Bufety i kredensy z litego drewna

W tej kategorii nasz sklep internetowy oferuje Państwu designerskie bufety z litego drewna, obok których trudno przejść obojętnie. Wszystko dzięki temu, że wysoka jakość wykonania idzie tutaj w parze z niezwykle estetycznym wykończeniem i dużym komfortem użytkowania. W naszym sklepie udowadniamy, że czasy, w których meble pełniły wyłącznie funkcje użytkowe, dawno minęły. Współcześnie nikogo nie dziwi fakt, że poszczególne wyposażenie jest wybierane tak, aby być realną ozdobą pomieszczenia. Jesteśmy przekonani, że nasze nowoczesne bufety z litego drewna wpłyną korzystnie na to, w jaki sposób będzie prezentować się Państwa dom czy mieszkanie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   ST Bufet
   Komoda ST Bufet
   14 800 PLN, Komoda

   producent: SWALLOW'S TAIL FURNITURE

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   LOOP 154.2
   Komoda LOOP 154.2
   12 300 PLN, Komoda

   producent: SWALLOW'S TAIL FURNITURE

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   ST Cupboard Door
   Kredens ST Cupboard Door
   14 669 PLN, Kredens

   producent: SWALLOW'S TAIL FURNITURE

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   ST Cupboard Open
   Komoda ST Cupboard Open
   13 429 PLN, Komoda

   producent: SWALLOW'S TAIL FURNITURE

  • Ulubione
   Skonfiguruj produkt w 3D
   Produkt dostępny online
   Umami U3
   Komoda Umami U3
   od 9 290 PLN, Komoda

   producent: PHORMY

  • Ulubione
   Skonfiguruj produkt w 3D
   Produkt dostępny online
   Umami U2
   Komoda Umami U2
   od 8 690 PLN, Komoda

   producent: PHORMY

  • Ulubione
   Skonfiguruj produkt w 3D
   Produkt dostępny online
   Umami U1
   Komoda Umami U1
   od 10 290 PLN, Komoda

   producent: PHORMY

  Designerskie bufety z litego drewna i ich najważniejsze zalety

  Meble z litego drewna cieszą się od lat ogromną popularnością. Nie ma w tym nic dziwnego – lite drewno prezentuje się bardzo naturalnie, a co za tym idzie – pomieszczenia, w którym znajdują się takie meble, są przytulne i wygodne. Kolejną niepodważalną zaletą jest fakt, że lite drewno pozwala na naprawdę oryginalną aranżację. Jedyne w swoim rodzaju ułożenie słojów, które tworzy ciekawe wzory na bufetach, nie może pozostać niezauważone. Nasze stylowe bufety z litego drewna są funkcjonalne, dzięki czemu umożliwią Państwu uporządkowanie przestrzeni w pomieszczeniu. Jeśli wybiorą Państwo dla siebie zabudowane modele, w ich wnętrzu będą mogły zagościć np. książki, papiery czy inne akcesoria, które wcześniej nie miały swojego miejsca. Otwarte egzemplarze umożliwią z kolei estetyczne wyeksponowanie lampionów, równo poukładanych książek, szklanych kieliszków czy zastawy obiadowej. Wszystkie meble w naszym sklepie są wykonywane na indywidualne zamówienie klienta, dlatego czas realizacji wynosi około kilku tygodni. Z tego względu jednak wybrane przez Państwa designerskie bufety z litego drewna dotrą prosto pod wskazany adres, a nie będą niepotrzebnie kurzyć się i czekać kilka lat w magazynie. W tym miejscu warto wspomnieć również o tym, że w naszym sklepie współpracujemy wyłącznie z najlepszymi polskimi projektantami, dzięki czemu mają Państwo pewność, że inwestują w wyjątkowe wyposażenie.

  Stylowe bufety z litego drewna i ich inne zalety

  Egzemplarze, które przygotowaliśmy dla Państwa w tej kategorii, zachwycają swoim prostym i zarazem efektownym wykończeniem. W Euformie udowadniamy, że czasem to właśnie te najprostsze rozwiązania są najlepsze i wcale nie trzeba szukać wymyślnych mebli, aby poszczególne pomieszczenia w domu czy mieszkaniu zyskały zupełnie nowy, świeży charakter. Nasze nowoczesne bufety z litego drewna to odpowiedź dla wszystkich klientów, którzy szukają dla siebie solidnych i funkcjonalnych mebli. W zależności od Państwa potrzeb i preferencji oferujemy szeroki wybór rozmiarów i kolorów jednej wersji bufetu. To sprawia, że dopasowanie właściwej barwy bufetu, np. do wybranego wcześniej koloru ściany czy innych mebli, nie będzie żadnym problemem. Dokonanie właściwego wyboru nie sprawi Państwu żadnego problemu – wszystko dzięki specjalnemu wzornikowi, który jest dostępny na naszej stronie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby w jednym mieszkaniu znalazło się kilka wersji tego samego mebla. Jesteśmy przekonani, że bez problemu dopasują Państwo najlepsze bufety do swoich wnętrz.