Hokery skórzane

Priorytetem, który postawiliśmy sobie w naszym sklepie internetowym Euforma, jest dostarczenie Państwu mebli najwyższej jakości. Z tego względu w asortymencie naszego sklepu prezentujemy umeblowanie wykonane z najlepszej jakości materiałów, które nie zawiodą przez wiele lat. Szeroka gama oferowanych przez nas produktów sprawia, że każde pomieszczenia może zostać umeblowane z ich użyciem – od garderoby po salon. Państwa uwadze prezentujemy nowoczesne hokery skórzane. Te wysokie krzesła barowe idealnie nadadzą się do tego, aby wstawić je do jadalni z ladą jadalną lub po prostu do knajp i barów. Styl i finezja wykonania dostarczanych przez nas mebli będą cieszyć wzrok przez długie lata i nie wyjdą szybko z mody. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą na designerskie hokery skórzane.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 52 wyników

  24 z 52
  Wczytaj następne 24 produktów
  Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

  Hokery skórzane Bydgoszcz

  Hokery skórzane Warszawa

  Hokery skórzane Gdańsk

  Hokery skórzane Katowice

  Czym charakteryzują się nasze stylowe hokery skórzane

  Opisywane produkty z naszego sklepu internetowego Euforma cechuje ich unikatowość. Jest to przede wszystkim uwarunkowane tym, że nie sprzedajemy mebli pochodzących z seryjnej produkcji. Każdy produkt, na który złożą Państwo zamówienie w naszym sklepie, zostanie wykonany specjalnie dla Państwa. Z tego względu czas realizacji może wynieść nawet kilka tygodni. Efekt, który będą prezentować kupione stylowe hokery skórzane, jest wart chwili oczekiwania. Oryginalność naszych mebli tkwi w projektach, na podstawie których zostały wykonane. Za projekty są odpowiedzialni polscy projektanci, którzy swoją wiedzę oraz doświadczenie zdobywali zarówno na polskich, jak i zagranicznych uczelniach. Z kolei meble są realizowane przez wykwalifikowanych stolarzy, którzy mają długie doświadczenie w swoim fachu. Wszystko to sprawia, że w Państwa ręce trafia tak rzadko spotykana dzisiaj rzecz unikatowa. Musimy także wspomnieć o Państwa wpływie na ostateczny wygląd zamówionych hokerów. Przy składaniu zamówienia mogą Państwo wybrać kolor skóry, którą zostanie obite siedzisko hokera, a także materiał, z którego wykonana zostanie podstawa opisywanych mebli. Prezentowana oferta pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie umeblowania do potrzeb i preferencji klienta.

  W jaki sposób są wykonane hokery skórzane

  W opisywanej kategorii produktów znajdują się zarówno realizacje, których siedzisko ma oparcie, jak i takie, które przypominają nieco wyższy taboret. W zależności od preferencji stoisko hokera jest wykonane z wysokiej jakości drewna, do którego należą buk, dąb, jesion i wiele innych. Opisywany element może zostać wykonany w wielu modelach z aluminium lub stali nierdzewnej. Podstawa siedziska może być po prostu czterema nogami wzmocnionymi w ich dolnej części lub może być też jednolita, w postaci krzyżaka. Wzmocnienie w dolnej części hokerów służy także temu, aby wygodnie oprzeć na nich nogi. Za wygodę siedzenia na designerskich hokerach skórzanych odpowiada wypełnione wygodnym materiałem siedzisko. Może to być na przykład rozprężająca się, odporna na zniekształcenie pianka, dzięki czemu hoker zachowa swój kształt przez wiele lat. Na zakończenie opisywanej kategorii produktów należy wspomnieć o elemencie, który dodaje im klasy i prestiżu, czyli o skórze. Tapicerowane w taki sposób siedzisko jest odporne na otarcia i proste w utrzymaniu w porządku. Od Państwa preferencji zależy kolor, na który skóra naciągnięta na prezentowane meble będzie barwiona. Jesteśmy przekonani, że dopasowanie odpowiedniego modelu hokera nie sprawi klientom żadnej trudności.