Regały do biura domowego

Urządzając domowe biuro, nie można zapomnieć o przestrzeni do przechowywania materiałów do pracy. Dokumenty i przybory potrzebne do pracy powinny być posegregowane, aby nie wprowadzać niepotrzebnego chaosu do codziennych zadań. Z naszymi meblami można to zrobić nie tylko skutecznie, ale i w efektowny sposób. Zobacz, jakie rewelacyjne regały do domu można znaleźć w naszej ofercie.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Kontrolowany nieład

Porządek, szczególnie w przypadku zawodów artystycznych, może być kwestią względną, jednak warto jest się o niego postarać. Najważniejszą kwestią w tym aspekcie jest zorganizowanie odpowiedniej przestrzeni do przechowywania. To połowa sukcesu w kwestii uporządkowania np. firmowych dokumentów. Najwygodniej jest zorganizować przechowywanie tego typu elementów na regale. Nawet w przypadku, gdy np. masz dużo dokumentów lub prac o niestandardowych wymiarach, np. pozwijanych w rulony, można je umieścić na półce i mieć do nich stały dostęp. Ponadto regał do gabinetu w domu nie będzie zagracał przestrzeni. Jeśli nie będziesz korzystać ze wszystkich półek, możesz poustawiać tam książki lub elementy dekoracyjne i stworzyć dzięki temu przyjemny klimat. Jeśli będzie to jeden z designerskich regałów do domu dostępnych w naszej ofercie, to przy okazji stworzysz rewelacyjnie urządzone wnętrze. Wystarczy rzucić okiem na to, co przygotowaliśmy, aby przekonać się, że koncepcji zagospodarowania domowego biura w ciekawy sposób może być całe mnóstwo, a regał nie jest nudnym meblem, który kojarzymy z typowych biurowych przestrzeni. Projekty takich firm jak Wood Republic, Loft Decora czy Trebord zaprzeczają tezie, jakoby był to mebel bez wyrazu. Zastosowanie ciekawej formy, połączenia szlachetnych materiałów takich jak np. lite drewno i stal, a także wykonanie na najwyższym poziomie sprawia, że aż chce się taki regał postawić w domowym biurze, bo będzie nie tylko przydatny, ale i zachwycający.

W całości lub modułowo

Przyglądając się dostępnym regałom warto zauważyć, że niektóre z nich można dowolnie rozbudowywać. Modułowe rozwiązania mogą sprawdzić się, jeśli jeszcze nie do końca wiesz, ile przestrzeni do przechowywania w domowym biurze będziesz potrzebować.

Jeśli jednak masz przestrzeń, a ilość miejsca na dokumenty jest permanentnie niewystarczająca, możesz od razu zdecydować się na model, który jest zaplanowaną całością. Tego typu regały z reguły mają w swoim charakterze więcej fantazji, ponieważ projektanci nie musieli zakładać, że będą one zmieniane przez użytkowników. Każde z tych rozwiązań ma swoje zalety. Wybierając swój wymarzony regał do biura, warto zwrócić uwagę na to, czy potrzebujesz pozamykanych przestrzeni. Część regałów ma pojedyncze strefy zasłonięte drzwiami, dzięki czemu będziesz mógł schować tam elementy, które nie powinny leżeć na zewnątrz.

A może z siedziskiem?

W naszym asortymencie znalazły się także regały z siedziskami. Jeśli w Twoim biurze brakuje nie tylko przestrzeni do przechowywania dokumentów, ale i do chwili relaksu, rozwiązaniem może być jeden z regałów z siedziskiem. Zajmują one nieco więcej przestrzeni, jednak są w stanie stworzyć naprawdę ciekawą aranżację wnętrza. Są one doskonałą propozycją dla osób, które w domowym biurze nie tylko pracują, ale i relaksują się np. czytając książki lub słuchając muzyki. Alternatywą dla takiego regału może być stworzenie klasycznej strefy relaksu z niewielką sofą i zawieszeniem nad nią regału wiszącego, jeśli nie wystarczy przestrzeni na to, aby w biurze zmieścić jeszcze regał stojący.

Pomagamy wybierać piękne meble

Jeśli nie wiesz, który z naszych mebli wybrać, zawsze możesz poprosić nas o pomoc. W naszym zespole czekają na Ciebie prawdziwi entuzjaści dobrego designu i mebli jakości premium. Zdajemy sobie sprawę, że oglądając regały do domu, decyzja może być trudna, bo ta kategoria jest zapełniona praktycznie samymi perełkami. Nasi doradcy pomagają zarówno zdalnie, przy zakupach online, jak i stacjonarnie. Jeśli chcesz odwiedzić nas osobiście, zapraszamy do jednego z naszych pięciu salonów. Są one zlokalizowane w Bydgoszczy, Warszawie, Gdańsku, Katowicach i Wrocławiu.