Kontenerki domowe

Dostępne tu kontenerki domowe to bardzo funkcjonalne sprzęty o wielu zastosowaniach. Wbrew nazwie sprawdzą się one dobrze nie tylko w domu, lecz także w hotelu, biurze, czy nawet w poczekalni przed gabinetem lekarskim. Oferujemy szeroki wybór kontenerków utrzymanych w różnych stylach i kolorystyce, zarówno takich przeznaczonych dla osób dorosłych, jak i dla najmłodszych. Z pewnością każdy z naszych klientów znajdzie wśród nich model, który przypadnie mu do gustu.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

  Kontenerki z Euforma - idealne zarówno do domu, jak i do biura

  W naszej ofercie dostępne są kontenerki domowe pojedyncze i podwójne, o różnej wysokości i wyposażone w różną liczbę szuflad. Można je wykorzystywać jako dodatek do biurka lub niezależny mebel. Idealnie sprawdzą się do przechowywania rozmaitych przedmiotów - akcesoriów biurowych, drobnych sprzętów elektronicznych i kabli, dokumentów czy nawet bielizny. Większe modele kontenerków można ustawić w salonie, mniejsze natomiast świetnie sprawdzą się w roli szafek nocnych. Są to uniwersalne sprzęty, dla których zastosowanie znajdzie się w każdym domu - a można nawet zaryzykować stwierdzenie, że są wręcz niezbędne.

  Jednak taki kontenerek to świetny wybór nie tylko do domu. Znajdzie on także wiele zastosowań w pomieszczeniach o innym charakterze. Takie praktyczne meble z pewnością przydadzą się pracownikom biurowym - do przechowywania dokumentów, drobnych przedmiotów, takich jak długopisy czy zszywacze, a nawet ulubionego kubka lub przekąsek. W końcu w pracy spędzamy aż ⅓ całego życia - z pewnością więc każdemu w biurze przyda się odrobina własnej przestrzeni. Z kolei w poczekalni przed gabinetem lekarskim kontenerek można wykorzystać do ułożenia broszur i czasopism przeznaczonych dla pacjentów.

  Kontenerki domowe - stylowe, praktyczne i pojemne

  Wszystkie nasze kontenerki domowe są bardzo stylowe. Oferujemy modele w różnych kształtach i kolorystyce. Są wśród nich zarówno klasyczne kontenerki w kolorze drewna, neutralne białe, jak i naprawdę szalone w odcieniach mięty czy limonki. Dzięki temu możliwe staje się dobranie kontenerków do wnętrz o różnym charakterze i aranżacjach. Te tradycyjne świetnie sprawdzą się w biurze czy eleganckim salonie, jasne polecamy do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim, natomiast barwne i wyraziste będą dobrym wyborem do pokoju dziecięcego.

  Kontenerek z Euforma to zarówno dekoracja wnętrza, jak i funkcjonalny sprzęt do Twojego domu

  Nasze kontenerki domowe to nie tylko ciekawy styl, lecz także wysoka jakość. Wykonujemy je z najwyższą starannością i z wykorzystaniem najlepszych materiałów, dopracowujemy najmniejsze nawet detale. Wszystko to sprawia, że kontenerki są bardzo solidne, wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i pozostaną w doskonałym stanie przez długi czas. Ponadto szafki są zazwyczaj dostarczane w całości i nie ma potrzeby ich montażu przez klienta. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych kontenerków - na pewno znajdziesz taki, który idealnie trafi w Twój gust. Zapraszamy do przeglądania i składania zamówień!