Szafy czterodrzwiowe

Dla osób potrzebujących dużo miejsca, aby schować w nich rzeczy z domu, zostały zaprojektowane szafy czterodrzwiowe. To meblowe rozwiązanie pozwala na wprowadzenie do domu porządku oraz zmieszczenie olbrzymiej ilości rzeczy w jednym miejscu. W naszym sklepie Euforma nie zajmujemy się jednak dostarczaniem produktów, które pochodzą z seryjnej produkcji. Już od początków działania naszego sklepu jako cel obraliśmy dostarczanie naszym klientom produktów unikatowych, które nawet po latach użytkowania będą zachwycały oryginalnością i wyglądem. Nasze designerskie szafy czterodrzwiowe również mają te cechy. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego sklepu dotyczącą kategorii opisywanych produktów. Gwarantujemy, że nawet najbardziej wymagające osoby znajdą w niej coś, co zaspokoi ich gusta.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

  • Ulubione
   Joy
   Szafa czterodrzwiowa Joy
   10,340 PLN, Szafa czterodrzwiowa

   producent: SWARZĘDZ HOME

  • Ulubione
   Dream
   Szafa czterodrzwiowa Dream
   9,860 PLN, Szafa czterodrzwiowa

   producent: SWARZĘDZ HOME

  Znajdź nasze SZAFY CZTERODRZWIOWE również stacjonarnie

  Szafy czterodrzwiowe Bydgoszcz

  Szafy czterodrzwiowe Warszawa

  Szafy czterodrzwiowe Gdańsk

  Szafy czterodrzwiowe Katowice

  Szafy czterodrzwiowe Wrocław

  Czym charakteryzują się nasze szafy czterodrzwiowe

  Stylowe szafy czterodrzwiowe powinny pełnić zarówno funkcje praktyczne, jak i dekoracyjne. Praktyczne zastosowanie sprowadza się głównie do tego, że produkty z opisywanej kategorii pełnią funkcję składu na ubranie i inne rzeczy. Podział szafy na cztery segmenty sprawia, że łatwiej jest posegregować nasze rzeczy, a tym samym szybciej je odnaleźć i następnie używać. Stylowa szafa czterodrzwiowa charakteryzuje się najczęściej dużymi gabarytami. Z tego względu będzie bardziej praktyczna do słusznej gabarytowo sypialni lub pokoju dziennego. Szafy dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego Euforma mają głębokie wnęki o różnej wysokości oraz szerokości. Dzięki temu do poszczególnych miejsc mogą trafić rzeczy długie, jak na przykład płaszcze czy marynarki. W designerskich szafach czterodrzwiowych są umieszczane drążki, na których od razu można zawiesić ubrania. Niektóre z wnęk zostały wyposażone w dwa poziomy drążków, dzięki czemu oszczędzamy miejsce. Z kolei wnęki o mniejszej pojemności nadadzą się świetnie do tego, aby umieścić w nich rzeczy takie jak bielizna, spodnie czy bluzy. W zależności od preferencji naszych klientów szafy mogą zostać wykonane zarówno z drewna, jak i płyt meblowych.

  Co cechuje meble z naszego sklepu

  W naszym sklepie nie sprzedajemy mebli pochodzących z seryjnej produkcji. Powoduje to kilka następstw, z których najważniejsze jest to, że produkty są wykonywane wyłącznie na zamówienie naszego klienta. Kupując u nas meble, mają Państwo gwarancję, że trafią one do miejsca przeznaczenia prosto z linii produkcyjnej. Wykonywanie zleceń po otrzymaniu dyspozycji klienta sprawia, że każdy produkt, który do niego trafi, jest unikatowy i nie ma dwóch identycznych szaf. Dzięki tej oryginalności nasze nowoczesne szafy czterodrzwiowe dobrze znoszą upływ czasu i nie wychodzą z mody po upływie jednego sezonu. Za wyjątkowy design oferowanych przez nas produktów odpowiada współpraca, którą podjęliśmy z renomowanymi projektantami mebli. Są to najczęściej polscy twórcy, którzy swoje doświadczenie zawodowe oraz wykształcenie pobierali zarówno w Polsce, jak i za granicą. To właśnie z ich pomysłów powstają doskonałe proporcje oraz prawidłowo dobrane materiały. Projekty są wdrażane i realizowane przez znających się na swoim fachu stolarzy. W Euformie pozostawiamy klientowi duży wpływ na wygląd umeblowania, które otrzyma. Do jego dyspozycji należy często wybór materiału, z którego szafa będzie wykonana, jak również kolor wybarwienia drewna czy też rodzaju uchwytów. Na życzenie klienta wykonujemy usługi dodatkowe. W przypadku szaf czterodrzwiowych mogą Państwo zamówić drzwi z lustrem czy też drzwi fornirowane.