Szafy biurowe

Większość z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak trudnym zadaniem jest urządzenie biura czy chociażby sali konferencyjnej. Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, takie wnętrza muszą być nie tylko funkcjonalne, ale i reprezentacyjne. W końcu to właśnie we wspomnianych salach spotykają się pracownicy czy ustala się różnego rodzaju umowy i kontrakty. Warto zadbać o to, aby takie pomieszczenia były możliwie najlepiej wyposażone. Problemy mogą pojawić się wtedy, gdy do wykorzystania mamy niewielki metraż, a oczywiście zależy nam na tym, aby w pokoju znalazły się wszystkie potrzebne rzeczy. W tej kategorii znajdą Państwo nowoczesne szafy, które będą niezwykle pomocne przy przechowywaniu różnych dokumentów, segregatorów, książek i innych materiałów biurowych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

  • Ulubione
   z regałem Viga
   Szafa z regałem Viga
   od 11 009 PLN, Szafa

   producent: MDD

  • Ulubione
   Locker
   Szafka Locker
   od 1 359 PLN, Szafka

   producent: MDD

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   ST Cupboard Door
   Kredens ST Cupboard Door
   14 669 PLN, Kredens

   producent: SWALLOW'S TAIL FURNITURE

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Sofia
   Szafa Sofia
   8 099 PLN, Szafa

   producent: SWALLOW'S TAIL FURNITURE

  Czym charakteryzują się nasze nowoczesne szafy

  Wspominaliśmy Państwu już wiele razy, że w Euformie stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość wykonania naszych produktów, która idzie w parze z komfortem ich użytkowania i estetycznym wykończeniem. Oczywiście nie jest inaczej w przypadku szaf – jesteśmy przekonani, że bez większego problemu dopasują Państwo takie egzemplarze, które będą najlepszym rozwiązaniem do danego wnętrza. Za unikatowość i ponadczasowe wykonanie naszych szaf są odpowiedzialni projektanci, z którymi współpracujemy. A współpracujemy wyłącznie z polskimi projektantami, którzy nade wszystko cenią sobie unikatowość i rewelacyjne wykonanie swoich mebli. Wyposażenie, które oferujemy – w tym designerskie szafy są wykonywane na indywidualne zamówienie klienta. Chociaż z tego powodu realizacja trwa zazwyczaj około kilku tygodni – takie rozwiązanie sprawia, że meble nie kurzą się niepotrzebnie przez wiele miesięcy w magazynie, a po wyprodukowaniu – trafiają od razu do Państwa wnętrz. Jeżeli chodzi o przechowywanie w biurze, jesteśmy przekonani, że korzystnym rozwiązaniem do takich pomieszczeń będą stylowe szafy, które zostały podzielone na kilka mniejszych szafek i szuflad. Mnogość miejsc, w których mogą być schowane wymienione już wcześniej dokumenty czy artykuły biurowe sprawia, że nie będą one niepotrzebnie zajmować miejsca. Jeżeli zdecydują się Państwo na otwarte modele, warto zadbać o to, aby znalazły się w nich jakieś drobne elementy upiększające – np. wazon czy zegar. Chociaż nasze stylowe szafy są ozdobą samą w sobie... nic nie stoi na przeszkodzie, aby jeszcze zwiększyć estetykę danego wnętrza.

  Inne zalety naszych nowoczesnych szaf

  W zależności od tego, na jaki wariant szafy się Państwu zdecydują – mają Państwo realny wpływ na to, jak będzie prezentował się dany model. Naszym klientom umożliwiamy nie tylko dobór ostatecznych wymiarów kupowanego mebla, ale i np. jego odcień... wszystko po to, aby nasze wyroby były możliwie najlepiej dopasowane do potrzeb klienta i aranżacji wnętrza, w którym szafa ma się znajdować. Państwa uwadze polecamy chociażby modele drewniane... Drewno to jeden z tych materiałów, który pomimo upływu czasu nadal nie wychodzi z mody i zapewne nie wyjdzie nigdy. Wszystko dzięki temu, że ten materiał jest po prostu ozdobą samą w sobie. Któż z nas nie lubi przyglądać się pięknie wytłoczonym słojom, czy różnym przebarwieniom, które znajdują się na powierzchni drewnianych mebli? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Jesteśmy przekonani, że nasze nowoczesne szafy sprawią, że przechowywanie różnych rzeczy w biurach w końcu nie będzie stanowiło żadnego problemu.