EuformaMebleKrzesłaKrzesła kontraktoweKrzesła z podłokietnikami

Krzesła z podłokietnikami kontraktowe

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie 73–81 z 81 wyników

  • Ulubione
   10%
   Plio II twarde
   Krzesło Plio II twarde
   od 1 532 PLN 1 702 PLN, Krzesło

   producent: VANK

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   10%
   B-9449 Solid tapicerowane
   Krzesło B-9449 Solid tapicerowane
   od 657 PLN 730 PLN, Krzesło

   producent: FAMEG

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   10%
   B-9449 Solid twarde
   Krzesło B-9449 Solid twarde
   od 558 PLN 620 PLN, Krzesło

   producent: FAMEG

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   10%
   B-9608 Tulip.1
   Krzesło B-9608 Tulip.1
   od 788 PLN 875 PLN, Krzesło

   producent: FAMEG

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   10%
   B-1904 Plum
   Krzesło B-1904 Plum
   od 1 413 PLN 1 570 PLN, Krzesło

   producent: FAMEG

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   10%
   B-1524 Skip
   Krzesło B-1524 Skip
   od 1 049 PLN 1 165 PLN, Krzesło

   producent: FAMEG

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   10%
   B-1403 Arcos
   Krzesło B-1403 Arcos
   od 995 PLN 1 105 PLN, Krzesło

   producent: FAMEG

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   10%
   B-1228 Apollo
   Krzesło B-1228 Apollo
   od 1 341 PLN 1 490 PLN, Krzesło

   producent: FAMEG

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   10%
   B-9608/1 Tulip.2
   Krzesło B-9608/1 Tulip.2
   od 824 PLN 915 PLN, Krzesło

   producent: FAMEG

  Zalety krzeseł z podłokietnikami

  Podłokietnik w krześle umożliwia podparcie przedramienia, a co za tym idzie, stabilizację kręgosłupa. W praktyce oznacza to, że na krześle z tym elementem można siedzieć dłużej bez zmęczenia i bólu pleców. Dlatego też warto myśleć o nich, wybierając np. krzesła do sali konferencyjnej, w której uczestnicy wydarzeń będą spędzać długie godziny w jednej pozycji. Zdecydowanie jest to wygodniejsza opcja w przypadku, gdy krzesło nie jest postawione przy stole, na którym można oprzeć przedramiona, choć i przy biurku zalecana jest praca na krześle wyposażonym w podłokietniki. Krzesła kontraktowe z podłokietnikami w przypadku foteli biurowych będą najlepszym wyborem. Warto jednocześnie zadbać o to, aby miały wygodne zagłówki i odchylane oparcie, a także kółka umożliwiające wygodne odstawianie krzesła i ewentualne przemieszczanie go po przestrzeni biurowej. W naszej ofercie znajdują się różne modele, które mogą spełnić wszystkie te wymagania, np. seria foteli biurowych Sava z firmy MDD.

  To jest modne – podłokietniki w bryle krzesła

  Nowoczesne krzesła kontraktowe z podłokietnikami często mają siedzisko połączone w jedną całość. Fotel w takim przypadku tworzy zwartą bryłę, która umieszczona może być na czterech nogach lub na metalowych, solidnych podstawach występujących w wersji z kółkami lub bez nich. Doskonałym przedstawicielem tego typu krzesła kontraktowego z podłokietnikami jest model Tuk od Studia Szpunar. Ze względu na możliwość wyboru różnego rodzaju podstaw oraz tapicerek, krzesło to można dopasować do wnętrz o różnym charakterze.

  Krzesła z podłokietnikami mogą także występować w wersji z twardymi, delikatnymi w formie podparciami dla przedramion w formie chromowanych rurek lub odlewów z tworzywa. Jest to typowe uzupełnienie dla krzeseł konferencyjnych w wersji zapewniającej większą wygodę użytkownikom.

  W naszej ofercie znajdują się także krzesła kontraktowe z podłokietnikami, które mogą tworzyć wystrój bardzo eleganckich wnętrz. Jest to np. fotel Fameg B-811, wykonany z giętego drewna, które tworzy piękne w swojej formie podłokietniki i wyplatanym oparciem oraz tapicerowanym siedziskiem. Jest to doskonały model pasujący do eleganckich kawiarni, który bazuje na ogromnym dziedzictwie tego producenta, którego krzesłami zachwycali się właściciele gastronomii wiedeńskiej już w XIX wieku.

  Krzesła z podłokietnikami – tak podobne, a jednak tak różne

  Różnorodność krzeseł kontraktowych z podłokietnikami, które znajdziesz w naszej ofercie jest imponująca. Tak naprawdę można w niej znaleźć krzesła do każdego wnętrza – od stołówki, przez restaurację, aż po biurowiec, gabinet, poczekalnię lub placówkę edukacyjną. Nie sposób wymienić wszystkich materiałów, które są używane do ich produkcji, Warto wspomnieć, że jest to szeroka gama, która obejmuje zarówno naturalne drewno i skórę, jak i materiały welurowe, tworzywa oraz elementy chromowane.

  To, co łączy wszystkie te krzesła, to nie tylko podłokietniki, ale i wysoka jakość mebli. W Euformie oferujemy tylko meble, które pochodzą od czołowych polskich producentów. Gwarantuje to trwałość mebli, co jest dla nas niezwykle istotne, ponieważ krzesło kontraktowe z podłokietnikiem narażone jest na dużo intensywniejszą eksploatację niż w warunkach domowych. O zaletach naszych produktów chętnie opowiedzą nasi konsultanci, którzy czekają zarówno online, jak i w naszych sklepach stacjonarnych. Osobiście można odwiedzić nas w pięciu miastach Polski: w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Bydgoszczy i Gdańsku.