Twarde krzesła kontraktowe

W ofercie Euformy znajdują się krzesła różnych rodzajów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasi klienci mają skrajnie różne potrzeby w zakresie wyposażenia wnętrz. Nie inaczej jest w przypadku mebli do siedzenia. Niektórzy potrzebują krzeseł tapicerowanych, jeszcze inni – foteli na kółkach lub krzeseł konferencyjnych. Najczęściej jednak potrzebujemy po prostu zwyczajnych krzeseł, które będą możliwie najprostsze w formie. Takim typem są przeważnie krzesła kontraktowe twarde, które prezentujemy w tej kategorii.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

  • Ulubione
   Skonfiguruj produkt w 3D
   A-18 wyplot
   Krzesło A-18 wyplot
   od 830 PLN, Krzesło

   producent: FAMEG

  • Ulubione
   Hips AM-1802 płozy twarde
   Krzesło Hips AM-1802 płozy twarde
   od 865 PLN, Krzesło

   producent: FAMEG

  • Ulubione
   A-4
   Krzesło A-4
   od 765 PLN, Krzesło

   producent: FAMEG

  • Ulubione
   A-4 tapicerowane
   Krzesło A-4 tapicerowane
   od 830 PLN, Krzesło

   producent: FAMEG

  • Ulubione
   Skonfiguruj produkt w 3D
   200-190 Timber
   Krzesło 200-190 Timber
   1 490 PLN, Krzesło

   producent: 366 CONCEPT

  • Ulubione
   A-10/1
   Krzesło A-10/1
   od 960 PLN, Krzesło

   producent: FAMEG

  • Ulubione
   A-8810/2 tapicerowane
   Krzesło A-8810/2 tapicerowane
   od 640 PLN, Krzesło

   producent: FAMEG

  • Ulubione
   B-9/3
   Krzesło B-9/3
   od 2 220 PLN, Krzesło

   producent: FAMEG

  • Ulubione
   B-9/1
   Krzesło B-9/1
   od 1 365 PLN, Krzesło

   producent: FAMEG

  • Ulubione
   B-9/4
   Krzesło B-9/4
   od 1 685 PLN, Krzesło

   producent: FAMEG

  • Ulubione
   A-1403 Arcos twarde
   Krzesło A-1403 Arcos twarde
   od 915 PLN, Krzesło

   producent: FAMEG

  • Ulubione
   A-1260 tapicerowane
   Krzesło A-1260 tapicerowane
   od 675 PLN, Krzesło

   producent: FAMEG

  • Ulubione
   Maple - M01
   Krzesło Maple – M01
   931 PLN, Krzesło

   producent: IKER

  • Ulubione
   Maple - M02
   Krzesło Maple – M02
   931 PLN, Krzesło

   producent: IKER

  • Ulubione
   A-8145/14
   Krzesło A-8145/14
   od 580 PLN, Krzesło

   producent: FAMEG

  • Ulubione
   A-165 tapicerowane
   Krzesło A-165 tapicerowane
   od 675 PLN, Krzesło

   producent: FAMEG

  Twarde krzesło może być wygodne

  Krzesła twarde tylko w teorii są mniej wygodne od tych tapicerowanych. Komfort użytkowania jest tak naprawdę powiązany z tym, w jaki sposób wyprofilowane jest siedzisko i oparcie. Warto zaznaczyć, że oparcie bez pianki i obicia jest bardzo częstym wybieranym rozwiązaniem i także dostępnym w naszym sklepie. Niemniej, równie wygodne może być krzesło kontraktowe twarde, gdzie siedzisko nie jest pokryte miękką wyściółką.

  Warto jest zwrócić uwagę na to, że krzesła kontraktowe twarde wcale nie muszą być wykonane z drewna. Jest to popularna opcja, która w szczególności dotyczy mebli o klasycznej stylistyce, jednak niejedyna. Obecnie bardzo ciekawym rozwiązaniem w kategorii krzeseł twardych są ich siedziska wykonane z tworzywa. Odlewane z formy skorupy mają niewątpliwe zalety, ponieważ bardzo wygodnie się na nich siedzi (tworzywo jest nieco bardziej elastycznym materiałem niż drewno), rewelacyjnie wyglądają (wzornictwo w tym zakresie jest rozwinięte na naprawdę wysokim poziomie), a ponadto są niezwykle praktyczne w kwestii utrzymania czystości. Krzesła tego typu mogą mieć różne podstawy – zarówno drewniane, jak i metalowe. Niektóre z nich mają możliwość sztaplowania.

  Gdzie mogą stanąć twarde krzesła?

  Krzesła kontraktowe twarde sprawdzą się wszędzie tam, gdzie siedzenie nie jest długotrwałe. Może być to idealne rozwiązanie w branży gastronomicznej, w szczególności z uwagi na proste czyszczenie tego typu krzeseł. Tak naprawdę jednak wszystko zależy od koncepcji pomieszczenia. Co do zasady krzesła kontraktowe twarde wybierane są do większości placówek edukacyjnych, prawdopodobnie także ze względów praktycznych.

  Tak naprawdę twarde krzesła można zastosować w każdego typu przestrzeni publicznej lub komercyjnej. Ich wzornictwo jest bardzo szerokie, dlatego można wyposażyć w nie zarówno wnętrza biurowe, jak i te restauracyjne lub hotelowe. Są doskonałym wyborem do większych sal jadalnych, np. w barach lub stołówkach.

  Nowoczesne wersje twardych krzeseł kontraktowych z powodzeniem mogą stanąć w salach konferencyjnych, kantynach lub poczekalniach. Doskonałym przykładem tego typu krzesła jest model Eggo od firmy Bejot. Jego kubełkowe, opływowe siedzisko na chromowanych nogach doskonale będzie komponowało się z wszelkiego rodzaju nowoczesnymi przestrzeniami komercyjnymi. Możliwość wyboru z szerokiej gamy kolorystycznej sprawia, że takie krzesła mogą stanowić np. kontrastową ozdobę całego pomieszczenia, które zaaranżować warto w nieco bardziej stonowanych barwach, takich jak biel lub jasne odcienie szarości.

  W każdym kolorze, z różnych materiałów

  Oferowany przez nas asortyment twardych krzeseł kontraktowych jest naprawdę szeroki. Znajdują się w nim klasyczne propozycje, takie jak tradycyjne krzesła Fameg, jak i bardzo nowoczesne wersje twardego krzesła do zastosowań komercyjnych, które proponują m.in. wspomniany już Bejot. Ciekawą propozycją są także krzesła z giętej sklejki, takie jak projekty firmy MDD.

  Gama kolorystyczna jest niezwykle bogata i obejmuje krzesła w kolorach natury, w różnych odcieniach drewna, w kolorach pastelowych lub w żywych barwach. Oferta producentów jest zróżnicowana także z racji możliwości personalizacji zamówień.

  W doborze asortymentu chętnie pomogą nasi konsultanci, którzy pomagają wybrać odpowiednie krzesła zarówno online, jak i w salonach stacjonarnych, które zlokalizowane są w Bydgoszczy, Katowicach, Gdańsku, Wrocławiu i Warszawie.