Biurka biurowe

Trudno byłoby sobie wyobrazić biuro, w którym nie ma… biurek. Ten mebel jest nieodłącznym towarzyszem pracy każdego księgowego, sekretarki, informatyka, a nawet dyrektora. A ponieważ przy biurku spędzamy średnio 8 godzin dziennie, powinno ono być ono starannie dobrane – tak, aby zapewniało nam wygodę, mieściło wszystkie niezbędne przedmioty i pozwalało na zachowanie zdrowej postawy. Szukasz właśnie odpowiedniego biurka dla siebie lub swoich pracowników? Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Z pewnością znajdziesz tu idealny model!

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Biurko - podstawowy mebel w każdym biurze

Biurko biurowe powinno spełniać cały szereg wymagań. Warto pamiętać, że zazwyczaj jest ono o wiele bardziej intensywnie eksploatowane niż taki sam mebel w domu. Dlatego warto postawić na solidne modele wykonane z wysokiej jakości materiałów. Jednocześnie biurka muszą się dobrze prezentować i pasować do całościowej aranżacji otoczenia - w końcu wygląd biura to jedna z wizytówek każdej firmy. Dlatego najlepiej zdecydować się na klasyczne sprzęty, które będą prezentować się neutralnie i profesjonalnie.

Przy wyborze biurek do biura warto wziąć również pod uwagę indywidualne potrzeby różnych pracowników. Przede wszystkim taki sprzęt powinien być wygodny i dopasowany do wzrostu danej osoby - pozwoli to uniknąć użytkownikowi problemów z układem ruchowym. Zadbajmy również o odpowiednią wielkość blatów oraz dodatkową przestrzeń do przechowywania w postaci półek czy szuflad.

W sklepie Euforma oferujemy biurka biurowe trafiające w potrzeby różnych użytkowników

W Euforma oferujemy szeroki wybór różnych biurek biurowych. Są wśród nich zarówno klasyczne modele, jak i takie bardziej dekoracyjne - które chętnie wybiorą osoby na kierowniczych stanowiskach. Proponujemy biurka pojedyncze i wieloosobowe. Bardzo funkcjonalne są biurka systemowe, które można na różne sposoby modyfikować - w zależności od aktualnych możliwości i potrzeb.

Euforma to także biurka w różnym stylu. Oferujemy wiele prostych modeli składających się z nóg i blatu. Są takie utrzymane w kolorze drewna, ale też białe czy szare. Takie sprzęty świetnie wpasują się w każde otoczenie i będą robiły profesjonalne oraz eleganckie wrażenie. Jednak nie brakuje również ciekawszych biurek, takich jak model VOGEL S z nóżkami i krawędziami w wyróżniającym się kolorze.

Polecamy wysokiej klasy biurka menadżerskie

Biurko to jeden z najważniejszych sprzętów nie tylko w zwykłym biurze, lecz także gabinecie dyrektora czy menedżera. Można nawet powiedzieć, że stanowi ono element wizerunku osoby zarządzającej - tak samo jak strój czy fryzura. Przy biurku menedżer nie tylko pracuje czy wypełnia dokumenty, lecz także odbywa ważne spotkania z klientami i kontrahentami. Dlatego powinno być ono reprezentatywne i dobrze komponować się z całościowym wystrojem gabinetu, w którym zostanie umieszczone.

W naszym sklepie nie brakuje stylowych i efektownych biurek biurowych dla menedżerów. Polecamy tutaj zwłaszcza model AVANGARD wyposażony w solidny drewniany blat. Klient ma do wyboru aż 6 rodzajów drewna: orzechowe, dębowe, akacjowe, brzozowe, modrzewiowe oraz jesionowe. Ciekawostkę stanowi fakt, że blat jest dostępny w dwóch formach - prostej i awangardowej. Ta druga charakteryzuje się nieregularnością, co stanowi element zaskoczenia i przełamuje formalną atmosferę biurowego otoczenia.

Biurka systemowe - najlepsze połączenie stylu i funkcjonalności

Idealnym wyborem do biura są nasze biurka systemowe. Ich cechą charakterystyczną jest to, że nie mają one jednolitego i stałego kształtu, ale pozwalają na rozmaite modyfikacje. Można je na przykład rozbudowywać i łączyć pojedyncze modele w wieloczęściowe konstrukcje. W przypadku firm jest to bardzo wygodne rozwiązanie - ponieważ pozwala łatwo dopasować umeblowanie do aktualnych warunków lokalowych i liczby pracowników. W razie potrzeby istnieje możliwość łatwego stworzenia dodatkowych stanowisk pracy lub zlikwidowania ich. Biurka systemowe świetnie nadają się do mało ustawnych wnętrz o nietypowym kształcie. W większości przypadków ten sam model w zależności od sytuacji może pełnić funkcję biurka prostego i narożnego. Wiele posiada też możliwość regulacji wysokości, na jakiej umieszczony jest blat, co pozwala łatwo dostosować mebel do potrzeb różnych użytkowników.

Biurka z Euforma - ciekawy design, solidność i funkcjonalność w jednym

Nasze biurka do biura nowoczesne łączą w sobie wiele zalet. Są stylowe i wygodne w użytkowaniu, ale też bardzo solidne i wytrzymałe. Nasze meble wykonujemy z najlepszych materiałów i z wykorzystaniem sprawdzonych metod, biorąc przy tym pod uwagę, że sprzęty w biurze narażone są na wyjątkowo intensywną eksploatację. Gwarantujemy, że każdy z tych modeli będzie doskonale spełniał swoją funkcję przez lata, zachowując przy tym doskonały wygląd. Nasze biurka posłużą doskonale niejednemu z Twoich pracowników. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą zgromadzonych tu produktów - na pewno będziesz z ich jakości zadowolony. Zapraszamy do zakupów!