Hokery designerskie

Wyspa kuchenna z podwyższeniem, bar lub wysoko umocowany blat to jedne z najczęstszych powodów, dla których wybieramy hokery wysokie. Przyjmują one najróżniejsze kształty i kolory, a zrobione są z takich materiałów, jak metal, drewno, skóra i materiały tapicerskie.

Są to siedziska podwyższone, które mogą być zbliżone do krzeseł lub stołków barowych. Jeśli są odpowiednio zaprojektowane to potrafią stanowić nie tylko wygodny element wyposażenia wnętrza, ale i wzbogacający jego wizualne aspekty.

W Euformie oferujemy siedziska tego typu wyprodukowane w najlepszych polskich firmach meblarskich. Poszukujemy unikalnego designu wykonanego z najwyższej jakości materiałów, tak aby były one doskonałym uzupełnieniem wysmakowanych wnętrz naszych klientów.

Jakie hokery znajdziesz w Euformie?

Wybór hokerów w naszej firmie jest naprawdę spory, dlatego dla wygody poszukiwań podzieliliśmy je na pięć kategorii. Są to hokery skórzane, tapicerowane, twarde i poszukiwane przez klientów niskie hokery.

Te ostatnie mają wysokość około 55-65 cm. Można je postawić nie tylko przy wyspie, ale i przy wyższym stoliku, dlatego są to chętnie wybierane hokery kuchenne.

Równie często wybieranym rodzajem takiego siedziska jest hoker drewniany tapicerowany. Jest to doskonały wybór, ponieważ jest nie tylko wygodny, ale i bardzo atrakcyjny wizualnie. Dobrze dobrany kolor tapicerki może być doskonałym koordynatem we wnętrzu, który będzie przykuwał wzrok. W naszej ofercie znajdziesz tapicerki najwyższej jakości z materiałów, które stosunkowo łatwo jest utrzymać w czystości z racji na impregnację, która uniemożliwia wnikanie płynów wewnątrz tapicerki.

W jakich wnętrzach dobrze jest ustawić hoker?

Hokery są coraz chętniej wybieranym elementem wyposażenia wnętrza. Często można je spotkać także we wnętrzach restauracyjnych, z uwagi na występowanie barów, które wymagają podwyższonych siedzisk. Ten trend przeszedł do projektowania kuchni, w szczególności tych wyposażonych w wyspy. Podwyższenie jej części jest bardzo praktycznym aspektem, ponieważ zasłania ewentualną roboczą część blatu, która może być z racji przygotowywania posiłków, zabałaganiona. W tym momencie wysoka część jest łącznikiem, dzięki któremu można płynnie połączyć część kuchenną z tą dedykowaną na wypoczynek.

Rodzaje hokerów dostępne w Euformie

Nasza oferta hokerów to bardzo wysokiej jakości siedziska, wyróżniające się niezwykłym designem. Bazujemy na polskim rzemiośle, które ma służyć naszym klientom latami. Stylistyka dostępnych hokerów jest niezwykle zróżnicowana i obejmuje zarówno krzesła barowe o finezyjnych kształtach, jak i te o nieco surowej estetyce, pasujące do wnętrz o twardym charakterze. Jeśli chodzi o kształty, wybór jest także szeroki i znaleźć można nawet hokery o ciekawym, trójkątnym siedzisku. Oferowane krzesła barowe mogą przyjmować zarówno formę stołków, jak i wygodnych siedzisk z oparciem. Można zaryzykować stwierdzenie, że do każdego wnętrza można dobrać odpowiedni hoker z naszej oferty.

Zróżnicowana jest także kolorystyka, która przyjmuje pełną feerię barw – od żywych kolorów, aż po stonowane barwy. Można do nich dobrać odpowiedni materiał, zarówno miękki i tapicerowany, szlachetną skórę lub sklejkę fornirowaną wysokiej jakości.

Bez względu na to, czy urządzasz wnętrze w stylu glamour, nowoczesnym, czy bar – u nas są odpowiednie hokery do urządzenia tego wnętrza.

Najlepsze wzornictwo z polskich firm meblarskich

W salonach Euforma wybieramy najlepsze projekty polskich producentów, dzięki którym urządzisz wnętrze ze smakiem. Nasza oferta zawiera meble, które będą nie tylko służyć, ale i zachwycać latami. Z nami wybierzesz m.in. hokery, dzięki którym projekt nabierze charakteru. Możesz zdecydować się na zestaw takich samych krzeseł barowych lub wybrać je w kilku wariantach kolorystycznych i uczynić z hokerów ozdobę wnętrza. Jeśli nie jesteś przekonany o słuszności swojego wyboru, możesz skorzystać z fachowego doradztwa. Nasi konsultanci to prawdziwi entuzjaści designu i rzemieślniczych mebli najwyższej jakości, którzy pomagają stworzyć klientom wnętrza spójne, cieszące oko i niezwykle praktyczne.

Doradzamy zarówno online, jak i w naszych punktach stacjonarnych, które zlokalizowane są w pięciu miastach Polski: Bydgoszczy, Katowicach, Warszawie, Wrocławiu i Gdańsku. Zapraszamy do zakupów!