Fotele bujane

Wyświetlanie wszystkich 7 wyników

Fotele bujane to zdecydowanie meble stworzone do wypoczynku i relaksu. Idealnie sprawdzą się jako miejsce odpoczynku po męczącym dniu. To doskonały pomysł na wystrój, który dodatkowo zadba o bolący kręgosłup, pomoże w uśpieniu czy nakarmieniu dziecka. Dla dorosłych to także wyśmienite miejsce na poranną kawę, czy chwilę relaksu. Ich nowoczesna i stylowa forma sprosta nawet najbardziej wymagającym wnętrzą. Wygodne obicia i perfekcyjnie wyprofilowane siedziska zadbają o zdrowy relaks nastawiony na zachowanie prawidłowej postawy ciała. Marka Euforma wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku i klientów proponuje nieszablonowe fotele bujane, będące stylowym i oryginalnym pomysłem na dekorację. Nasze projekty to niebanalna estetyka, funkcjonalność i komfort na najwyższym poziomie.

Zagwarantuj sobie wygodne wytchnienie po całym dniu pracy

Fotele bujane będące częścią naszego asortymentu to wysokiej jakości wyroby pochodzące z polskiej produkcji. Wśród dostępnych wzorów znajdziemy te wykonane z drewna bukowego ozdobione efektownymi ślimakami i plecioną siatką. Jak również takie, które przełamują klasykę na rzecz niewiarygodnego komfortu. Wygoda i niepowtarzalny wygląd to cechy jakie można dostrzec zarówno w fotelach w stylu retro, nowoczesnym czy klasycznym. Co więcej meble te sprawdzą się także jako innowacyjny element dekoracyjny restauracji czy kawiarni.

Wzory i kolory foteli bujanych dostępnych w naszym sklepie to wynik ciągłego doskonalenia się projektantów i śledzenia najnowszych trendów. Dzięki temu wszystkie produkty są nowatorskie i designerskie. Jeśli chcesz poznać bliżej naszą ofertę foteli bujanych, zapraszamy do naszych salonów stacjonarnych w Bydgoszczy, Gdańsku lub Warszawie (Mokotów). Znajdziesz w nich fotel, na którym niejednokrotnie pozował Pablo Picasso czy zdobywcę najważniejszej nagrody designu – MUST HAVE 2015.

 • CENA

  • Fox Rocking Chair

   2,400 PLN brutto Fotel
   Producent: 366 Concept 366 CONCEPT

   366 Rocking Chair

   1,900 PLN brutto Fotel
   Producent: 366 Concept 366 CONCEPT

   FAMEG BJ-1102/1

   735 PLN brutto fotel bujany
   Producent: FAMEG

   FAMEG BJ-9816 wyplot

   1,800 PLN brutto fotel bujany
   Producent: FAMEG

   FAMEG BJ-9816 tapicerowany

   1,515 PLN brutto fotel bujany
   Producent: FAMEG

   FAMEG BJ-0321

   1,750 PLN brutto fotel bujany
   Producent: FAMEG

   366 Junior Rocking Chair

   1,350 PLN brutto Fotel
   Producent: 366 Concept 366 CONCEPT