EuformaMebleKredensyBufetyBufety przeszklone

Bufety przeszklone

W naszym sklepie internetowym Euforma postawiliśmy sobie za cel połączenie praktycznych rozwiązań z niespotykanym nigdzie indziej designem i stylem. W szerokim asortymencie naszego sklepu trafią Państwo na meble, które posłużą doskonale do urządzenia każdego pomieszczenia w domu lub mieszkaniu — od toalety po poddasze. Szczególnej uwadze polecamy nasze propozycje, które mają posłużyć do urządzenia jadalni oraz salonów. Pośród dostępnych u nas produktów na osobne wspomnienie zasługują komody oraz nowoczesne bufety przeszklone. Te ostatnie są doskonałą alternatywą dla często spotykanych kredensów — są jednak zdecydowanie rzadziej spotykane. Dzięki temu umieszczenie takiego mebla w naszym domu wprowadzi do niego świeżość oraz innowacje. Poniżej przybliżamy Państwu bliżej charakterystykę mebli z tej kategorii.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie

Wyświetlanie jednego wyniku

 • Ulubione
  Produkt dostępny online
  Vitro
  Komoda Vitro
  7 480 PLN, Komoda

  producent: Midsty

Czym cechują się nasze designerskie bufety przeszklone?

Bufet to niska i szeroka szafka, która jest idealna do przechowywania w niej akcesoriów do jadalni, takich jak zastawy stołowe, obrusy czy sztućce. Bufet jest znacznie szerszy oraz niższy od kredensu. W ofercie naszego sklepu mogą Państwo kupić stylowe bufety przeszklone. Bufety są do zasady szafkami, które są zamykane na drzwiczki. W środku opisywanego mebla znajdują się szuflady oraz szafki. Umieszczenie w bufecie z miejsce litych drzwiczek drewnianych takich, które są wykonane ze szkła, sprawia, że łatwiejsze jest znalezienie tego, czego nam akurat potrzebne oraz wyciągnięcie tego na zewnątrz. Praktyczny aspekt mebli z opisywanej kategorii jest zapewniony przez szeroki górny blat bufetu, który jest bardzo duży. Dzięki temu z łatwością można umieścić na nim półmiski z potrawami, szklanki czy butelki. Umieszczenie w bufecie przeszklonej szyby ma dodatkowe właściwości ozdobne, gdyż pomaga w ekspozycji tego, co jest w środku. Nie trzeba z kolei nikogo przekonywać, że porcelanowa zastawa stołowa, czy srebrne sztućce mogą cieszyć oko, dlatego też szklane drzwiczki pozwolą na ich podziwianie zarówno domownikom, jak i przybyłym do nas gościom.

Dlaczego bufety przeszklone dostępne w Euformie są wyjątkowe?

Jak już wspomnieliśmy, meble z Euformy są nowoczesne i stylowe. Podobnie jest w przypadku tych produktów, które są w kategorii designerskie bufety przeszklone. Za ich niespotykaną bryłę odpowiadają najlepsi polscy projektanci, którzy swoją wiedzę oraz doświadczenie zdobywali zarówno w kraju, jak i za granicą. To ich pomysły oraz ciekawe podejście do przyjętych realizacji sprawiają, że meble dostępne w naszym sklepie są unikatowe oraz niespotykane. Za oryginalność oferowanych przez nas produkcji stoi także fakt, że w Euformie nie sprzedajemy towarów pochodzących z seryjnej produkcji. Kupując u nas bufet przeszklony, mają Państwo gwarancję, że został wykonany na indywidualne zamówienie i nie zbierał kurzu na magazynie przez długi czas. W Euformie dajemy naszym klientom szerokie możliwości dostosowania kupowanych u nas mebli do ich potrzeb. Z tego względu do Państwa wyboru pozostawimy między innymi takie rzeczy jak sposób wykończenia mebli, rodzaj zamontowanych uchwytów, rodzaj nóżek, czy nawet materiału, z którego cały mebel jest wykonany. Dzięki temu jeszcze sprawniej dobiorą Państwo mebel idealny, który będzie dobrze służył i cieszył wzrok przez długie lata. Za okazałą bryłę oraz sposób wykonania mebli odpowiadają znające się na fachu warsztaty stolarskie.