Szafy czterodrzwiowe

Dla osób potrzebujących dużo miejsca, aby schować w nich rzeczy z domu, zostały zaprojektowane szafy czterodrzwiowe. To meblowe rozwiązanie pozwala na wprowadzenie do domu porządku oraz zmieszczenie olbrzymiej ilości rzeczy w jednym miejscu. W naszym sklepie Euforma nie zajmujemy się jednak dostarczaniem produktów, które pochodzą z seryjnej produkcji. Już od początków działania naszego sklepu jako cel obraliśmy dostarczanie naszym klientom produktów unikatowych, które nawet po latach użytkowania będą zachwycały oryginalnością i wyglądem. Nasze designerskie szafy czterodrzwiowe również mają te cechy. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego sklepu dotyczącą kategorii opisywanych produktów. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagające osoby znajdą w niej coś, co zaspokoi ich gusta.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
  • Cena
  • Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

    Czym charakteryzują się nasze szafy czterodrzwiowe

    Stylowe szafy czterodrzwiowe powinny pełnić zarówno funkcje praktyczne, jak i dekoracyjne. Praktyczne zastosowanie sprowadza się głównie do tego, że produkty z opisywanej kategorii pełnią funkcję składu na ubranie i inne rzeczy. Podział szafy na cztery segmenty sprawia, że łatwiej jest posegregować nasze rzeczy, a tym samym szybciej je odnaleźć i następnie używać. Stylowa szafa czterodrzwiowa charakteryzuje się najczęściej dużymi gabarytami. Z tego względu będzie bardziej praktyczna do słusznej gabarytowo sypialni lub pokoju dziennego. Szafy dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego Euforma mają głębokie wnęki o różnej wysokości oraz szerokości. Dzięki temu do poszczególnych miejsc mogą trafić rzeczy długie, jak na przykład płaszcze czy marynarki. W designerskich szafach czterodrzwiowych są umieszczane drążki, na których od razu można zawiesić ubrania. Niektóre z wnęk zostały wyposażone w dwa poziomy drążków, dzięki czemu oszczędzamy miejsce. Z kolei wnęki o mniejszej pojemności nadadzą się świetnie do tego, aby umieścić w nich rzeczy takie jak bielizna, spodnie czy bluzy. W zależności od preferencji naszych klientów szafy mogą zostać wykonane zarówno z drewna, jak i płyt meblowych.

    Co cechuje meble z naszego sklepu

    W naszym sklepie nie sprzedajemy mebli pochodzących z seryjnej produkcji. Powoduje to kilka następstw, z których najważniejsze jest to, że produkty są wykonywane wyłącznie na zamówienie naszego klienta. Kupując u nas meble, mają Państwo gwarancję, że trafią one do miejsca przeznaczenia prosto z linii produkcyjnej. Wykonywanie zleceń po otrzymaniu dyspozycji klienta sprawia, że każdy produkt, który do niego trafi, jest unikatowy i nie ma dwóch identycznych szaf. Dzięki tej oryginalności nasze nowoczesne szafy czterodrzwiowe dobrze znoszą upływ czasu i nie wychodzą z mody po upływie jednego sezonu. Za wyjątkowy design oferowanych przez nas produktów odpowiada współpraca, którą podjęliśmy z renomowanymi projektantami mebli. Są to najczęściej polscy twórcy, którzy swoje doświadczenie zawodowe oraz wykształcenie pobierali zarówno w Polsce, jak i za granicą. To właśnie z ich pomysłów powstają doskonałe proporcje oraz prawidłowo dobrane materiały. Projekty są wdrażane i realizowane przez znających się na swoim fachu stolarzy. W Euformie pozostawiamy klientowi duży wpływ na wygląd umeblowania, które otrzyma. Do jego dyspozycji należy często wybór materiału, z którego szafa będzie wykonana, jak również kolor wybarwienia drewna czy też rodzaju uchwytów. Na życzenie klienta wykonujemy usługi dodatkowe. W przypadku szaf czterodrzwiowych mogą Państwo zamówić drzwi z lustrem czy też drzwi fornirowane.