Bufety i kredensy z szufladami

Priorytetem naszej działalności jest oferować takie meble, które zachwycają zarówno swoją praktycznością, jak i pięknym wykończeniem. Oczywiście nie jest inaczej w przypadku produktów, które znajdą Państwo w kategorii komód. Oferujemy Państwu designerskie bufety z szufladami, obok których trudno przejść obojętnie. Czasy, w których wybieraliśmy poszczególne meble tylko ze względu na ich funkcjonalność, dawno minęły i dzisiaj nie jest dla nikogo zaskoczeniem fakt, że meble bardzo często są główną ozdobą wnętrza. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   ST Bufet
   Komoda ST Bufet
   14 800 PLN, Komoda

   producent: SWALLOW'S TAIL FURNITURE

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   LOOP 154.2
   Komoda LOOP 154.2
   12 300 PLN, Komoda

   producent: SWALLOW'S TAIL FURNITURE

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   ST Cupboard Door
   Kredens ST Cupboard Door
   14 669 PLN, Kredens

   producent: SWALLOW'S TAIL FURNITURE

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   ST Cupboard Open
   Komoda ST Cupboard Open
   13 429 PLN, Komoda

   producent: SWALLOW'S TAIL FURNITURE

  • Ulubione
   Skonfiguruj produkt w 3D
   Produkt dostępny online
   Umami U3
   Komoda Umami U3
   od 9 290 PLN, Komoda

   producent: PHORMY

  • Ulubione
   Skonfiguruj produkt w 3D
   Produkt dostępny online
   Umami U1
   Komoda Umami U1
   od 10 290 PLN, Komoda

   producent: PHORMY

  Nowoczesne bufety z szufladami i ich najważniejsze zalety

  Na początku warto wspomnieć przede wszystkim o tym, że w Euformie współpracujemy wyłącznie z najlepszymi polskimi projektantami. Ma to ogromne znaczenie, ponieważ asortyment, który dla Państwa przygotowaliśmy, jest wykonywany na indywidualne zamówienie klienta. Na realizację trzeba poczekać kilka tygodni, ale za to mają Państwo pewność, że wybierają takie modele, które nie czekały i nie kurzyły się przez kilkanaście lat w magazynach. Wysoką jakość wykonania gwarantują przede wszystkim zastosowane materiały, np. takie jak drewno. Któż z nas nie uwielbia mebli, na których widać naturalne linie słojów? W Euformie udowadniamy, że czasem najprostsze rozwiązania aranżacyjne są najlepsze. Nasze stylowe bufety z szufladami są godne uwagi również ze względu na ich dużą praktyczność. Koniec z meblami, które tylko zajmują miejsce i nie są przydatne. We wnętrzu szuflad będą mogli Państwo schować wszystkie akcesoria, które do tej pory nie miały swojego miejsca: książki, dodatki, papiery czy nawet drobne ubrania. Nasze designerskie bufety z szufladami sprawdzą się w wielu pomieszczeniach – polecamy je przede wszystkim do salonów, jadalni, sypialni, a nawet do pokojów młodzieżowych. Szerokie blaty niektórych egzemplarzy pozwolą na to, aby znalazły się na nich np. ozdobne wazony czy świece – takie rozwiązanie sprawi, że wnętrze, w którym zagoszczą stylowe bufety z szufladami... będzie prezentowało się jeszcze przyjemniej. Warto o to zadbać, w końcu każdy z nas uwielbia otaczać się estetycznymi przedmiotami.

  Z jakich jeszcze powodów warto zdecydować się na designerskie bufety z szufladami

  W Euformie staramy się spełnić oczekiwania wszystkich klientów, dlatego oferujemy rozwiązania, które z całą pewnością pozytywnie zaskoczą dużą liczbę osób. W tym miejscu warto wspomnieć o tym, że mają Państwo realny wpływ na to, jak ostatecznie będzie prezentował się dany mebel. Mowa tutaj o dopasowaniu odcienia mebla czy jego ostatecznej wielkości. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby w jednym domu czy mieszkaniu znalazło się kilka wersji tego samego wyposażenia. Jesteśmy przekonani, że docenią Państwo precyzyjne wykonanie naszych bufetów z szufladami, ich estetyczne wykończenie i lekkość. Zastosowanie pojemnych szuflad w oferowanych przez nasz sklep bufetach sprawia, że praktyczność i ładne wykonanie zawsze idą u nas w parze. Mogą Państwo wybrać dla siebie nawet takie modele, w których znajduje się aż osiem szuflad – wszystko po to, aby wszystkie drobne przedmioty i akcesoria miały swoje miejsce. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi propozycjami i do zakupu. Nowoczesne bufety z szufladami bardzo szybko odmienią wnętrze, w którym będą się znajdować... i staną się jedną z jego największych ozdób.