EuformaMebleFoteleFotele skórzane

Fotele skórzane

Fotele skórzane to połączenie wysokiej jakości i uniwersalnej elegancji. Modne na przestrzeni dekad, bezustannie stanowią inspirację dla dekoratorów i projektantów wnętrz. Nieodłącznie kojarzą się z luksusem, wprowadzając do pomieszczeń nutę wytworności. Dodatkowo, rewelacyjne łączą się z umeblowaniem wykonanym z dowolnego materiału. Pasują zarówno do drewna, jak i tworzyw syntetycznych, szkła czy stali. Ważnym dodatkiem do ich estetycznego wyglądu jest mocna, stabilna konstrukcja.

Produkowane z precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów, są odporne na pęknięcia i zdolne do utrzymania sporych ciężarów. Przemyślane profile oparć zapewniają natomiast optymalne ułożenie ciała w trakcie siedzenia. Euforma proponuje fotele dopasowane do indywidualnych oczekiwań klienta. Opcja wyboru stelaża i obicia daje pewność, że mebel spełni wszelkie wymagania.

Producenci
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich 147 wyników

  Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

  Fotele skórzane Bydgoszcz

  Fotele skórzane Warszawa

  Fotele skórzane Gdańsk

  Fotele skórzane Katowice

  Fotele skórzane rozkładane dopasowane do każdego wnętrza

  Możliwości tapicerskie, jakie daje skóra, sprawiają, że obite nią meble mogą przyjmować dowolne formy. Designerskie fotele o ciekawym, futurystycznym profilowaniu stylowo wkomponują się w nowoczesne wnętrza. Podstawowe modele o prostych kształtach są natomiast esencją minimalizmu i będą idealnym dopełnieniem praktycznie każdej aranżacji. Istotnym elementem foteli skórzanych są też oryginalne wykończenia, które decydują o ich ostatecznym obliczu oraz o samopoczuciu, jakie mebel zapewnia w czasie wypoczynku.

  Euforma oferuje modele ze skórzaną tapicerką utrzymaną w każdej stylistyce. Wielość wzorów i kolorów daje możliwość dopasowania fotelu do już istniejącego umeblowania. Wyjątkowe modele z powodzeniem mogą także stanowić centralny punkt aranżacji, do którego dobierze się pozostałe części wystroju. Jeśli chcesz poznać bliżej naszą ofertę foteli skórzanych, zapraszamy do naszych salonów stacjonarnych w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach lub Warszawie (Mokotów).