Szafy trzydrzwiowe

W naszym sklepie internetowym skupiamy się przede wszystkim na dostarczeniu naszym klientom produktów najwyższej jakości, które są unikatowe w skali rynku. Bogactwo dostępnego w Euformie asortymentu sprawia, że każdy odnajdzie w nim coś dla siebie. Zajmujemy się dostarczaniem mebli do wszystkich pomieszczeń – od garderoby po salon. Państwa uwadze polecamy designerskie szafy trzydrzwiowe, które nadadzą się idealnie do sypialni, garderób, ale i do pokoi dziennych. Dzięki ich obecności łatwiej będzie zaprowadzić w domu porządek oraz ułatwić odnajdywanie rzeczy. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą dotyczącą opisywanej kategorii produktów. Gwarantujemy, że znajdą w niej Państwo egzemplarze, które usatysfakcjonują gusta nawet najbardziej wymagających osób. Wszystko to z dodatkiem stylu i nowoczesności.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie jednego wyniku

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   ST Cupboard Door
   Kredens ST Cupboard Door
   14 669 PLN, Kredens

   producent: SWALLOW'S TAIL FURNITURE

  Dlaczego meble z Euformy są wyjątkowe

  Do każdego złożonego zamówienia podchodzimy indywidualnie i to w dosłownym znaczeniu. W Euformie postawiliśmy bowiem na dostarczanie umeblowania na wyraźną dyspozycję klienta. Oznacza to, że nie magazynujemy mebli na zapas, ale wykonujemy je w zależności od istniejących zleceń klienta. Dzięki temu, jeśli zdecydują się Państwo na zakup w naszym sklepie, to meble trafią do miejsca dla nich przeznaczonego prosto z produkcji. Daje to gwarancję niezawodności i bezproblemowości. Podobnie będzie w przypadku, w którym zdecydują się Państwo na zakup jednej z nowoczesnych szaf trzydrzwiowych. Za ich nienaganny i proporcjonalny wygląd są odpowiedzialni stolarze, którzy wykonali je na podstawie najlepszych projektów. Te ostatnie pochodzą z kolei od wyjątkowych polskich projektantów mebli. Osoby te zdobywały swoje wykształcenie i doświadczenie, ucząc się, i projektując za granicą. Otwarte spojrzenie i znajomość branży pozwoliła im na stworzenie realizacji, które są piękne wizualnie i przykuwają wzrok. To właśnie zestawienie wskazanych cech sprawia, że kupując nasze produkty, otrzymują Państwo unikatowość i jakość, która nie wyjdzie z mody nigdy. Uniwersalność naszych mebli sprawia, że dzięki ich niespotykanemu i oryginalnemu designowi pasują do wielu pomieszczeń.

  Czym charakteryzują się nasze szafy trzydrzwiowe

  W Euformie wiemy, że meble mają być przede wszystkim praktyczne. Wiemy jednak, że powinny także pasować stylistycznie i kolorystycznie do naszych domów oraz mieszkań. Za praktyczny aspekt szaf trzydrzwiowych odpowiedzialna jest sama konstrukcja takich mebli. Podzielenie szafy na trzy segmenty pozwala na wprowadzenie prostego podziału rzeczy, które mają się w niej znaleźć. Wprowadzenie do szaf wnęk oraz szuflad pozwala na umieszczenie w nich rzeczy zgodnie z ich rozmiarami. Niektóre z prezentowanych modeli z tej kategorii mają na tyle dużo przestrzeni, że można w nich powiesić długie rzeczy, jak kurtki czy płaszcze. Nowoczesne szafy trzydrzwiowe cechuje także to, że na ich wygląd olbrzymi wpływ ma klient. W Euformie to od Państwa decyzji zależy, jak będą wyglądały zamówione meble. Naszym klientom dajemy możliwość wyboru materiału, z którego zostanie wykonany stelaż do poszczególnych szaf, ogólnego wykonania uchwytów, koloru mebli czy nawet drucików łączących konstrukcję nośną. W przypadku mebli drewnianych to od klienta zależy stopień wybarwienia drewna. Trzeba też wspomnieć o dodatkowych elementach wyposażenia przygotowanych przez nas modeli, które są dostępne na specjalne zamówienie klienta. Należy do nich na przykład możliwość zamontowania w szafie luster.