Fotele konferencyjne obrotowe

W trakcie wykonywania codziennych czynności biurowych bardzo często trzeba wstawać z krzesła, aby dosięgnąć czegoś, co jest akurat za naszymi plecami. Rozwiązaniem dla tego problemu może być zakup krzesła obrotowego. Niekiedy takie rozwiązania są przydatne w salach konferencyjnych. Trzeba jednak pamiętać o tym, że wspomniane pomieszczenia pełnią oprócz swoich funkcji praktycznych także funkcje reprezentacyjne. Z tego względu należy zadbać o to, aby meble, które tam Państwo wstawią, przykuwały wzrok swoim nietuzinkowym wyglądem i stylem. Wspomniane powody sprawiają, że dobrym rozwiązaniem dla zwykłych krzeseł mogą być designerskie fotele obrotowe. W ofercie naszego sklepu internetowego Euforma znajdą Państwo produkty z tej kategorii, które cechuje najwyższa jakość oraz unikatowość.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 68 wyników

  24 z 68
  Wczytaj następne 24 produktów

  Nowoczesne fotele obrotowe

  Każda osoba, która brała udział w konferencjach odbywających się w biurach i korporacjach, wie, że bardzo często konieczne jest kierowanie wzroku w stronę akurat wyświetlanej prezentacji. Ulokowanie ekranu, na którym prezentacja jest wyświetlana w jednym miejscu, sprawia, że ludzie zaczynają przybierać wygodne dla siebie pozycję, aby ją oglądać. Powoduje to często drobne przemeblowanie w salce konferencyjnej, które, chociaż niezbyt uciążliwe, to jednak wprowadza chaos i dezorganizację. Rozwiązaniem dla tego zjawiska jest zakup nowoczesnych foteli obrotowych. Siedzisko fotela w takich aranżacjach zostało umieszczone na stabilnej podstawie, która umożliwia jednak jego kręcenie wokół własnej osi. Zmiana pozycji siedzenia bez konieczności przesuwania mebla jest wartością, której nie trzeba przedstawiać nikomu, kto pracuje w biurze. Co więcej, produkty z opisywanej kategorii cechują się wyjątkowym designem, wysoką jakością oraz precyzją wykonania. Za nietuzinkowość prezentowanych aranżacji odpowiadają najlepsi polscy projektanci, którzy doskonale łączą w jedno komfort użytkowania i niepowtarzalny styl. Z kolei dokładność oraz jakość wykonania jest zasługą znających się na swoim fachu warsztatów stolarskich, zatrudniających pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu wszystkiemu mają Państwo gwarancję udanego zakupu, który będzie procentował przez wiele lat.

  Dodatkowe cechy foteli obrotowych

  Stylowe fotele obrotowe są wykonywane na Państwa indywidualne zamówienie. Oznacza to, że kupując w naszym sklepie, nie otrzymują Państwo produktu, który leży długo na magazynie, ale towary, które są wysyłane prosto z taśmy produkcyjnej. Z tego też względu czas realizacji zamówień wynosi kilka tygodni, co jednak przekłada się na dostosowanie mebli do preferencji klienta. W naszym sklepie mogą Państwo zamówić nowoczesne fotele obrotowe, wskazując przy tym kolor ich obicia, a często też jego materiał. Sprawia to, że mogą Państwo dobrać meble jak najbardziej dostosowane do swoich potrzeb. Szeroki wybór foteli obrotowych dostępnych w Euformie sprawia, że każdy może wybrać coś, co idealnie będzie pasowało do jego biura czy domu. Znajdą Państwo u nas realizacje oparte na podstawie w kształcie kwadratu, czterech nogach czy też kółkach, jeśli potrzebować będą Państwo więcej mobilności. Również korpusy dostępnych foteli są od siebie różne. Mogą Państwo zdecydować się na modele, których siedziska są obłe i ergonomiczne, idealne do nowoczesnych wnętrz, jak i na coś bardziej klasycznego, przypominającego swoim wyglądem fotele obrotowe na kółkach. Wiele z prezentowanych modeli ma możliwość regulacji ich wysokości, co jeszcze lepiej pozwala na dostosowanie ich do wzrostu osoby na nich siedzącej. W niektórych egzemplarzach za dodatkową opłatą można zamontować elementy zapewniającej dodatkowe funkcje.