczesne świece oraz świeczniki. Gwarantujemy, że spodobają się one nawet osobom z najbardziej wyrafinowanym gustem.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Jak wykonane są nasze designerskie świeczniki?

Produkty dostępne w naszym sklepie są swego rodzaju mini dziełami sztuki. Za ich wytworzenie odpowiedzialni są wyłącznie polscy producenci. Kształt, bryła i materiał wykonania są z kolei pokłosiem pracy renomowanych polskich projektantów. To właśnie ich pomysły sprawiają, że dostępne akcesoria cechują się nietuzinkowością i niespotykanym nigdzie indziej designem. W naszej ofercie na dekoracyjne świeczniki można poszukiwać produktów ze względu na materiał, z którego zostały wykonane. Dla miłośników klasyki i natury doskonałe będą aranżacje zrobione z drewna dębowego oraz mosiądzu. Z kolei wielu z Państwa będzie zachwyconych świecznikami wykonanymi ze szkła. Zostały one ozdobione finezyjnymi wzorami, które z kolei wykonano z użyciem 24-karatowego złota. Produkty wykonane ze szkła nadają się do mycia w zmywarce, jednakże zalecamy ich ręczną pielęgnację. Wszystkie designerskie świeczniki z naszego sklepu internetowego są wykonywane na indywidualne zamówienie. Oznacza to, że nie pochodzą z produkcji seryjnej, a tym samym każdy z nich jest inny. To właśnie ta unikatowość sprawia, że dodadzą piękna i uroku każdemu pomieszczeniu.

Tajemnica nowoczesnych świeczek

Do opisywanych świeczników idealnie będą pasowały nasze świece. Podobnie, jak i wcześniej opisywane produkty, tak i świece pochodzą wyłącznie od polskich producentów. Po zapaleniu płoną pięknym i ciepłym płomieniem, który doskonale rozprasza ciemności nocy, a przy okazji dodaje uroku i tworzy przyjemny nastrój. Designerskie świeczki to jednak nie tylko wygląd, ale także wpływanie na zmysł węchu. Zarówno podczas spalania, jak i pełnienia funkcji ozdobnej, świece wydzielają przyjemny zapach, który ukoi nerwy oraz uspokoi po ciężkim dniu. Za spalanie materiału świec odpowiedzialne są knoty wykonane z mieszanki lnu i bawełny. Sprawiają one, że produkt jest równo pochłaniany przez ogień i pomimo wielokrotnego użycia ciągle wygląda estetycznie. Materiał przygotowany przez producenta do spalania to sojowy i biodegradowalny wosk, który nie jest szkodliwy dla środowiska. Do tego nie jest toksyczny, a jego składniki są wolne od chemicznych środków. Oferowane świece są produktem z najwyższej półki, o czym świadczy choćby to, że są ręcznie wykonywane.

Filozofia sklepu Euforma

W Euformie zajmujemy się szeroko pojętą aranżacją wnętrz. Jest to rynek niezwykle konkurencyjny oraz bardzo wymagający. Z tego względu postanowiliśmy postawić na jakość naszych produktów zamiast na ich ilość. Najlepsze towary są dostarczane przez polskich producentów, dlatego to z ich usług w naszym sklepie internetowym korzystamy i to ich realizacje są Państwu udostępniane. To samo dotyczy zakresu, który obejmuje designerskie świece oraz nowoczesne świeczniki.

Świece ustawione na szafce czy komodzie tworzą niepowtarzalny klimat w każdym domu. Ale które palą się najdłużej? Z pewnością te o wyższej gramaturze wosku. Jednak kolejnym czynnikiem wpływającym na czas palenia się świecy jest rodzaj użytego wosku. Świece parafinowe będą palić się krócej niż te, wykonane z wosków naturalnych np. wosku sojowego czy palmowego.

Świeca nie będzie kapać jeśli ustawisz ją pod idealnym kątem 90 stopni. Jeśli jest to niemożliwe, wówczas warto wybrać odpowiednie świeczniki lub podstawki pod świeczki, które ustabilizują świece i zabezpieczą je przed kapaniem.