Świece

Rozmaite dodatki potrafią urozmaicić pomieszczenie oraz dodać mu świeżości. To właśnie niepozorne oraz drobne elementy sprawiają, że coś wygląda dobrze oraz estetycznie. Cała gama dodatków jest dla Państwa dostępna w naszym sklepie internetowym Euforma. Naszym celem jest dostarczanie designerskich produktów najwyższej jakości, które pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na nowoczesne świece oraz świeczniki. Gwarantujemy, że spodobają się one nawet osobom z najbardziej wyrafinowanym gustem.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

  Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

  Świece Bydgoszcz

  Świece Warszawa

  Świece Gdańsk

  Świece Katowice

  Jak wykonane są nasze designerskie świeczniki?

  Produkty dostępne w naszym sklepie są swego rodzaju mini dziełami sztuki. Za ich wytworzenie odpowiedzialni są wyłącznie polscy producenci. Kształt, bryła i materiał wykonania są z kolei pokłosiem pracy renomowanych polskich projektantów. To właśnie ich pomysły sprawiają, że dostępne akcesoria cechują się nietuzinkowością i niespotykanym nigdzie indziej designem. W naszej ofercie na dekoracyjne świeczniki można poszukiwać produktów ze względu na materiał, z którego zostały wykonane. Dla miłośników klasyki i natury doskonałe będą aranżacje zrobione z drewna dębowego oraz mosiądzu. Z kolei wielu z Państwa będzie zachwyconych świecznikami wykonanymi ze szkła. Zostały one ozdobione finezyjnymi wzorami, które z kolei wykonano z użyciem 24-karatowego złota. Produkty wykonane ze szkła nadają się do mycia w zmywarce, jednakże zalecamy ich ręczną pielęgnację. Wszystkie designerskie świeczniki z naszego sklepu internetowego są wykonywane na indywidualne zamówienie. Oznacza to, że nie pochodzą z produkcji seryjnej, a tym samym każdy z nich jest inny. To właśnie ta unikatowość sprawia, że dodadzą piękna i uroku każdemu pomieszczeniu.

  Tajemnica nowoczesnych świeczek

  Do opisywanych świeczników idealnie będą pasowały nasze świece. Podobnie, jak i wcześniej opisywane produkty, tak i świece pochodzą wyłącznie od polskich producentów. Po zapaleniu płoną pięknym i ciepłym płomieniem, który doskonale rozprasza ciemności nocy, a przy okazji dodaje uroku i tworzy przyjemny nastrój. Designerskie świeczki to jednak nie tylko wygląd, ale także wpływanie na zmysł węchu. Zarówno podczas spalania, jak i pełnienia funkcji ozdobnej, świece wydzielają przyjemny zapach, który ukoi nerwy oraz uspokoi po ciężkim dniu. Za spalanie materiału świec odpowiedzialne są knoty wykonane z mieszanki lnu i bawełny. Sprawiają one, że produkt jest równo pochłaniany przez ogień i pomimo wielokrotnego użycia ciągle wygląda estetycznie. Materiał przygotowany przez producenta do spalania to sojowy i biodegradowalny wosk, który nie jest szkodliwy dla środowiska. Do tego nie jest toksyczny, a jego składniki są wolne od chemicznych środków. Oferowane świece są produktem z najwyższej półki, o czym świadczy choćby to, że są ręcznie wykonywane.

  Filozofia sklepu Euforma

  W Euformie zajmujemy się szeroko pojętą aranżacją wnętrz. Jest to rynek niezwykle konkurencyjny oraz bardzo wymagający. Z tego względu postanowiliśmy postawić na jakość naszych produktów zamiast na ich ilość. Najlepsze towary są dostarczane przez polskich producentów, dlatego to z ich usług w naszym sklepie internetowym korzystamy i to ich realizacje są Państwu udostępniane. To samo dotyczy zakresu, który obejmuje designerskie świece oraz nowoczesne świeczniki.