Kontenerki biurowe

Biura w każdej działalności gospodarczej powinny być urządzone w sposób praktyczny. Z dzisiejszym znaczeniem dokumentacji niezbędne jest jej utrzymywanie w nienagannym porządku – do tego służą meble biurowe. W pierwszej kolejności za utrzymanie ładu w miejscu prowadzenia działalności gospodarczej będą odpowiadały szafy i regały. Pełnią one jednak najczęściej funkcję magazynu na dokumenty oraz rzeczy, tymczasem pracownicy biurowi muszą mieć pod ręką to, nad czym obecnie pracują. W tym ostatnim mogą pomóc kontenerki biurowe. Poniżej postaramy się Państwu udowodnić, że takie kontenerki są przydatne w biurze, a przy okazji nie muszą być nudne.

Producenci
 • Cena
 • Showing all 6 results

  Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

  Kontenerki biurowe Bydgoszcz

  Kontenerki biurowe Warszawa

  Kontenerki biurowe Gdańsk

  Kontenerki biurowe Katowice

  Co mają w sobie nowoczesne kontenerki do biura?

  W naszym sklepie Euforma znajduje się cała gama mebli, które idealnie sprawdzą się w biurze. Jakość wykonania idzie tutaj w parze z praktycznością użytkowania i ładnym wyglądem. Oferta, którą przygotowaliśmy, nie zawiera w sobie towarów pochodzących z seryjnej produkcji. Meble, które Państwu proponujemy, zostały zaprojektowane przez polskich projektantów. Stąd też cechują się niespotykanym nigdzie designem oraz nowatorskim podejściem do tematu aranżacji wnętrz. Styl jest widoczny w każdym elemencie produktów, które oferujemy — od subtelnych dodatków wykończeniowych po samą bryłę mebli. Kontenerki do biura nie są odmienne w tym zakresie. Występują w wielu wariantach rozmiarowych. W zależności od miejsca w biurze i potrzeb mogą mieć jedną lub dwie kolumny szuflad. Same szuflady są osadzone na prowadnicach, które często są niewidoczne po otwarciu. Możliwość częściowego wysunięcia i tzw. ciche zamykanie to obecnie standard w meblach, które oferujemy. Każdy mebel, który jest przez nas oferowany, różni się od siebie. Z tego względu zamawiając kontenerki biurowe, trzeba przyjąć tolerancję dla pomiaru około jednego centymetra.

  Jak wykonane są nasze kontenerki do biurowe?

  Prezentowane meble są wykonane z najwyższej jakości materiałów. Design oraz oryginalność w tworzeniu mebli nie przewidują restrykcyjnego podejścia do procesu produkcji. Z tego względu kontenerki do biura są wykonane zarówno z naturalnego drewna, jak i z płyt laminowanych. Zdarzają się także modele, które łączą w sobie i jedno i drugie rozwiązanie. Przykładem są realizacje, których blaty są wykonane z płyt laminowanych, natomiast konstrukcja taka jak stelaż, jest już zrobiona z naturalnego drewna. Czas oczekiwania na wyprodukowanie mebli wysokiej jakości nie jest krótki. Do Państwa decyzji należy jednak dobór kolorów, materiałów wykonania czy dodatków. Kontenerki biurowe, które polecamy, przyjdą do Państwa w całości, co ograniczy konieczność ich mozolnego, samodzielnego montażu. Perfekcyjne wykończenie prezentowanych towarów sprawia, że jedynymi czynnościami, które należy wobec nich podjąć po dostarczeniu, jest ich wyregulowanie. Zestawienie prezentowanych cech powoduje, że meble ze sklepu Euforma mają ponadczasowy charakter i nie tracą na uroku ani na wartości pomimo upływu lat.

  Tylko polscy producenci

  Na trudnym rynku meblowym postanowiliśmy odróżnić się jakością produktów, wypływającą z ich oryginalności. Z tego względu pracujemy z renomowanymi polskimi projektantami mebli, których projekty są wdrażane w życie przez świetnie wyszkolonych w swoim fachu stolarzy. Wszystko to sprawia, że oferowane przez nas meble są niezwykle estetyczne, a przy tym niespotykane. Do tego kładziemy nacisk na aspekty praktyczne, które sprowadzają się do stworzenia jak najbardziej przyjaznego użytkownikowi sprzętu.