Komody i szafki

Każda osoba, która urządza dom lub mieszkanie, zetknie się z tematem szafek oraz komód. Te wygodne meble pozwolą na przechowywanie w nich dużej ilości rzeczy i zapanowanie nad codziennym chaosem w domu. Meble ze wskazanej kategorii często są umieszczane w pomieszczeniach takich jak sypialnie czy salony. Z tego względu warto zadbać o to, aby były praktyczne, a przy okazji cieszyły wzrok przez wiele lat. W naszym sklepie internetowym Euforma za priorytet przyjęliśmy dostarczanie naszym klientom unikatowych produktów o najwyższej jakości wykonania. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi propozycjami na nowoczesne komody i szafki. Gwarantujemy, że w opisywanej kategorii produktów każdy znajdzie dla siebie coś, co będzie odpowiadało zarówno jego preferencjom, jak i potrzebom.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

  Co cechuje nasze stylowe komody i szafki

  Przy opisywaniu naszych produktów najpierw musimy wspomnieć o ich oryginalności. Jest to związane z tym, że w Euformie nie sprzedajemy mebli pochodzących z seryjnej produkcji. Każdy przedmiot, który z naszego sklepu trafi do Państwa domu, został wykonany na indywidualne zamówienie. Rezultatem tego jest fakt, że nie ma dwóch takich samych mebli, które pochodzą z Euformy. Tym samym prócz wysokiej jakości produktu otrzymują Państwo także unikatową komodę lub szafkę, która przez to nie wyjdzie szybko z mody ani nie straci na jakości pomimo upływu czasu. Za wyjątkowy styl szaf i komód z naszej oferty odpowiedzialni są współpracujący z nami polscy projektanci. To właśnie wiedza i doświadczenie tych osób sprawiają, że oferowane Państwu meble mają doskonałe proporcje, a do ich wykonania użyto wzajemnie pasujących do siebie materiałów. Z kolei za realizację mebli z opisywanej kategorii są odpowiedzialni utalentowani stolarze, którzy mają wieloletnie doświadczenie w swoim fachu. Zestaw tych cech sprawia, że stylowe komody i szafki dostępne w Euformie wyróżniają się na tle innych produktów dostępnych na rynku.

  Jak dobrać idealną komodę i szafkę

  Meble z opisywanej kategorii powinny być dobrane w zależności od Państwa potrzeb. Nie ulega wątpliwości, że inny produkt sprawdzi się doskonale w salonie, a inny w sypialni. W ofercie naszego sklepu jest mnóstwo realizacji, które sprawdzą się świetnie w salonie ze względu na stylowy sposób wykonania oraz subtelność. Niektóre z szafek zostały wręcz stworzone do tego, aby doskonale prezentować się na tle ściany wykończonej betonem architektonicznym, na którym zawieszono telewizor. W wielu realizacjach w tym celu umieszczono specjalne otwory, przez które można przełożyć okablowanie. Istotny przy wyborze odpowiedniej szafki i komody jest także materiał, z którego zostały one wykonane. W opisywanej kategorii produktów w Euformie znajdują się zarówno produkty wykonane z litego drewna, jak i z płyt meblowych. Musimy wspomnieć, że ostateczny wygląd mebli zależy głównie od Państwa. W Euformie umożliwiamy klientowi duży wpływ na kupowane przez niego produkty. Z tego względu może on dokonać wyboru takich elementów mebli, które zamawia, jak na przykład materiał, z którego zostaną wykonane, konstrukcja nośna, na której zostaną posadzone czy w końcu ich kolor. W naszej ofercie znajdą Państwo komody z różną liczbą szuflad oraz wnęk. Gwarantujemy niezawodność ich użytkowania i wysoką jakość wykonania. Nowoczesne szafki i komody będą zdobiły Państwa dom przez długi czas – gwarantujemy zadowolenie z zakupów w naszym sklepie.

  Możesz całkowicie zrezygnować z szafki nocnej obok łóżka na rzecz nietuzinkowych półek, drewnianego stołka krzesła lub taboreta, czy niewielkiej komody, w której zmieścisz niezbędne drobiazgi. Oryginalną ozdobą sypialni są zamienniki szafek nocnych wykonane z połączenia dwóch różnych surowców, warianty ażurowe i mające postać mini konsoli.

  Nowoczesne komody w salonie pełnią funkcję ozdoby wnętrza, dlatego decydując się na dekoracje na komodzie warto wybrać lustro, lub ramki ze zdjęciami, a także kwiaty o dużych liściach w ceramicznych doniczkach, które świetnie współgrają z książkami w monochromatycznych okładkach, świecami w słoikach.