Szafy dwudrzwiowe

Sklep internetowy Euforma powstał z myślą o tym, aby dostarczać meble i dodatki do domu oraz biura, które swoją jakością będą przewyższały obecny na rynku standard. Z tego względu postawiliśmy na oferowanie naszym klientom szerokiej gamy produktów, dzięki którym będzie możliwe umeblowanie każdego pomieszczenia w domu – od kuchni po pokój dziecięcy. Realizujemy to założenie aż do dzisiaj, czego przykładem mogą być nowoczesne szafy dwudrzwiowe. Produkty z opisywanej kategorii sprawdzą się doskonale jako umeblowanie do pokoju dziennego, sypialni czy też pokoju dziecięcego. Z kolei połączenie praktycznego użytkowania z pięknym aspektem wizualnym sprawi, że nie będą Państwo żałować zakupu prezentowanych przez nas produktów. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą designerskich szaf dwudrzwiowych.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Baba
   Baba
   od 4,990 PLN , Szafa

   producent: Wood Republic

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Baba.2
   Baba.2
   od 5,690 PLN , Szafa

   producent: Wood Republic

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Baba.3
   Baba.3
   od 6,390 PLN , Szafa

   producent: Wood Republic

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Baba.4
   Baba.4
   od 6,390 PLN , Szafa

   producent: Wood Republic

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   FRYGA
   FRYGA
   od 5,990 PLN , Szafa

   producent: Wood Republic

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Sofia
   Szafa Sofia
   6,195 PLN, Szafa

   producent: SWALLOW'S TAIL FURNITURE

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   120 x 50
   szafa 120 x 50
   9,200 PLN, szafa

   producent: KUTIKAI

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   100 x 50
   Szafa 100 x 50
   9,000 PLN, Szafa

   producent: KUTIKAI

  Znajdź nasze SZAFY DWUDRZWIOWE również stacjonarnie

  Szafy dwudrzwiowe Bydgoszcz

  Szafy dwudrzwiowe Warszawa

  Szafy dwudrzwiowe Gdańsk

  Szafy dwudrzwiowe Katowice

  Szafy dwudrzwiowe Wrocław

  Co wyróżnia nasze szafy dwudrzwiowe

  Szafy dwudrzwiowe, które są dostępne w naszej ofercie, powstają wyłącznie na indywidualne zamówienie klienta. W związku z tym produkt nie czeka w magazynie, aż ktoś zdecyduje się na zakup, ale powstaje z myślą o indywidualnej osobie lub firmie, dla której został zamówiony. W związku z tym realizacje zamówień w naszym sklepie trwają od kilku dni do kilku tygodni. W zamian jednak otrzymuje się produkt najwyższej jakości, dostosowany do potrzeb i unikatowy. Za unikatowość rozwiązania odpowiadają także najlepsi polscy projektanci, z którymi współpracuje nasz sklep Euforma. Ich bogate doświadczenie oraz wiedza są widoczne w meblach dostępnych w naszym sklepie. Za zmaterializowanie się projektu są z kolei odpowiedzialni stolarze, którzy mają wieloletnie doświadczenie w wykonywanej przez siebie pracy. Wskazane czynniki sprawią, że stylowe szafy dwudrzwiowe z naszej oferty przykuwają wzrok swoją ciekawą bryłą i konstrukcją, a przy okazji są bardzo przyjemne w użyciu i niezawodne. Oryginalność to jednak nie tylko projekt, ale zaangażowanie w proces projektowy klienta. W Euformie umożliwiamy mu wpływ na wiele elementów zamówionych przez niego mebli. Do najpopularniejszych należą: wybór drewna, z którego szafa będzie wykonana, czy koloru laminowanej płyty, która zostanie umieszczony na froncie.

  Zastosowanie szaf dwudrzwiowych

  Nowoczesne szafy dwudrzwiowe to pojemne meble, które pomieszczą wiele ubrań i rzeczy. Podział szafy na dwa segmenty sprawia, że łatwiej jest wprowadzić porządek oraz wybrać, do którego segmentu trafią poszczególne rzeczy. Niektóre z prezentowanych rozwiązań mają zarówno szuflady, jak i wnęki. Niektóre wnęki są na tyle wysokie i głębokie, że można w nich swobodnie zawiesić na wieszaku płaszcz lub kurtkę. Szuflady doskonale się sprawdzą na umieszczenie w nich mniejszych gabarytowo rzeczy jak na przykład bielizna czy spodnie. Wiele z prezentowanych rozwiązań ma zamontowany drążek, co sprawia, że po rozpakowaniu produkt jest gotowy do użytku. Prezentowane w naszym sklepie modele pozwalają na ich komfortowe użytkowanie także dzięki zastosowanym technologiom. Zawiasy oraz szyny wyposażone są w system cichego domykania, który sprawia, że już nigdy nie dojdzie do przypadkowego trzaśnięcia drzwiczkami. Na uwagę zasługuje także innowacyjne podejście do symetrii w prezentowanych przez nas produktach. Wiele z nich nie ma klasycznego układu szafy dwudrzwiowej, gdzie jej lewa strona odpowiada prawej. Rozwiązanie takie jest po pierwsze praktyczne, a po drugie wnosi element innowacyjności i designu do codziennych pomieszczeń.