Szafy

W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdą Państwo wysokiej jakości designerskie szafy, które zachwycają swoją funkcjonalnością i przepięknym wykonaniem. Czasy, w których wybieraliśmy poszczególne wyposażenie tylko ze względu na jego praktyczność, na szczęście dawno minęły. Współcześnie nikogo nie dziwi fakt, że poszczególne meble stanowią jedną z najważniejszych ozdób danego wnętrza. Stylowe szafy, które dla Państwa przygotowaliśmy, z powodzeniem staną się piękną dekoracją, zarówno tradycyjnych, jak i nowocześniejszych wnętrz. Szeroki wybór przeróżnych egzemplarzy sprawia, że bez większych problemów dopasują Państwo najlepsze warianty do swojego domu czy mieszkania. W Euformie udowadniamy, że nawet taki, mogłoby się wydawać, zwykły mebel jak szafa naprawdę może zachwycać. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Czym charakteryzują się nowoczesne szafy z naszej oferty

Wspominaliśmy Państwu już wiele razy, że ponad wszystko cenimy sobie dostarczanie takich mebli, które zachwycają swoim wykonaniem i swoją unikatowością. Oczywiście nie jest inaczej również w przypadku szaf z naszego sklepu. W Euformie współpracujemy wyłącznie z najlepszymi, polskimi projektantami, którzy tworząc projekty swoich mebli, wkładają w nie całe serce. Wszystko po to, aby Państwo mogli potem cieszyć się prawdziwymi perełkami aranżacyjnymi, które z powodzeniem posłużą nie przez kilka miesięcy, a przez wiele lat. Planując zakup szafy, należy wziąć pod uwagę przede wszystkim to, w jakim pomieszczeniu ma się ona znaleźć. Na inne egzemplarze zdecydują się Państwo wtedy, gdy szafa będzie miała służyć dorosłym, a na inne w momencie, gdy będzie jednym z mebli w pokoju dziecięcym. Na szczęście w naszym sklepie znajdą Państwo tak szeroki wybór różnych egzemplarzy, że dopasowanie ich do danych wnętrz nie będzie żadnym problemem. Warto wziąć pod uwagę również to, jak duże jest pomieszczenie, w którym ma zagościć szafa. Jeśli nie ogranicza nas metraż, warto zwrócić uwagę na bardzo duże i pojemne szafy czterodrzwiowe czy trzydrzwiowe. W mniejszych wnętrzach doskonale sprawdzą się z kolei wersje dwudrzwiowe. W zależności od Państwa potrzeb i preferencji – szafa może być otwarta albo zamknięta. Wyborowi może ulec także to, czy szafa będzie wyposażona tylko w drzwiczki, czy również w szuflady.

Designerskie szafy i ich inne zalety

Do niekwestionowanych zalet proponowanych przez nasz sklep egzemplarzy należy przede wszystkim fakt, że są bardzo pojemne. Decydując się na te największe modele, bez problemu pomieszczą Państwo w nich wszystkie albo większość rzeczy jednej rodziny. Nasze nowoczesne szafy sprawdzą się doskonale w sypialni, garderobie, pokoju dziecięcym, a nawet w przedpokoju. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby w jednym domu czy mieszkaniu znalazło się kilka wersji tego samego modelu, zwłaszcza w momencie, gdy będą Państwo urządzać garderobę. W górnych częściach szaf mogą zawisnąć wieszaki np. z koszulami czy płaszczami, z kolei w szufladach będą mogli Państwo swobodnie układać bieliznę czy inne tekstylia. Ergonomiczne wykończenie naszych egzemplarzy sprawia, że zarówno otwieranie, jak i zamykanie oferowanych przez nasz sklep szaf jest bezproblemowe. W zależności od Państwa potrzeb i preferencji uwadze polecamy modele drewniane, które w ostatnich latach cieszą się niesłabnącą popularnością wśród klientów. Drewno to materiał, który pewnie nigdy nie wyjdzie z mody – nadaje wnętrzom ciepły i przytulny klimat.

Aby półki pomieściły ubrania, powinny mieć co najmniej 45 cm szerokości i około 30 cm odległości między nimi w pionie. Zbyt duże lub małe odległości będą powodowały kłopoty z wyjęciem rzeczy i utrzymaniem porządku w szafie oraz odzieży w dobrym stanie. Półki, z których korzysta się na co dzień, powinny być w zasięgu wzroku, dlatego też nie należy ich montować na wysokości poniżej 90 cm.

Przede wszystkim zdecyduj, czy wolisz więcej miejsca na rzeczy wiszące, czy poukładane na półkach. Minimalna głębokość szafy w sypialni, przy której drzwi przesuwne nie trą o wiszące na wieszakach ubrania, wynosi 50-55 cm. Jeśli przestrzeń Cię nie ogranicza, możesz zdecydować się na głębokość 60 lub 65 cm, która da odzieży więcej swobody.