Biurka systemowe

W Euforma staramy się odpowiadać na potrzeby wszystkich naszych klientów. Ponieważ wiemy, jak bardzo są one różnorodne, do oferty wprowadziliśmy elastyczne i spersonalizowane rozwiązania – do których należą dostępne tu biurka systemowe. Takie biurka – w przeciwieństwie do tradycyjnych modeli – nie są jednolitymi i stałymi meblami, lecz pozwalają na różne modyfikacje. Dzięki temu można je dopasować do swoich potrzeb i warunków panujących w pomieszczeniu, w którym chcemy umieścić biurko. Zachęcamy do dokładniejszego zapoznania się z tym rozwiązaniem!

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

  • Ulubione
   Mito z regulacją wysokości
   Biurko Mito z regulacją wysokości
   od 23 247 PLN, Biurko

   producent: MDD

  • Ulubione
   Move_fix
   Biurko Move_fix
   od 3 325 PLN, Biurko

   producent: VANK

  • Ulubione
   Pl-A
   biurko Pl-A
   od  3 908 PLN , biurko

   producent: PAGED MEBLE

  • Ulubione
   Mito
   Biurko Mito
   od 7 884 PLN, Biurko

   producent: MDD

  • Ulubione
   Pl-O
   biurko Pl-O
   od 4 295 PLN, biurko

   producent: PAGED MEBLE

  Biurka systemowe - doskonałe rozwiązanie do domu i biura

  Przy wybieraniu mebli często mamy problem ze znalezieniem takich, które dobrze wpasują się w rozmiar i układ pomieszczenia, w którym chcemy je ustawić. I tutaj właśnie z pomocą przychodzą biurka systemowe - sprawdzą się one dobrze nawet w przypadku nietypowych i mało ustawnych wnętrz. Z większości z nich można korzystać zarówno pojedynczo, jak i łączyć je w wieloczęściowe konstrukcje. Mogą one pełnić zarówno funkcję biurek prostych, jak i narożnych, często istnieje także możliwość regulacji wysokości, na jakiej umieszczony jest blat. To świetnie rozwiązanie zwłaszcza do biura - w razie potrzeby można łatwo dostosować ilość i ustawienie umeblowania do zachodzących zmian personalnych w zespole. W przypadku zwiększenia liczby pracowników możemy szybko stworzyć dodatkowe stanowisko pracy, a w odwrotnym przypadku łatwo je zdemontować i zwiększyć ilość wolnej przestrzeni. Biurka systemowe polecamy też do pokoi dziecięcych, w których mieszka dwoje lub więcej maluchów.

  Biurka systemowe z Euforma pozwolą stworzyć aranżacje idealnie dopasowane do potrzeb użytkowników

  Nasze biurka systemowe są dostępne w różnej stylistyce. Ponadto poszczególne modele zostały wyposażone w rozmaite praktyczne funkcje. Wiele biurek posiada na przykład dodatkowe szafki, w których użytkownik może przechować podręczne przedmioty. Inne natomiast dają możliwość pracy zarówno na siedząco, jak i w pozycji stojącej, co stanowi duże ułatwienie dla osób cierpiących na problemy z kręgosłupem. Większość modeli utrzymana jest w neutralnej kolorystyce, co sprawia, że doskonale wpasują się one w przestrzeń biurową, a także podniosą jej estetykę i wniosą powiew profesjonalizmu.

  Biurka systemowe z Euforma - ciekawy styl i najwyższa jakość

  Oferowane przez na biurka systemowe to styl, funkcjonalność i wygoda w jednym. Każdy z modeli został wykonany z najwyższej jakości materiałów, co nadaje tym sprzętom trwałość i odporność na uszkodzenia. Gwarantujemy, że będą one prezentowały się dobrze nawet po wielu latach intensywnego użytkowania. Ponadto postaraliśmy się, aby biurka były maksymalnie przyjazne dla użytkowników. Dlatego każde z nich posiada obszerny blat, na którym bez problemu zmieści się zarówno komputer, jak i ważne dokumenty czy akcesoria biurowe. Te biurka będą doskonałe i do codziennej pracy, i do odbywania ważnych spotkań biznesowych. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ich ofertą i do składania zamówień!