Krzesła obrotowe do biura domowego

Wyposażenie domowego biura nabiera coraz większego znaczenia. Coraz częściej mamy możliwość pracy zdalnej, a niektórzy z nas całe swoje życie zawodowe prowadzą z przestrzeni domowej. Z tego powodu też z większą uwagą dobiera się krzesła obrotowe do domu. W tym momencie mają one być już nie tylko estetyczne, ale i wygodne. Wymagania rosną, ponieważ chcemy, aby domowe biuro z jednej strony było funkcjonalne, a z drugiej – aby stylistyką nie odbiegało od wystroju całego domu lub apartamentu. Można to zaobserwować w ogromnym rozwoju wzornictwa krzeseł obrotowych do biurka, które mogą wyglądać jak małe dzieła sztuki.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 56 wyników

  24 z 56
  Wczytaj następne 24 produktów

  Jaki fotel obrotowy dobrać do biura w salonie?

  Niestety, nie wszyscy posiadamy w domu dodatkowe pomieszczenie na biuro. Niekiedy, nawet jeśli mamy pokój do pracy, okazuje się, że stanowisk do pracy jest za mało i konieczne stało się wydzielenie miejsca na jeszcze jedno biurko, np. w salonie. W takim wypadku klasyczne krzesło obrotowe do biurka może zwyczajnie nie pasować do Twojej przestrzeni. Trudno bowiem wyobrazić sobie typowy biurowy fotel na kółkach w szczegółowo urządzonym wnętrzu. Na szczęście projektanci mebli przychodzą z pomocą i oferują meble o znacząco odmienionej estetyce, które jednocześnie mają wszystkie zalety krzesła biurowego, takie jak podłokietniki, czy pneumatyczny siłownik do regulacji wysokości oraz odchylane oparcie. Krzesła obrotowe w wersji domowej mogą przypominać fotele na metalowych podstawach. Jeśli nie chcesz, aby miały kółka, mogą być one stacjonarne. Na pewno zapobiegnie to zniszczeniu podłogi, jeśli nie jest ona przystosowana do tego, aby jeździły po niej nawet kauczukowe kółka.

  Krzesło do domowego biura

  Jeśli masz w domu osobne miejsce na biuro, to najczęściej wybieranym siedziskiem jest nadal klasyczne krzesło biurowe. Wygodne oparcie, najlepiej odchylane, zagłówek i podłokietniki, a także kółka wspierają utrzymanie prawidłowej postawy podczas pracy. O tym, jak to ważne, lepiej nie przekonywać się osobiście. Kilka miesięcy pracy w nieodpowiedniej pozycji, np. wprost z domowej kanapy jest dostatecznym powodem, aby nabawić się problemów z kręgosłupem. Ponadto wydzielenie przestrzeni do pracy sprzyja efektywności, więc jeśli masz możliwość urządzenia domowego biura, to warto je zaaranżować. Wybierając krzesło, możesz jednak wybrać z całej gamy dostępnych modeli. Zasadniczo różnią się one przede wszystkim wielkością. Jeśli przestrzeń na to pozwala, to ogromny fotel gabinetowy jest doskonałym wyborem, jednak jeśli nie mamy nadmiaru przestrzeni, to krzesło zajmujące zbyt dużą powierzchnię może być na dłuższą metę irytujące. Dlatego też oferujemy krzesła obrotowe do biurka w różnych rozmiarach.

  Projektanci oferują coraz szerszy wybór tapicerek, w tym niedostępne dotychczas materiały welurowe, dzięki którym można stworzyć bardziej przytulną atmosferę w domowym biurze. Doskonałym przykładem krzesła o klasycznej formie z bardzo efektowną tapicerką jest fotel obrotowy Vank_V6, który dostępny jest w pełnej gamie kolorystycznej, m.in. w fantastycznym turkusowym, welurowym materiale.

  Kup meble online lub stacjonarnie

  W Euformie staramy się maksymalnie dopasować do preferencji naszych klientów, dlatego oferujemy możliwość dokonania zakupów online w asyście profesjonalnego doradcy. Jeśli jednak nie masz ochoty na zakupy zdalne, to zapraszamy do jednego z naszych pięciu punktów stacjonarnych. Znajdują się one we Wrocławiu, Warszawie, Katowicach, Bydgoszczy i Gdańsku. Czekają w nich na Ciebie entuzjaści dobrego, polskiego designu, którzy z chęcią pomogą wybrać idealne krzesło obrotowe do domowego biura, a także inne meble, dzięki którym możesz wyposażyć swoje miejsce do pracy.

  Nasza oferta to duży wybór mebli bardzo wysokiej jakości. Bazujemy wyłącznie na produktach premium projektowanych i produkowanych przed przodujących polskich wytwórców mebli. Oferujemy doskonałe wyposażenie wnętrz, które będzie służyć latami.