Kontenerki do szafy i komody

W naszym sklepie internetowym jako cel postawiliśmy sobie dostarczanie klientom mebli najwyższej klasy. Jest to możliwe dzięki odejściu od seryjnej produkcji i rozpoczęciu realizacji zleceń na wyraźne zamówienie kupującego. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele mebli, które nadają się do wstawienia do dowolnego pomieszczenia w domu, mieszkaniu lub biurze. Państwa uwadze polecamy na przykład designerskie kontenerki. Te praktyczne meble znajdą zastosowanie zarówno w pokoju pracownika biurowego, jak i ucznia. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą dotyczącą opisywanej kategorii produktów. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagające osoby znajdą w niej coś, co odpowiada ich gustom.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

  Czym charakteryzują się nasze produkty

  W Euformie współpracujemy wyłącznie z najlepszymi polskimi projektantami mebli, którzy swoje doświadczenie zawodowe oraz swoją edukację odbierali zarówno w kraju, jak i za granicą. Dzięki temu mają wiele pomysłów, które są widoczne w realizacjach wykonywanych na podstawie ich projektów. Same realizacje oferowanych przez nas mebli są wykonywane przez znających się na swoim fachu stolarzy, którzy potrafią wydobyć na powierzchnię piękno materiału, który akurat obrabiają. Do tego w przypadku, w którym zdecydują się Państwo kupić u nas meble, zostaną one dostarczone do miejsca docelowego prosto z linii produkcyjnej. Oznacza to, że nasi klienci otrzymują produkty, które nie zbierają kurzu, czekając w magazynie, ale są wytwarzane wyłącznie w zależności od potrzeby klienta. W naszym sklepie internetowym kupujący ma olbrzymi wpływ na to, jak ostatecznie będą wyglądały zamówione przez niego meble. Zostawiamy mu bowiem wybór takich elementów jak rodzaj stelażu, na którym nowoczesne kontenerki będą umieszczane, ich kolor, rodzaj uchwytów czy nawet typ drucików łączących stelaż. Jak widać, ostateczny produkt jest mocno spersonalizowany i dostosowany jak najbardziej do preferencji oraz potrzeb klienta. Jesteśmy przekonani, że bez problemu dopasują Państwo możliwie najlepiej dostosowane do potrzeb danego wnętrza modele.

  Na jakie kontenerki najlepiej się zdecydować

  Wybierając kontenerek, muszą Państwo odpowiedzieć sobie na pytanie: Jakim celom będzie on służył? Jeśli ma to być produkt, którego rolą będzie gromadzenie dużej ilości dokumentów, wówczas warto pomyśleć nad modelami z dwoma rzędami szuflad. Są one bardziej pojemne i dłużej będą mogły spełniać swoje funkcje, zanim zostaną zapełnione. Większa liczba szuflad sprawi także, że łatwiej będzie usystematyzować we wnętrzu opisywanego produktu wkładane do niego rzeczy. Jeśli z kolei kontenerek ma służyć domowym potrzebom i pełnić na przykład rolę nocnej szafki, wówczas odpowiedzią na Państwa potrzeby mogą być modele z jednym rzędem szuflad. Stylowe kontenerki, które są dostępne w naszym sklepie, zostały wyposażone w najnowsze technologie, które usprawniają ich użytkowanie. Należą do nich bez wątpienia systemy cichego zamykania szuflad. Dzięki temu rozwiązaniu trzaśnięcie szufladą będzie niemożliwe, co jest bardzo istotne na przykład w przypadku mieszkania w bloku. Fronty designerskich kontenerków zostały wykonane zarówno z płyt laminowanych, jak i drewna. Od Państwa preferencji zależy wybór materiału wykonania opisywanego produktu, który będzie spójny z resztą pomieszczenia. Nowoczesne prowadnice zamieszczone w kontenerkach są niewidoczne po otwarciu, co wpływa na wizualny aspekt prezentowanych mebli.

  Praktyczne i niewielkie meble biurowe na nóżkach lub praktycznych kółkach - kontenerki z szufladami zamykanymi na kluczyk z pewnością pomagają w utrzymaniu porządku w każdym biurze, a także w pokoju ucznia czy studenta. Poza tym kontenerki pod biurko zarówno w biurze, jak i w domowej przestrzeni również uzupełniają aranżację całego pomieszczenia.

  W kontenerkach zmieścisz zalegające dokumenty, które zajmują przestrzeń na blacie biurka. Co więcej wszelkiego rodzaju wrażliwe dokumenty, które nie powinny leżeć na widoku, znajdą się bezpieczne w szafce lub szufladzie kontenerka. Te praktyczne meble pomieszczą również długopisy, zszywacze, taśmy, notatniki i inne przedmioty, które zajmują przestrzeń na biurku.