Biurowe

W naszym sklepie postawiliśmy na to, żeby dostarczyć naszym klientom meble najwyższej jakości. Realizujemy to przyjęte założenie od wielu lat, co przynosi satysfakcję zarówno nam, jak i naszym klientom. W Euformie znajdą Państwo meble na każdą okazję, niezależnie od tego, czy umeblowania wymaga kuchnia, łazienka czy przedpokój. Prezentowana przez nas oferta jest skierowana zarówno do przedsiębiorców, jak i indywidualnych osób. Państwa uwadze polecamy nowoczesne biurowe kontenerki. Te praktyczne meble biurowe są dedykowane firmom, które posiadają przestrzeń przeznaczoną do wykonywania w niej prac związanych z dokumentami. Nie zmienia to jednak faktu, że nadadzą się doskonale również do biur domowych. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą. Gwarantujemy, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
  • Cena
  • Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

    Czym charakteryzują się nasze meble

    W Euformie wiemy, że rynek meblarski jest wymagający i konkurencyjny. Z tego względu jako nasz wyróżnik wybraliśmy niepowtarzalny styl i niespotykany design. Jest to możliwe dzięki podejmowanej przez nas współpracy z najlepszymi polskimi projektantami mebli. Osoby te mają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, które wraz z wiedzą zdobywali zarówno w Polsce, jak i za granicą. Projekty naszych projektantów są następnie wdrażane w życie przez stolarzy z wieloletnim doświadczeniem. Wskazane czynniki sprawiają, że designerskie kontenerki biurowe z naszej oferty są oryginalne i cieszą wzrok przez wiele lat. Za unikatowość naszych produktów odpowiada jeszcze jeden czynnik, a mianowicie – indywidualne podejście do klienta. Kupując meble w naszym sklepie, klient nie otrzymuje jednego z wielu produktów. Każdy produkt, który wychodzi z naszego sklepu, jest realizowany na zlecenie klienta. Dlatego też czas oczekiwania na realizację moze trwać od kilku dni do kilku tygodni, jednak otrzymują Państwo towar unikatowy i niepowtarzalny, prosto z linii produkcyjnej, który został dostosowany do Państwa potrzeb.

    Czym cechują się stylowe kontenerki biurowe

    Styl w naszych produktach jest widoczny w każdym elemencie. Nowoczesne kontenerki biurowe są oparte na stelażu różnego rodzaju. Materiałem wykonania opisywanego elementu może być zarówno metal, jak i drewno. I w jednym i w drugim przypadku dajemy klientowi możliwość wyboru. Opisywane przez nas stylowe kontenerki biurowe są często wykonane z forniru. I w tym przypadku pozostawiamy klientowi możliwość wyboru drewna, które zostanie umieszczone na froncie zamówionych przez niego mebli. Oferowane w naszym sklepie produkty mogą zostać wyposażone w jedne z wielu propozycji uchwytów. Elementy te zostają także dobrane do mebli z uwzględnieniem potrzeb i preferencji klienta, podobnie jak druciki łączące ze sobą elementy stelażu. Z kolei jeśli chodzi o samą konstrukcję kontenerków, to polecamy zarówno te złożone z jednego, jak i dwóch rzędów szuflad. Drugie z wymienionych sprawdzą się zdecydowanie lepiej w miejscach, w których jest więcej dokumentów. W meblach, do których zakupu zachęcamy, są umieszczone nowoczesne rozwiązania technologiczne, jak na przykład systemy cichego zamykania oraz domykania szuflad. Prowadnice, na których szuflady w designerskich biurowych kontenerkach zostały osadzone, są ukryte, co wpływa na ogólny wygląd mebli.