Szafki z litego drewna

W tej kategorii naszego sklepu internetowego oferujemy Państwu ponadczasowe designerskie szafki z litego drewna, które swoim wykonaniem spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Czasy, w których meble pełniły w naszych domach i mieszkaniach wyłącznie funkcje użytkowe, już dawno minęły. Dzisiaj nie jest już dla nikogo zaskoczeniem fakt, że bardzo chętnie decydujemy się na takie wyposażenie, które odpowiada naszemu poczuciu estetyki. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami – stylowe szafki z litego drewna będą miały realny wpływ na to, jak docelowo będzie prezentować się pomieszczenie, w którym postanowią je Państwo zaaranżować.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   LOOP 88.1
   Komoda LOOP 88.1
   6 100 PLN, Komoda

   producent: SWALLOW'S TAIL FURNITURE

  • Ulubione
   Skonfiguruj produkt w 3D
   Produkt dostępny online
   Unity
   Komoda Unity
   od 9 090 PLN, Komoda

   producent: PHORMY

  • Ulubione
   Skonfiguruj produkt w 3D
   Produkt dostępny online
   Como
   Komoda Como
   od 11 090 PLN, Komoda

   producent: PHORMY

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Trygge
   Szafka Trygge
   1 145 PLN, Szafka

   producent: BORCAS

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Night frame
   Szafka nocna Night frame
   2 390 PLN, Szafka nocna

   producent: LOFT DECORA

  Czym charakteryzują się nasze designerskie szafki z litego drewna

  Wspominaliśmy Państwu już wiele razy, że priorytetem naszej działalności jest oferować takie meble, które przede wszystkim zachwycają swoją doskonałą jakością. Oczywiście nie jest inaczej w przypadku szafek z litego drewna z tej kategorii. W Euformie współpracujemy wyłącznie z najlepszymi polskimi projektantami, dlatego decydując się na nasze propozycje, mogą być Państwo pewni, że stawiają na wyjątkowe meble. Wszystko dzięki temu, że każdy produkt wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta – nie muszą się Państwo obawiać, że zakupiony egzemplarz stał przez wiele miesięcy w magazynie i się kurzył, wręcz przeciwnie – każdy zakupiony przez Państwa mebel zostanie dostarczony bezpośrednio pod drzwi. Nasze designerskie szafki z litego drewna zaskakują swoim oryginalnym wykonaniem – lite drewno to materiał, na którym widoczne są przepiękne słoje i naturalne załamania, dlatego nie ma mowy o tym, aby zakupić u nas dwa takie same egzemplarze. W zależności od potrzeb i aranżacji danego wnętrza mogą Państwo wybrać np. taką szafkę, która została stworzona specjalnie pod RTV. Wnętrze takich modeli ułatwia przechowywanie różnych płyt i kaset, a przy okazji uświetnia pomieszczenie, w którym takowa szafka się znajduje.

  Lite drewno i jego najważniejsze zalety

  Drewno to jeden z tych materiałów, który jest przez nas najchętniej wybierany do aranżacji poszczególnych wnętrz. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego – drewniane meble praktycznie zawsze prezentują się niezwykle stylowo i raczej nie ma obaw o to, aby kiedykolwiek wyszły z mody. Nowoczesne szafki z litego drewna oprócz swojego pięknego wykończenia są również pojemne, dzięki czemu pomogą uporządkować akcesoria i różne tekstylia, które do tej pory nie miały w domu lub mieszkaniu swojego miejsca. Warto wspomnieć również o tym, że meble z drewna sprawdzają się doskonale zarówno w przypadku tradycyjnych, jak i nowocześniejszych pomieszczeń. Na pewno zadowoli Państwa również fakt, że podczas zakupu poszczególnych wariantów z naszej oferty mają Państwo realny wpływ na to, jak docelowo prezentuje się dany egzemplarz. Mowa tutaj oczywiście o możliwości doboru preferowanego odcienia i docelowych wymiarów danej szafki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że nasze nowoczesne szafki z litego drewna spełnią wszystkie Państwa oczekiwania. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby w jednym domu czy mieszkaniu znalazło się kilka różnych wariantów tej samej szafki. Nasze egzemplarze dzięki specjalnie wbudowanym mechanizmom nie sprawiają również żadnych problemów podczas otwierania i ponownego zamykania – wszystko to dla Państwa wygody i komfortu użytkowania.