Domowe

Urządzenie nowego mieszkania czy przearanżowanie nowego lokum zazwyczaj nie jest łatwym zadaniem. Problem pojawia się zwłaszcza wtedy, gdy do wykorzystania mamy niewielki metraż, a zależy nam na tym, aby w danym wnętrzu znalazły się wszystkie potrzebne rzeczy. Co zrobić w takiej sytuacji? Dobrym rozwiązaniem jest wybór takich mebli, dodatków i akcesoriów, które są nie tylko praktyczne, ale i estetyczne. Świetnym przykładem mogą być oferowane przez nasz sklep w tej kategorii designerskie kontenerki domowe, które swoim wykonaniem spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Kto powiedział, że meble mają być tylko funkcjonalne? Dzisiaj nikogo nie dziwi już fakt, że wybierane przez nas wyposażenie ma realny wpływ na estetykę wnętrza. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
  • Cena
  • Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

    Czym charakteryzują się nasze stylowe kontenerki domowe

    Wspominaliśmy Państwu już wiele razy, że priorytetem naszej działalności jest oferować takie produkty, które zachwycają swoją wysoką jakością wykonania. Oczywiście nie jest inaczej w przypadku wymienionych kontenerków. Wszystko dzięki temu, że w Euformie stawiamy wyłącznie na najlepsze materiały, które gwarantują długą żywotność danych egzemplarzy. Takim materiałem jest drewno, które od lat jest jedną z najpopularniejszych i najchętniej wybieranych propozycji do wnętrz. Drewno jest godne uwagi zarówno ze względu na swoją wytrzymałość, jak i naturalne piękno. Któż z nas nie lubi przyglądać się ciekawie ułożonym słojom czy naturalnym odbarwieniom? W tym miejscu warto wspomnieć również o tym, że nowoczesne kontenerki domowe, które dla Państwa przygotowaliśmy, powstały we współpracy z wyjątkowymi polskimi projektantami. Projektantami, którzy nade wszystko cenią sobie unikatowość i rewelacyjne wykonanie produktów. Każdy zamówiony przez Państwa mebel jest wykonywany na zamówienie i dociera bezpośrednio pod drzwi klienta. Na realizację trzeba poczekać kilka tygodni, ale za to meble nie czekają przez wiele miesięcy w magazynach, zanim ktoś je kupi, i nie kurzą się niepotrzebnie.

    Nowoczesne kontenerki domowe i ich inne zalety

    W zależności od tego, jak duże jest pomieszczenie, które planują Państwo urządzić – oferujemy zarówno mniejsze, jak i większe stylowe kontenerki domowe. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby w jednym domu czy mieszkaniu znalazło się kilka wersji tego samego mebla. Egzemplarze dwurzędowe pozwalają na przechowywanie większej ilości rzeczy i polecamy je przede wszystkim do salonów, sypialni, do przedpokoju, a nawet do pokojów młodzieżowych. Na górze każdego kontenerka znajduje się całkiem spory blat, na którym mogą Państwo ułożyć książki, postawić zegar lub wazon z kwiatami. Takie proste rozwiązanie sprawi, że wnętrze nabierze zupełnie nowego charakteru i będzie prezentowało się o wiele estetyczniej. Nowoczesne kontenerki domowe, które dla Państwa przygotowaliśmy, są tworzone zgodnie z preferencjami każdego klienta – dajemy Państwu możliwość dopasowania ostatecznych wymiarów modelu, jego koloru, a nawet stelażu czy uchwytów. Wszystko po to, aby byli Państwo zadowoleni z zakupów. Serdecznie zapraszamy do zakupu naszych kontenerków – to proste i zarazem efektowne meble, dzięki którym zapanowanie nad porządkiem nie będzie już nigdy problemem.