Bufety przeszklone

W naszym sklepie internetowym Euforma postawiliśmy sobie za cel połączenie praktycznych rozwiązań z niespotykanym nigdzie indziej designem i stylem. W szerokim asortymencie naszego sklepu trafią Państwo na meble, które posłużą doskonale do urządzenia każdego pomieszczenia w domu lub mieszkaniu — od toalety po poddasze. Szczególnej uwadze polecamy nasze propozycje, które mają posłużyć do urządzenia jadalni oraz salonów. Pośród dostępnych u nas produktów na osobne wspomnienie zasługują komody oraz nowoczesne bufety przeszklone. Te ostatnie są doskonałą alternatywą dla często spotykanych kredensów — są jednak zdecydowanie rzadziej spotykane. Dzięki temu umieszczenie takiego mebla w naszym domu wprowadzi do niego świeżość oraz innowacje. Poniżej przybliżamy Państwu bliżej charakterystykę mebli z tej kategorii.

Producenci
Cena od do PLN
Sortuj
wybierz sortowanie
 • Cena
 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

  • Ulubione
   Produkt dostępny online
   Flott.1
   Flott.1
   od 5,090 PLN , komoda

   producent: Wood Republic

  • Ulubione
   Dream Witryna oszklona
   witryna Dream Witryna oszklona
   5,990 PLN, witryna

   producent: SWARZĘDZ HOME

  • Ulubione
   Dream Witryna szkło
   witryna Dream Witryna szkło
   5,990 PLN, witryna

   producent: SWARZĘDZ HOME

  • Ulubione
   Dream Kredens oszklony
   kredens Dream Kredens oszklony
   5,990 PLN, kredens

   producent: SWARZĘDZ HOME

  Znajdź nasze BUFETY PRZESZKLONE również stacjonarnie

  Bufety przeszklone Bydgoszcz

  Bufety przeszklone Warszawa

  Bufety przeszklone Gdańsk

  Bufety przeszklone Katowice

  Bufety przeszklone Wrocław

  Czym cechują się nasze designerskie bufety przeszklone?

  Bufet to niska i szeroka szafka, która jest idealna do przechowywania w niej akcesoriów do jadalni, takich jak zastawy stołowe, obrusy czy sztućce. Bufet jest znacznie szerszy oraz niższy od kredensu. W ofercie naszego sklepu mogą Państwo kupić stylowe bufety przeszklone. Bufety są do zasady szafkami, które są zamykane na drzwiczki. W środku opisywanego mebla znajdują się szuflady oraz szafki. Umieszczenie w bufecie z miejsce litych drzwiczek drewnianych takich, które są wykonane ze szkła, sprawia, że łatwiejsze jest znalezienie tego, czego nam akurat potrzebne oraz wyciągnięcie tego na zewnątrz. Praktyczny aspekt mebli z opisywanej kategorii jest zapewniony przez szeroki górny blat bufetu, który jest bardzo duży. Dzięki temu z łatwością można umieścić na nim półmiski z potrawami, szklanki czy butelki. Umieszczenie w bufecie przeszklonej szyby ma dodatkowe właściwości ozdobne, gdyż pomaga w ekspozycji tego, co jest w środku. Nie trzeba z kolei nikogo przekonywać, że porcelanowa zastawa stołowa, czy srebrne sztućce mogą cieszyć oko, dlatego też szklane drzwiczki pozwolą na ich podziwianie zarówno domownikom, jak i przybyłym do nas gościom.

  Dlaczego bufety przeszklone dostępne w Euformie są wyjątkowe?

  Jak już wspomnieliśmy, meble z Euformy są nowoczesne i stylowe. Podobnie jest w przypadku tych produktów, które są w kategorii designerskie bufety przeszklone. Za ich niespotykaną bryłę odpowiadają najlepsi polscy projektanci, którzy swoją wiedzę oraz doświadczenie zdobywali zarówno w kraju, jak i za granicą. To ich pomysły oraz ciekawe podejście do przyjętych realizacji sprawiają, że meble dostępne w naszym sklepie są unikatowe oraz niespotykane. Za oryginalność oferowanych przez nas produkcji stoi także fakt, że w Euformie nie sprzedajemy towarów pochodzących z seryjnej produkcji. Kupując u nas bufet przeszklony, mają Państwo gwarancję, że został wykonany na indywidualne zamówienie i nie zbierał kurzu na magazynie przez długi czas. W Euformie dajemy naszym klientom szerokie możliwości dostosowania kupowanych u nas mebli do ich potrzeb. Z tego względu do Państwa wyboru pozostawimy między innymi takie rzeczy jak sposób wykończenia mebli, rodzaj zamontowanych uchwytów, rodzaj nóżek, czy nawet materiału, z którego cały mebel jest wykonany. Dzięki temu jeszcze sprawniej dobiorą Państwo mebel idealny, który będzie dobrze służył i cieszył wzrok przez długie lata. Za okazałą bryłę oraz sposób wykonania mebli odpowiadają znające się na fachu warsztaty stolarskie.