Kieliszki

Organizując przyjęcie lub imprezę, robi się wszystko, aby zaimponować swoim gościom oraz godnie ich przyjąć. W pierwszej kolejności starania dotyczą jakości podanego jedzenia oraz napojów. W naszym kręgu kulturowym bardzo istotny jest alkohol oraz sposób jego podania. Z tego względu prezentujemy Państwu nowoczesne kieliszki. W ofercie naszego sklepu dostępnych jest ich wiele modeli, które zaspokoją gust nawet najbardziej wymagających osób. Zachęcamy do zapoznania się z prezentowanymi towarami, aby mogli się Państwo sami o tym przekonać.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   10%
   First Gold wzór 01
   Zestaw kieliszków do szampana First Gold wzór 01
   216 PLN 240 PLN, Zestaw kieliszków do szampana

   producent: Vola

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   10%
   First Gold wzór 02
   Zestaw kieliszków do szampana First Gold wzór 02
   216 PLN 240 PLN, Zestaw kieliszków do szampana

   producent: Vola

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   10%
   Na palec White Wine
   Komplet kieliszków Na palec White Wine
   198 PLN 220 PLN, Komplet kieliszków

   producent: Bar Glass Design

  Co charakteryzuje designerskie kieliszki?

  Na rynku dostępnych jest cała masa produktów przeznaczonych do spożywania z nich płynów. Różne naczynia są przeznaczone do różnych cieczy. Podobnie jest też z kieliszkami. Inne będą nadawać się do picia z nich wina czy szampana, inne z kolei do picia z nich ciężkiego alkoholu, jakim jest na przykład koniak. Tym, co odróżnia designerskie kieliszki od zwykłych, jest ich nietypowy kształt. Nie chodzi wyłącznie o stworzenie fantazyjnej bryły, ale nadanie jej właściwych proporcji, które będą po prostu cieszyły wzrok. Za bryłę naszych towarów odpowiedzialni są krajowi projektanci dodatków. To właśnie ich pomysły sprawiają, że każdy z produktów dostępnych w Euformie jest wyjątkowy i unikatowy. Wszystkie kieliszki dostarczane do naszego sklepu pochodzą od renomowanych polskich producentów. Za ich ostateczny kształt i bryłę są odpowiedzialni szklarze znający się na swoim fachu oraz posiadający olbrzymie doświadczenie w pracy w hucie szkła. Ich zaangażowanie i skrupulatność sprawiają, że szkło ma najwyższą jakość i nie posiada skaz takich jak bąbelki powietrza zamknięte w kiepskiej jakości produktach.

  Element nowoczesnych kieliszków

  Nowoczesne kieliszki posiadają kształtną czarę, która jest odpowiedzialna za przetrzymywanie płynu. Czara ta może przybrać różne kształty: od klasycznych, po bardziej wyrafinowane i nietypowe. W naszym sklepie internetowym znajdują się zarówno te o kształtach bardziej obłych, jak i zbliżające się do prostszych krzywizn. Polscy przedsiębiorcy kładą także nacisk na wygląd nóżki od kieliszków do wina, która często nie jest typową prostą nogą z podstawką, ale elementem, w który został włożony artystyczny sznyt. Sprawia to, że cała aranżacja nie jest banalna oraz nie nudzi się przez całe lata. Kolejnym czynnikiem, który sprawia, że nasze produkty są wyjątkowe, jest ich kolor. Kieliszki prezentowane w naszym sklepie mają rozmaitą barwę – od klasycznie przezroczystych, po żywe i pełne kolory. Trafią Państwo także na modele, które łączą w sobie kilka barw. Wielką zaletą prezentowanych przez nas towarów jest także to, że dobrze prezentują się z nalanym do nich trunkiem, do którego są przeznaczone. Już na etapie projektowania ich twórcy sprawdzają, jak finalny produkt będzie prezentował się podczas jego używania oraz czy nie straci swych walorów artystycznych.

  Filozofia naszych działań

  W Euforma postanowiliśmy skupić w jednym miejscu produkty pochodzące wyłącznie od polskich przedsiębiorców. Sprawia to, że na naszej stronie dostępne są egzemplarze, których wygląd jest odzwierciedleniem pewnego rodzaju kultury. Oryginalność i unikatowość sprawia, że designerskie kieliszki mają charakter ponadczasowy i nie da się ich wyglądu przypisać do konkretnej epoki czy stylu. To wszystko sprawia, że w naszym sklepie oferujemy najwyższą jakość oraz wyjątkową estetykę wykonania.