Komody z szufladami

W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdą Państwo designerskie komody z szufladami, które swoim wykonaniem spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W Euformie udowadniamy, że czasy, w których meble pełniły wyłącznie funkcje użytkowe, dawno minęły. Współcześnie nikogo już nie dziwi fakt, że meble do poszczególnych wnętrz wybieramy w taki sposób, aby stały się ich główną ozdobą. To rozwiązanie jest zresztą bardzo korzystne, ponieważ decydując się na estetyczne meble, nie musimy się już przejmować zakupem dodatków ani ozdób, które często niepotrzebnie tylko zbierają kurz. Jesteśmy przekonani, że nasze stylowe komody z szufladami przypadną Państwu do gustu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie 1–24 z 42 wyników

  24 z 42
  Wczytaj następne 24 produktów
  Znajdź nasze produkty również stacjonarnie

  Komody z szufladami Bydgoszcz

  Komody z szufladami Warszawa

  Komody z szufladami Gdańsk

  Komody z szufladami Katowice

  Czym charakteryzują się designerskie komody z szufladami z naszej oferty

  Wspominaliśmy Państwu już wiele razy, że priorytetem naszej działalności jest proponowanie takich mebli, które zachwycają swoją wysoką jakością wykonania. Nie jest inaczej również w przypadku komód z szufladami. W Euformie współpracujemy wyłącznie z najlepszymi polskimi projektantami, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że inwestują w wyjątkowe i przede wszystkim unikatowe produkty. Wszystkie zamówienia naszych klientów są realizowane na indywidualne zamówienie, dzięki czemu meble trafiają prosto pod Państwa drzwi, a nie czekają przez kilka lat w zakurzonych magazynach. Z tego względu na realizację zamówienia należy zaczekać kilka tygodni, ale jesteśmy przekonani, że z zakupu będą Państwo bardzo zadowoleni. Nasze nowoczesne komody z szufladami są warte uwagi również dlatego, że są niezwykle pojemne. Teraz wreszcie wszystkie akcesoria i dodatki, które wcześniej niepotrzebnie zajmowały miejsce, będą mogły zostać ukryte we wspomnianych szufladach. Jeżeli zdecydują się Państwo na wyższą, odkrytą komodę, na widocznych półkach będą mogły zagościć np. równo ułożone książki albo elegancka zastawa. W tym miejscu warto wspomnieć również o tym, że zarówno wyciąganie, jak i ponowne wkładanie szuflad do wewnątrz jest bezproblemowe i ciche. Koniec z meblami, które przy każdym użyciu skrzypią i szybko się niszczą.

  W jakich pomieszczeniach sprawdzą się nasze stylowe komody z szufladami

  Wybór wnętrza, w którym zagoszczą designerskie komody z szufladami, tak naprawdę jest uzależniony wyłącznie od Państwa potrzeb i preferencji. Szeroki wybór różnych wariantów wspomnianych komód sprawia, że bez większych problemów dopasują Państwo idealny egzemplarz do salonu, sypialni, pokoju dziennego, a nawet do przedpokoju. Spora część naszych stylowych komód sprawdzi się doskonale również w pokoju dziecięcym. Dopasowanie wyglądu danej komody do aranżacji wnętrza nie będzie żadnym problemem, ponieważ mają Państwo wpływ na ostateczny rozmiar wybranego modelu oraz na jego odcień. Spora część naszych stylowych komód ma na górze duży blat, na którym z powodzeniem mogą zagościć np. kwiaty w doniczce czy wazonie albo estetyczna lampka i książki. Takie rozwiązanie znacznie ułatwi stworzenie pięknej i przytulnej aranżacji. W końcu każdy z nas uwielbia otaczać się ładnymi przedmiotami i przebywać w estetycznych pomieszczeniach. Zapraszamy do zakupu naszych egzemplarzy – jesteśmy przekonani, że Państwa dom lub mieszkanie zyska zupełnie inny wygląd wraz z zakupem designerskich komód z szufladami.