Biurka menedżerskie

Biurko to jeden z najważniejszych elementów w pracy każdego przedstawiciela kadry zarządzającej. W końcu przy nim nie tylko pracujemy na komputerze czy podpisujemy ważne dokumenty, lecz także odbywamy znaczące spotkania i rozmowy biznesowe. Można powiedzieć, że biurko dla menedżera jest elementem jego wizerunku, i to w równym stopniu jak strój czy fryzura. Szukasz właśnie biurka dla siebie lub menedżerów w swojej firmie? Zachęcamy do zapoznania się z modelami zebranymi na Euforma!

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

  Stylowe biurko - podstawa w pracy każdego menedżera

  Dobre biurko menedżerskie musi spełniać cały szereg wymagań. Przede wszystkim powinno być wygodne - tak, aby dobrze się przy nim pracowało przez wiele godzin z rzędu. Ważny jest także obszerny blat, na którym musi zmieścić się zarówno komputer czy dokumenty, jak i lampka, a także różnego rodzaju akcesoria biurowe. Wreszcie - takie biurko musi dobrze się prezentować. W końcu istotnym elementem pracy każdego menedżera jest odbywanie wielu spotkań - z pracownikami, kadrą zarządzającą, kontrahentami i klientami. Dlatego biurko powinno wyglądać elegancko i profesjonalnie, a także dobrze komponować się z całościowym wyposażeniem wnętrza. Znaleźć model, który spełni wszystkie te wymagania, nie jest łatwo - jednak w sklepie Euforma z pewnością Ci się to uda!

  Biurko menedżerskie zapewni wygodę i podkreśli stanowisko zasiadającej przy nim osoby

  W naszym sklepie dostępne są biurka menedżerskie utrzymane w różnych stylach. Oferujemy klasyczne modele z drewna, które świetnie sprawdzą się w gabinetach urządzonych w tradycyjny sposób. Nie brakuje u nas również minimalistycznych biurek w kolorach szarym lub białym. Takie sprzęty są bardzo neutralne, dzięki czemu świetnie wpasują się w każde otoczenie. Niektóre z modeli mają formę stolika wyposażonego w cztery nogi i blat, inne natomiast posiadają dodatkowy element w postaci tylnej ścianki. Nie brakuje także biurek wyposażonych w szuflady, w których można przechować ważne dokumenty czy przydatne akcesoria biurowe. Krótko mówiąc, nasze biurka dla menedżerów są funkcjonalne, praktyczne, eleganckie i wygodne zarazem.

  Biurka menedżerskie z Euforma - wygodne, eleganckie, na lata

  Do ciekawych modeli naszych biurek menedżerskich należy niewątpliwie biurko Ogi Drive. Jest ono podwójne - składa się z dwóch blatów przedzielonych stylową przesłoną w kolorze brązowym. Ten model nie zajmie wiele miejsca, a mogą z niego korzystać jednocześnie aż dwie osoby - będzie to zatem dobry wybór do niewielkich pomieszczeń. Kolejna ciekawa propozycja to biurko PI-A. Jego atutem dodatkowy boczny panel, który zwiększa ilość miejsca i pozwala na łatwy dostęp do podręcznych przedmiotów.

  Nasze biurka menedżerskie cechują się nie tylko ciekawym designem, lecz także najwyższą jakością wykonania. Są one zrobione z najlepszych materiałów, co nadaje im solidność i trwałość. Gwarantujemy, że każdy z tych modeli posłuży swoim właścicielom przez długi czas. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą zgromadzonych tu produktów i do zakupów!