EuformaMebleDomowe biuroBiurkaBiurka z litego drewna

Biurka z litego drewna do domowego biura

Poszukując biurka, często chce się urządzić wnętrza na lata. W takim przypadku warto zwrócić uwagę na biurka domowe z litego drewna. Wybór takiego materiału jest gwarantem tego, że mebel będzie w stanie służyć wiele lat. W Euformie oferujemy szeroki wybór biurek z litego drewna, które zachwycają nie tylko dzięki szlachetnym materiałom wykorzystanym do ich stworzenia, ale i doskonałemu wzornictwu.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Vogel M
   Biurko Vogel M
   od  2 945 PLN , Biurko

   producent: BORCAS

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Vogel S
   Biurko Vogel S
   od  2 045 PLN , Biurko

   producent: BORCAS

  • Ulubione
   Skonfiguruj produkt w 3D
   Produkt dostępny online
   Lopp
   Biurko Lopp
   od 6 800 PLN, Biurko

   producent: NOTI

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Vogel L
   Biurko Vogel L
   od  3 445 PLN , Biurko

   producent: BORCAS

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   dębowe Flow
   Biurko dębowe Flow
   od  2 495 PLN , Biurko

   producent: BORCAS

  • Ulubione
   Skonfiguruj produkt w 3D
   Produkt dostępny online
   Lopp
   Sekretarzyk Lopp
   od 9 450 PLN, Sekretarzyk

   producent: NOTI

  • Ulubione
   Avangard
   Biurko Avangard
   od 5 888 PLN, Biurko

   producent: TREBORD

  • Ulubione
   Soft
   Biurko Soft
   od 3 705 PLN, Biurko

   producent: TREBORD

  • Ulubione
   Treet
   Biurko Treet
   od 6 553 PLN, Biurko

   producent: TREBORD

  • Ulubione
   Apen
   Biurko Apen
   od 5 103 PLN, Biurko

   producent: TREBORD

  Biurka na lata

  Meble wielopokoleniowe – takim mianem często określane są m.in. biurka wykonane z litego drewna. Co ten termin oznacza w praktyce? Znaczy to tyle, że do czynienia mamy faktycznie z meblem wykonanym w całości z naturalnego surowca, a nie jedynie płytą wiórową lub sklejką pokrytą jedynie cienką warstwą drewna. W takim przypadku możesz liczyć na to, że mebel po latach będzie mógł zostać poddany renowacji, ponieważ w całości jest wykonany z naturalnego drewna. Lite drewno pozbawione jest sęków i skaz, a powstaje w wyniku profesjonalnego, wieloetapowego procesu produkcji. Jeśli np. blat ulegnie zniszczeniu, to będzie możliwe jego szlifowanie i ponowne lakierowanie lub olejowanie. Taki proces pozwala na odświeżenie mebla i przywrócenie go do stanu bliskiemu temu, jaki prezentował sobą w czasach swojej świetności.

  Biurka domowe z litego drewna warto wybrać, gdy urządzasz wnętrza na lata, a ich styl nie jest wyrazem chwilowej mody. Warto wziąć to pod uwagę z kilku względów – przede wszystkim praktycznych. Inwestycja w meble z litego drewna pozwala na zachowanie przez długie lata, oczywiście przy odpowiedniej pielęgnacji, ich dobrego wyglądu. Mebli nie trzeba często wymieniać, co ma także duże znaczenie dla środowiska naturalnego, zwłaszcza że alternatywa, jaką jest płyta wiórowa, wcale nie jest wyborem ekologicznym. Takie meble są bowiem trudne w utylizacji, a raz uszkodzone, są często niemożliwe do naprawy.

  W przypadku biurka postawienie na blat z drewna litego jest wyborem praktycznym. Z takich powierzchni często intensywnie się korzysta, zwłaszcza jeśli wśród Twoich aktywności przy biurku jest nie tylko praca przy komputerze, a np. tworzenie prac plastycznych. W takim przypadku uszkodzenie blatu nie jest niczym zaskakującym, więc możliwość jego naprawy jest bardzo istotna.

  Lite drewno jest także przyjazne alergikom, ponieważ do jego produkcji nie są wykorzystywane szkodliwe kleje i inne substancje, które mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie.

  Do jakich wnętrz pasują biurka z litego drewna?

  Biurko domowe z litego drewna może pasować praktycznie do każdego stylu, w jakim urządzasz wnętrza. Szeroki wybór wzornictwa pozwala dobrać modele zarówno do pomieszczeń nowoczesnych, jak i klasycznych. Są jednak takie wnętrza, w których wybór innego materiału byłby naprawdę kiepskim pomysłem. Takim typem aranżacji są bardzo modne lofty, gdzie królują właśnie połączenia naturalnych materiałów. Lite drewno doskonale komponuje się z elementami metalowymi, a także z naturalną cegłą.

  Co ważne, meble z litego drewna, choć ważą faktycznie dużo więcej niż te wykonane z płyty wiórowej, mogą przyjmować bardzo lekką formę. Doskonałym przykładem są, chociażby biurka Vogel S z charakterystycznymi skośnymi szufladami i komponującymi się z nimi nogami, które są niezwykle smukłe. Ich ciekawe wzornictwo sprawia, że mogą one przyjąć różną rolę – od wyposażenia domowego gabinetu, aż po toaletkę lub element wystroju przedpokoju.

  Wygodne zakupy z doradcą

  W Euformie oferujemy biurka domowe z litego drewna od najlepszych polskich producentów. Wyboru odpowiedniego modelu pomagają dokonać nasi doradcy, którzy pracują zarówno zdalnie przy zakupach online, jak i w naszych salonach stacjonarnych. Jeśli chcesz odwiedzić nas osobiście, to możesz to zrobić w jednym z pięciu miast Polski: w Warszawie, Bydgoszczy, Katowicach, Gdańsku i Wrocławiu. Osobiste odwiedziny to także szansa na zobaczenie części naszego asortymentu na żywo i przekonaniu się o jego wyjątkowej jakości i designie. Zapraszamy na zakupy!