EuformaMebleKredensy

Kredensy i witryny

Kredensy i witryny znów cieszą się popularnością. Dzięki nowoczesnym projektom przestały kojarzyć się z meblami naszych babć. Dopasujesz je nie tylko do klasycznych wnętrz, ale również tych nowoczesnych. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni model kredensu lub witryny z naszej oferty. Proponujemy Ci te ponadczasowe meble wykonane z wytrzymałych materiałów przez niezwykle doświadczonych stolarzy. Kredensy i witryny polskiej produkcji są gwarancją wysokiej jakości. Postawisz je w salonie, jadalni lub sypialni i zyskasz doskonałe miejsce do przechowywania lub wyeksponowania bibelotów. Meble z naszej oferty dzięki wysublimowanym formom sprawdzą się w klasycznych i nowoczesnych wnętrzach. Jeśli chcesz poznać bliżej naszą ofertę foteli kredensów i witryn, zapraszamy do naszych salonów stacjonarnych w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Wrocławiu lub Warszawie (Mokotów).

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Kredensy i witryny - jak dobrać je do aranżacji wnętrza?

Nowoczesne kredensy i witryny są doskonałym uzupełnieniem nie tylko klasycznych aranżacji. Oczywiście, będą do nich pasowały za sprawą drewna wykorzystanego do ich produkcji oraz kolorystyki. Jednak świetnie sprawdzą się także we wnętrzach skandynawskich, które stawiają na jasne kolory oraz naturalność. Nowoczesne i designerskie kredensy i witryny wykonane z drewna wpiszą się w ten popularny styl doskonale.
Drewno jest również jednym z materiałów wykorzystywanych chętnie w industrialnych wnętrzach. Designerskie kredensy i witryny z naszej oferty sprawdzą się więc także w loftowych aranżacjach. Umieścisz je w salonie połączonym z kuchnią i wyeksponujesz piękną zastawę stołową lub ulubione książki. Drewno jest na tyle uniwersalne, że wykorzystuje się je także w aranżacjach rustykalnych, które odwołują się do natury.

Kredensy i witryny - co warto dzięki nim wyeksponować?

Nowoczesne kredensy i witryny z oferty sklepu Euforma postawisz w różnych pomieszczeniach niezależnie od ich stylu. Te meble same w sobie stanowią piękną ozdobę, jednak umożliwiają Ci także dodatkowe udekorowanie wnętrza. Na kredensie w salonie postawisz bowiem bukiet kwiatów w wazonie nawiązującym do stylu aranżacji. Umieścisz na nim także ramki ze zdjęciami, co wprowadzi do wnętrza rodzinną atmosferę.
W witrynie postawionej w jadalni lub salonie połączonym z kuchnią idealnie zaprezentuje się ulubiona zastawa porcelanowa. Umieścisz w niej także ważne książki, które dodatkowo wyeksponujesz, decydując się na mebel z podświetlanym wnętrzem. Witryna ustawiona w sypialni będzie doskonałym miejscem do przechowywania ulubionych perfum w ozdobnych flakonach lub wartościowych pamiątek z wakacji, a także biżuterii.