Szafki nocne z szufladami

Sypialnia to jedno z tych miejsc w naszym domu, w którym spędzamy bardzo dużo czasu. Dlatego zdecydowanie powinniśmy zadbać o to, aby możliwie najlepiej wyposażyć to pomieszczenie. Trudności w aranżacji mogą pojawić się zwłaszcza wtedy, gdy do wykorzystania mamy niewielki metraż. Co wtedy zrobić? Najlepszym rozwiązaniem takiej sytuacji będzie dobór mebli, dodatków i akcesoriów, które są nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne. Doskonałym przykładem takich mebli są oferowane przez nasz sklep internetowy w tej kategorii designerskie szafki nocne z szufladami. Egzemplarze, które dla Państwa przygotowaliśmy, charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, dzięki czemu z powodzeniem posłużą przez długi czas. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Moon
   Szafka nocna Moon
   3 410 PLN, Szafka nocna

   producent: Midsty

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Pliss
   Szafka nocna Pliss
   3 245 PLN, Szafka nocna

   producent: Midsty

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Pliss Duo
   Szafka nocna Pliss Duo
   6 710 PLN, Szafka nocna

   producent: Midsty

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Rever
   Szafka nocna Rever
   od 4 950 PLN, Szafka nocna

   producent: Midsty

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Frisk Low
   Szafka nocna Frisk Low
   od 1 763 PLN, Szafka nocna

   producent: Plywood Project

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Frisk Mini
   Szafka nocna Frisk Mini
   od 2 094 PLN, Szafka nocna

   producent: Plywood Project

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Troost
   Szafka nocna Troost
   1 245 PLN, Szafka nocna

   producent: BORCAS

  • Ulubione
   Skonfiguruj produkt w 3D
   Produkt dostępny online
   Lowbo
   Szafka nocna Lowbo
   od 2 890 PLN, Szafka nocna

   producent: PHORMY

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Kiosq Drawer Box
   System regałowy Kiosq Drawer Box
   2 106 PLN, System regałowy

   producent: LOFT DECORA

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Locker Box
   System regałowy Locker Box
   1 774 PLN, System regałowy

   producent: LOFT DECORA

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Night frame
   Szafka nocna Night frame
   2 390 PLN, Szafka nocna

   producent: LOFT DECORA

  Czym cechują się nasze stylowe szafki nocne z szufladami

  Wspominaliśmy już Państwu, że jedną z cech charakterystycznych naszych szafek jest ich doskonała jakość wykonania. Wszystko dzięki temu, że w Euformie współpracujemy wyłącznie z najlepszymi polskimi projektantami. Decydując się na zakupy, mogą być Państwo przekonani o dobrym wyborze chociażby dlatego, że wszystkie meble są wykonywane na zamówienie i dostarczane bezpośrednio pod Państwa drzwi. Takie rozwiązanie pomaga uniknąć sytuacji, w których meble przez wiele miesięcy stoją w dużych magazynach i niepotrzebnie się kurzą. Nowoczesne szafki nocne z szufladami, które Państwu oferujemy, są bardzo pojemne i naprawdę przepięknie wykonane. Wewnątrz wspomnianych szuflad mogą znaleźć się np. ulubione książki, czasopisma, zażywane lekarstwa czy po prostu drobiazgi, które wcześniej nie miały swojego miejsca i niepotrzebnie zajmowały przestrzeń. Na blacie może stanąć estetyczna lampka albo wazon ze świeżymi kwiatami. Oferowane przez nasz sklep nowoczesne szafki z szufladami łączą w sobie ponadczasowy styl i dużą funkcjonalność. W zależności od Państwa potrzeb i aranżacji sypialni – uwadze Państwa polecamy modele wykonane z litego drewna. Drewno to materiał, który od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród klientów na całym świecie, dlatego z powodzeniem może zagościć również w Państwa domach i mieszkaniach.

  Inne zalety naszych szafek nocnych z szufladami

  Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że szafka nocna to taki mały i mogłoby się wydawać niepozorny mebel, przed którym stoi naprawdę duże zadanie. Dobra szafka nocna to taka, która zachwyca praktycznością, ładnym wykończeniem i dobrym wykonaniem... właśnie takie są egzemplarze z naszej oferty. Mogą Państwo wybrać dla siebie stylowe szafki nocne z szufladami, które zostały pozbawione uchwytów, a przy tym i tak nie sprawiają żadnych trudności podczas otwierania – wszystko dzięki stylowym wycięciom, dzięki którym szafki stają się jeszcze bardziej eleganckie. Dla fanów tradycyjnych rozwiązań mamy oczywiście modele z uchwytami – niemniej i one zostały zamontowane w taki sposób, aby nie zabierać poszczególnym egzemplarzom lekkości i subtelnego wykonania. W zależności od metrażu sypialni oraz tego, czy szafki są kupowane do pokoju jednoosobowego, czy dwuosobowego – mogą Państwo zakupić dwa takie same albo dwa różne egzemplarze. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci docenią możliwość dopasowania do szafki ulubionego koloru i ostatecznych wymiarów danego egzemplarza – wszystko dla Państwa wygody.