Szafy dwudrzwiowe

Sklep internetowy Euforma powstał z myślą o tym, aby dostarczać meble i dodatki do domu oraz biura, które swoją jakością będą przewyższały obecny na rynku standard. Z tego względu postawiliśmy na oferowanie naszym klientom szerokiej gamy produktów, dzięki którym będzie możliwe umeblowanie każdego pomieszczenia w domu – od kuchni po pokój dziecięcy. Realizujemy to założenie aż do dzisiaj, czego przykładem mogą być nowoczesne szafy dwudrzwiowe. Produkty z opisywanej kategorii sprawdzą się doskonale jako umeblowanie do pokoju dziennego, sypialni czy też pokoju dziecięcego. Z kolei połączenie praktycznego użytkowania z pięknym aspektem wizualnym sprawi, że nie będą Państwo żałować zakupu prezentowanych przez nas produktów. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą designerskich szaf dwudrzwiowych.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

  • Ulubione
   z regałem Viga
   Szafa z regałem Viga
   od 11 009 PLN, Szafa

   producent: MDD

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Sofia
   Szafa Sofia
   8 099 PLN, Szafa

   producent: SWALLOW'S TAIL FURNITURE

  Co wyróżnia nasze szafy dwudrzwiowe

  Szafy dwudrzwiowe, które są dostępne w naszej ofercie, powstają wyłącznie na indywidualne zamówienie klienta. W związku z tym produkt nie czeka w magazynie, aż ktoś zdecyduje się na zakup, ale powstaje z myślą o indywidualnej osobie lub firmie, dla której został zamówiony. W związku z tym realizacje zamówień w naszym sklepie trwają od kilku dni do kilku tygodni. W zamian jednak otrzymuje się produkt najwyższej jakości, dostosowany do potrzeb i unikatowy. Za unikatowość rozwiązania odpowiadają także najlepsi polscy projektanci, z którymi współpracuje nasz sklep Euforma. Ich bogate doświadczenie oraz wiedza są widoczne w meblach dostępnych w naszym sklepie. Za zmaterializowanie się projektu są z kolei odpowiedzialni stolarze, którzy mają wieloletnie doświadczenie w wykonywanej przez siebie pracy. Wskazane czynniki sprawią, że stylowe szafy dwudrzwiowe z naszej oferty przykuwają wzrok swoją ciekawą bryłą i konstrukcją, a przy okazji są bardzo przyjemne w użyciu i niezawodne. Oryginalność to jednak nie tylko projekt, ale zaangażowanie w proces projektowy klienta. W Euformie umożliwiamy mu wpływ na wiele elementów zamówionych przez niego mebli. Do najpopularniejszych należą: wybór drewna, z którego szafa będzie wykonana, czy koloru laminowanej płyty, która zostanie umieszczony na froncie.

  Zastosowanie szaf dwudrzwiowych

  Nowoczesne szafy dwudrzwiowe to pojemne meble, które pomieszczą wiele ubrań i rzeczy. Podział szafy na dwa segmenty sprawia, że łatwiej jest wprowadzić porządek oraz wybrać, do którego segmentu trafią poszczególne rzeczy. Niektóre z prezentowanych rozwiązań mają zarówno szuflady, jak i wnęki. Niektóre wnęki są na tyle wysokie i głębokie, że można w nich swobodnie zawiesić na wieszaku płaszcz lub kurtkę. Szuflady doskonale się sprawdzą na umieszczenie w nich mniejszych gabarytowo rzeczy jak na przykład bielizna czy spodnie. Wiele z prezentowanych rozwiązań ma zamontowany drążek, co sprawia, że po rozpakowaniu produkt jest gotowy do użytku. Prezentowane w naszym sklepie modele pozwalają na ich komfortowe użytkowanie także dzięki zastosowanym technologiom. Zawiasy oraz szyny wyposażone są w system cichego domykania, który sprawia, że już nigdy nie dojdzie do przypadkowego trzaśnięcia drzwiczkami. Na uwagę zasługuje także innowacyjne podejście do symetrii w prezentowanych przez nas produktach. Wiele z nich nie ma klasycznego układu szafy dwudrzwiowej, gdzie jej lewa strona odpowiada prawej. Rozwiązanie takie jest po pierwsze praktyczne, a po drugie wnosi element innowacyjności i designu do codziennych pomieszczeń.